Şimdi Ara

ASUS 27' MX279H MONİTOR KULLANICILARI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
585
Cevap
11
Favori
54.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bu monitörün incelemesine bakmıştımda performans değerleri IPS panele göre çok iyi yani oyunlar da rahatlıkla kullanılabilir..Film için zaten bişey demiyorum onda ayrı bir güzel izlenir :)) Kocaman süper renkler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just_Savagery

Şirkette kullandığım monitördü,evdeki pc ye geçtiğimde moralim bozuluyor.Bundan birtanede bana lazım,tasarımı özellikle harika.

mükemmel bir tasarım olmuş
  • evet arkadaşlar ürünü satın alan kullanan arkadaşlardan yorum inceleme bekliyoruz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recepivedik06 -- 4 Şubat 2013; 21:09:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepivedik06

evet arkadaşlar ürünü satılan alan kullanan arkadaşlardan yorum inceleme bekliyoruz .

Senden bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdarkekik

quote:

evet arkadaşlar ürünü satılan alan kullanan arkadaşlardan yorum inceleme bekliyoruz .

Senden bekliyoruz

önce sana alıyoruz yada hafta sonu vatan indiriminde iki tane alıyoruz :D eski monitörüde satılığa çıkardım .
  • quote:

quote:

quote:

Senden bekliyoruz

önce sana alıyoruz yada hafta sonu vatan indiriminde iki tane alıyoruz :D eski monitörüde satılığa çıkardım .

yukardaki yazılarımı okuyun sizde alınca yorumlarınızı merakla bekliyorum yine söylüyorum oyunlarda ve film lerde bir sorun görmedim.....
    yahu benden başka bu monitörü alan yokmu ya sanki asus fanatiği sanacaksınızbeni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bolom -- 4 Şubat 2013; 23:44:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bolom

quote:

quote:

quote:

Senden bekliyoruz

yukardaki yazılarımı okuyun sizde alınca yorumlarınızı merakla bekliyorum yine söylüyorum oyunlarda ve film lerde bir sorun görmedim.....
    yahu benden başka bu monitörü alan yokmu ya sanki asus fanatiği sanacaksınızbeni

sizin yorumlarınıza güvenip alıcam bugun yarın bu monitörü bir arkadaşda incelemelerine baktı aynen sizin söylediğiniz gibi film ve oyunlarda sorun olmayacağını belirtti bende almaya karar verdim :) ama vatan indirimi bitirdi :D şansa neyse hafta sonuna kadar herhalde alırım .

• Merhaba arkadaşlar. Dün bu monitör elime geçti ve ilk deneyimlerimi paylaşmak istedim. Öncelikle renkler çok iyi. Oyun oynamadım ama filmlerde performansı başarılı. Merak edilen ses performansına gelecek olursam, Logitech 2+1 hopörlörüm bağlıydı bilgisayara. Monitörün kutusundan çıkan dv-sub --- hdmi kablosunu bağlayınca otomatik olarak monitörün hopörlörü çalışmaya başladı. Ses kalitesi iyi, eğer amaç masadaki kablolardan kurtulmaksa hoparlörler başarılı. Logitech kadar iyi bulmadım sesi ama bu kötü anlamına gelmiyor. Çünkü gerçekten bas ve ses derinliğini beğendim. Hatta 1 gündür ekranın hopörlörlerini kullanıyorum. Bu ürüne sahip olan arkadaşlara bir sorum olacak. ekranınız sallanıyor mu? yani normal kullanırken değil de elinizle sağdan ya da soldan aşağı doğru bastırınca çok sallanıyor mu? benim böyle bir şikayetim var ekran ayarlarını yaparken bile ekranın biraz sallandığını farkediyorum ve takıntılı bir insan olduğum için bu beni çok rahatsız etti. Sizde de böyle bir sorun var mı? Eğer yok ise ekranı geri göndermeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: karamelemre

