Şimdi Ara

ASUS 27' VG278QF 165Hz 0.5ms DVI-D HDMI DP FHD Freesync Gaming Monitör 1799 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
9.447
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Yazdıklarımı tekrar oku inanıyorum anlayacagına iftarını aç sonra tekrar oku.
    Psikolojik bir sıkıntın mı var? ciddi soruyorum böyle konularda alay edilmez. öyle bir durum varsa söyle tamam ben alttan alırım he derim geçerim sorun değil.

Sürekli aynı şeyden bahsediyosun cevap veriyorum hala üstüne alınmıyosun. Diyosun ki sen yanlış kişiye cevap yazdın bana yazmayacaktın başkasına yazacaksın diyosun demi her mesajında o var. Bende sana diyorum ki o arkadaşa yazmadım sana yazdım niye yazdım 40cm mesafeden monitöre bakıyosun diye. 40 cm bakma mesafesini söyleyen sensin başkası söylediyse tamam dicem haklısın. Başka söyleyeni göster tamam dicem ciddiyim

Kendini iç mimar ilan ettin bir şey demedik ölçüler şöyle böyle dedin daha kendin bilmiyosun standart ölçüleri başkalarına olmayan akılını başkalarına vermeye kalkıyosun. Gerçekten bir iç mimarsan hiç kendini geliştirmemişin boşa okumuşun söyleyim.

Artık bilmiyo numarası yapmak sıktı. Ben sinirlendirmeye çalışıyosan sinirlenmiyorum söyleyim

• İyi de tasarımcının işine yarayacak bir monitör değil bu konudaki cihaz. Oyuncular için üretmişler. Hala cm hesabı yapıyor. Kafa bulandırıyor. Bu monitör online fps oynayan ve elindeki monitörü 144hz den aşağı olanlar için oyun deneyimini farkettirecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Piksel demek kalite demek değil mi

Alıntıları Göster
  • Milletin kafasına oruç vurmuş herhalde millet okuduğunu anlamaz olmuş.Alıntılamayın arkadaşlar cevap vermeyeceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaslar iyi aksamlar herkese.monitör piksel miksel o işlerden hiç anlamam,laptobumu bağlayacağım bir monitör,tv arıyordum şansa karşıma bu çıktı.tavsiye edermisiniz ? yedek subay olarak mardin de askerlik yapıyorum bu sene izin falan yok bize eve tıkılıp kalıcaz anlaşılan. fifa 20,battlefield 1,assasin creed odyys bu oyunları oynuyorum.
  • quote:

Milletin kafasına oruç vurmuş herhalde millet okuduğunu anlamaz olmuş.Alıntılamayın arkadaşlar cevap vermeyeceğim
    Şuna cevap veremiyorum desene
  • 2k monitör tavsiyesi yapabilirmisiniz arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rcmf1907

17 inc 1280 x1024 monitoörümle mutluyum
    19'' ile de bende mutluyum.14 yıllık 75 hz cik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :Fatih: -- 24 Nisan 2020; 21:26:33 >
  • J.sins kullanıcısına yanıt
    Curved istemiyorsanız MSI MAG272QP'ye bir göz atabilirsiniz. Yeni serisi MSI'ın. 2799 TL'ye bulunabiliyor şuan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Böyle yapan siteler var gerçekten

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Kanka benim masam 50*90 nasıl olacak bu iş kimin standartı bu :)

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Hocam satıcı itopya olunca düşündürüyor.

https://www.amazon.com.tr/MSI-Optix-MAG272QP-Monitör-inç/dp/B082QM1L45/ref=mp_s_a_1_1?keywords=MAG272Qp&qid=1587760698&sr=8-1

2.803,60 TL
    Amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir.

Amazon'dan aldım ben kargoda şuan yarın gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

IPS / VA panel kullandıysanız TN panele katlanılmaz. Ek olarak geçen haftalarda daha ucuzdu.

o tarihlerde dolar kuru 6,70idi şimdi 7 fiyat güzel ama benim tercihim olmaz şahsen artık 1080p tarihi geçiyor.
    sadece cs go oynayamaya da 1800 tl monitör gereksiz bir yatırım 165 hz ile 100 hz arasındaki farkı oyunda hissettirecek bir oyuncu iseniz zaten en özeş ekipmanınız vardır
  • Philae kullanıcısına yanıt
    1080p tarihi aslında çoktan geçti ama direniyoruz..

Aslında bende mi alsam taksitte oluyor.

Monitör işi dipsiz bir kuyu. 1 haftadır araştırıp en sonunda bunu alıp kurtuldum. Bakmadığım model kalmadı. Curved furyası sarmış her yeri flat model de çok az geliyor artık. İçinize sindiyse alın. En azından satıcı da Amazon.

Araştırma yaptım hocam ama nedense önerilmiyor Msi monitörü kafayı sıyıracam.

Eski seriler önerilmiyordu evet. Bunlar yeni seri daha doğru düzgün incelemeleri bile yok.

O zaman alayım en kötü iade ederiz. Bu modelde vardı aklımda. Dün 2600 liraydı almadım sonra üzüldüm.

Aoc CQ27G2U 

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.