Şimdi Ara

asus a7v8x-x amd xp 2200+ ve oc hakkında...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 ay
  • Cevaplayan Üyeler 38
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 157 gün 21 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • -1 (3 mesaj) adt1 (2 mesaj) hepson (2 mesaj) erkahn (1 mesaj) Mr. Decent (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (39 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Overclock, Soğutma ve Modifikasyon >> Overclock, Soğutma ve Pc Modifikasyon >> asus a7v8x-x amd xp 2200+ ve oc hakkında...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    19 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar ilk olarak sorularıma anakarttan başlayayım...

1)Bu anakarttın biosunda pci slotlarının hızlarını sabitlemeye
    yarayan menuyu bulamadım, yerini ve ne gibi bir isimlendirme kullanıldığı hakkında yardımlarınız bekliyorum.

2)Deneme amaçlı oc yapmaya kalktığımda fsb frekanslarının ve çarpanın belirtildiği ve değiştirmeye yarayan menude ayarların silik yazı ile yazıldığını ve değiştirilemediğini gördüm acaba bu iş için öncelikle aktif duruma geçirmem gereken bir menü seçeneğinin olup olmadığını elimdeki kitapçıktan baktığımda kitapçıkta bununla ilgili deep- switch (umarım doğru yazmışımdır) olduğunu oradan ayar yapmam gerektiğini okudum fakat anakartımda olması gereken yerde bununla alakalı birşey olmadığını gördüm ve kitapçığın a7v8x-mx modeline ait olduğunu farkettim. (Award bios ve ilk girişte MAİN ADVANCE POWER BOOT menuleri mevcut yeri gelmişken belirteyim dedim) Bu konudaki yardımlarınızı bekliyorum eksik aktardığım herhangi birşey varsa cevaplamaya hazırım...

Gelelim cpu ya....

3)İşlemcimin üzerinde
    AXDA2200DUV^C KIXIB 0344 SPMW Z362842260812 yazıyor herhalde önemlidir diyerek hepsini yazdım :)
    Burada soracağım soru işlemcinin L1 ve L2 köprüleri alt alta değil ve köprü noktalarının hemen üzerindeydi sanırım çevresi yanık gibi duran kesiklerin varlığını farkettim sanırım bu kalem numarasını önlemek için yapılmış olan lazerli sıyrıklar... Bilemiyorum yanlışsa düzeltin... Şimdi bunları yazmamın sebebi acaba çarpan ve fsb frekansının değişmemesi benim işlemcimden mi kaynaklanıyor?

Şimdilik bu kadar sorularınıza cevap vermek için bekliyorum herkese şimdiden teşekkürler....

|
    |

• Onbaşı
    19 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar birde eğer işlemcim den kaynaklanıyorsa sorunlarım değiştirmeyi dişiniyorum xp2500+ almayı düşünüyorum bu konuda da bana yardımı dokunacağını düşündüğünüz püf noktalarını yazarsanız sevinirim
    |
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    anlamadım çok mu acayip birşey sordum yada yanlış yerdemi dile getirdim sorumu üzgünüm :(
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 bu anakart kt400 malesef sabitleme olayı yok
    2 eğer jumperfree özelliği varsa bios dan fsb seçenekleri gibi şeylerin açılması için gerekli jumper konumunu değiştirmen çözüm olabilir.
    3 işlemcin 44 hafta üretimi yani klitli ama fsb arttırımı yaparak performansını arttırabilirsin problem çıkarmadan 185 e kadar çıkarsın sanırım. ondan sonrası iyi ram ve ekran kartına bağlı.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    517 Mesaj
    Bu konunun sahibinin hesabına girdim kendi kendime herhangi bir işlem yapmadan yöneticilerin dikkatine.
  • Binbaşı
    1611 Mesaj

hahaha 9 bildirimi varmış ben de oradan geldim xD
    |
    |
    SisikDomuz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    63 Mesaj
    konuyu yazan -1 isimli hesaba otomatik olarak girdi 19 bildirimi varmış ölmediyse duyurulur
  • Yüzbaşı
    827 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hepson

konuyu yazan -1 isimli hesaba otomatik olarak girdi 19 bildirimi varmış ölmediyse duyurulur
    Aynısı oldu bana da
  • Yüzbaşı
    256 Mesaj
    istemsiz olarak ben de hesaba girdim. k.adının -1 olmasından mütevellit sql açığı olduğunu tahmin ediyorum. ilgililere duyrulur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    256 Mesaj
    istemsiz olarak ben de hesaba girdim. k.adının -1 olmasından mütevellit sql açığı olduğunu tahmin ediyorum. ilgililere duyrulur.
    |
    |
  • Çavuş
    63 Mesaj

burdaki olay paranormal bişeymiş gibi geldi içim çekildi ben forumu terk ediyorum
    |
    |
    straptezlo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8800 Mesaj
    adam forumun açığını 15 yıl önce bulmuş.
    |
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    bende girdim +1
    |
    |
  • Yüzbaşı
    508 Mesaj
    Bende bir anda bu profil de buldum kendimi, tek değilmişim Hala 16 bildirimin var emektar bi ara gir bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4RT4L -- 18 Nisan 2019; 17:43:26 >
    |
    |
  • Yarbay
    3197 Mesaj
    Az önce birden bu hesaba girdim yanlışlıkla ben de 16 bildirimim olduğunu söyledi bana da.

ParanormalHaber
    |
    |
    bugünün şanslı ismi de benim
    ama olay nasıl oluyo anlayan anlatabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herzamanyıkık -- 5 Haziran 2019; 11:35:12 >
  • Yarbay
    2809 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: herzamanyıkık

bugünün şanslı ismi de benim
    ama olay nasıl oluyo anlayan anlatabilir mi
    Aha benide bu hesaba soktu :))

|
    |
  • Binbaşı
    1556 Mesaj
    Şimdi de ben girdim gibi gözüktü anlık olarak
    |
    |
    9 bildirimi kalmış arkadaşın buradan duyurulur.
    |
    |
  • Teğmen
    126 Mesaj
    Bende otomatik bu hesaba giriyorum
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
valorant points
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.