Şimdi Ara

Asus 9800gx2 asus 4890 ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar benim ekran kartım nvidia 9800gx2 arızalandı garantiye yolladım çizgiye fakat benim hiç anlamadığım bir kart yollamışlar bana asus 4890 ati şimdi ben pek anlamam bu atiden bir foruma yazayımda bilgisi olan arkadaşlar değerlendirsin dedim kendimce gerimi yolluyayım yoksa kabulmu edeyim teredütte kalmamın sebebi benim kart 512 bit çift cipu atiyse tek cipu 256 bit şimdi siz değerli arkadaşlardan beni aydınlatmasını bekliyorum lütfen.

• Fatura değerinde bir ürün isteyin 9800X2 zamanında oldukça iyi fiyata satılan bir karttı. Hd4890 iyi bir kart olsa da fatura değerinde ürün istemeniz en doğal hakkınız. GTX470 falan varsa onu almaya diretin yada en azından GTX280 falan birşeyler isteyin
  • Fatura değeri neydi 9800 GX2'nin?
  • fatura tutarın büyük ihtimal yüksek onun için fatura tutarını iste,karlı çıkarsın
  • 9800GX2 Nvidia nın eski amiral gemilerinden birisi fatura tutarı yüksek olmalıdır en azında GTX470 fiyatındadır.
  • iki yıl önce 750 tl ye almıştım forumlara bakıyorumda ati 4890 kart nvidia 275 eş değer gösteriliyor kabul etmessem buda geri gidecek valla şaşırdım kaldım bu kartı kullanan hiç kimse yokmu acaba.
  • Dostum kart iyi olmasına iyi. Gtx275'e rakip bir kart tamam da senin 750tl fatura bedelin varsa ve o fiyata gtx470 alınabiliyorsa onu isteyin.
    Bazı yerlerde Palit ve Gigabyte'ın gtx470 kartı 750tl civarına satılıyor. Senin 9800gx2 kartını aldığın yerde de o civarda satılıyorsa gtx470 alın.
  • Eğer garantinizin 3. yılı içerisinde arızalandıysa kartınız, ek garanti süresi içinde olduğu için kart fena sayılmaz. Ama 2 yıllık resmi zorunlu garanti süresi dolmamışsa, GTX470'den aşağısını kabul etmeyin derim.
  • Kesinlikle gtx470 isteyin ... fatura bedelini geri talep edin .
  • kartı kabul etmeyin fatura bedelini talep edin veya o tutarda bir kart. ben 4 kere kartlarını geri yolladım her seferinde bşiraz daha iyisi geldi sonunda 8800gt zotac ıma karşılık gtx260 c216 amp2 yolladılar bende kabul ettim. sakın oyuna gelmeyin. ek garanti süresi felan hikaye emin olun garanti garantidir. isterse garanti süresi 10 yıl olsun son gün bile garanti garantidir. bence gtx 470 falanda istemeyin ati 5870 e kadar yolu var
  • Evet haklısınız arkadaşlar karar verdim sonu nereye varırsa bende oraya gidecem :)) şimdilik ati 5970 ile idare edeyim bari 5970 le idare edeyim derken sakın dalga geçtiğimi düşünmeyin aticilerde üzerine alınmasın sakın ama şimdiki kullandığım kart colorpover 5970 bendeki şansya bu oda yeni alındı fakat birtürlü verim alamadım pc yi açıyorum ekranda çizgi ler çıkıyor ve çakılıyor pc tekrar açıyorum 5dakki sonra çakılıp kurtuluyor vindovs bana şu uyarıyı veriyor görüntü sürücüsü çalışmayı durdurdu başarılı şekilde kurtuldu ati den indirmediğim günçelleme kalmadı servise 3 kere yolladım bişi yok dediler valla bende şaşkın tavuk gibi ne yapacağımı bilemiyorum bağri dedim 9800gx2 den düzgün bişi gelsede onu kullasam diye düşünüyorum (NOT) Oyunlarda hiçbir sorun yok sadece masa üzerinde sorun yaratıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi girdap054 -- 31 Mayıs 2010; 8:09:22 >

• 5970 i de garantiye yolla :D arızalı gibi ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reanimate

5970 i de garantiye yolla :D arızalı gibi ...

3 Kere gitti kart sağlam dediler geri yolladılar diğer kart gelsin 4 düncü kez yolluyacam busefer videosunu çekipte yolluyacam olmadı tüketici haklarına baş vuracam faturasınla daha olmadı yakaladığımın kafasını gözünü yaracam.
  • Arkadaşların da belirttiği gibi, fatura bedelinde ısrar et, gtx470 veya gtx480 varsa ellerinde bu ikisinden birini talep et, üzerine eklersin duruma göre. HD5970 için ise şunu söyleyebilirim, sorunun neyse SS al ve bu SS'leri kanıt olarak kullan ve onlara ilet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melih Vayvalak -- 31 Mayıs 2010; 9:43:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.