Arkadaşlar lütfen monitörü satın alanlar hoparlörlerin ses kalitesi hakkındaki fikirlerini paylaşabilirler mi? Ses çıkışı yeterli mi, kalitesi nasıl vs vs...

benim tahminimce ses kalitesi gayet başarılı olduğu yönünde .

serdar arkadaşımız monitörü muhtemelen bu akşam teslim alacak gerekli inceleme ve yorumlar en kısa zamanda gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkaraaslan

Merhaba arkadaşlar. Dün bu monitör elime geçti ve ilk deneyimlerimi paylaşmak istedim. Öncelikle renkler çok iyi. Oyun oynamadım ama filmlerde performansı başarılı. Merak edilen ses performansına gelecek olursam, Logitech 2+1 hopörlörüm bağlıydı bilgisayara. Monitörün kutusundan çıkan dv-sub --- hdmi kablosunu bağlayınca otomatik olarak monitörün hopörlörü çalışmaya başladı. Ses kalitesi iyi, eğer amaç masadaki kablolardan kurtulmaksa hoparlörler başarılı. Logitech kadar iyi bulmadım sesi ama bu kötü anlamına gelmiyor. Çünkü gerçekten bas ve ses derinliğini beğendim. Hatta 1 gündür ekranın hopörlörlerini kullanıyorum. Bu ürüne sahip olan arkadaşlara bir sorum olacak. ekranınız sallanıyor mu? yani normal kullanırken değil de elinizle sağdan ya da soldan aşağı doğru bastırınca çok sallanıyor mu? benim böyle bir şikayetim var ekran ayarlarını yaparken bile ekranın biraz sallandığını farkediyorum ve takıntılı bir insan olduğum için bu beni çok rahatsız etti. Sizde de böyle bir sorun var mı? Eğer yok ise ekranı geri göndermeyi düşünüyorum.

bahsettiğiniz şikayet çok fazla rahatsız ediyormu bilmiyorum ama bende farklı marka model bir 27 monitör kullanıyorum yapısı itibari ile sanırım normal sallanması, ağırlık yok ebat büyük kullanılan ayak yetersiz kalıyor birde o ayak sayesinde açı verildiği düşünülünce bence bu durum normaldir.

• Valla yorum yapmıyacaktım ama dayanamadım bu monitörden önce samsung 226bw monitör vardı monitörümü büyütmek istedim aklımda su meşur olan samsung 3d vardı ama 3d visiyon denen olaydan dolayı soğdum acıkcası çünkü okadar para verecem birde 3d oyun oda kısıtlı oyun çalıştırmak için elli takla atacaksın bende vaz geçtim (3d film seyredeceksen tv al dedim kendi kendime vatana gittim ama içimde hala 3d monitör almak geçiyordu gine şu fiyatı uygun olan PHILIPS marka 3d27 inc monitörle şu bizim MX279H monitör yanyana çalışıyordu asus ıps monitör bariz şekilde rekleri göze batıyordu incecik phlips monitör takoz gibi duruyordu bende o anda kararımı verdim ve ASUS MX279 monitörü aldım renk keskinliği bir harika siyahlar daha siyah rekler muhteşem iyikide bunu aldığıma dua ediyorum tabi ıps monitörlerin tepkime süresi normal monitörlere göre biraz fazla ama ben film seyrettim şu anda Dead Space 3 oynuyorum daha bir sorun görmedim herşey normal ha bazı arkadaşlar (bana görüntü ve yazılar büyük gelmedi) çözürnülüne takmış vaziyette o zaman paraya kıyıp ASUS27" PB278Q GENİŞ EKRAN PLS-LED MONİTÖR (WQHD 2560 x 1440) alacak ekran çözünürlügü 2560 x 1440 yapınca ekran kartına çok yük biniyor ozaman oyunlarda freym olayı meydana geliyor ve oyun çok yavaş oluyor hadi diyelim ekran kartın GTX 680 tamam ama bu sefer film seyrederken seyrettiğin film 1920x1080 olduğnu düşünelim (daha alt çözürnüklü olan filmleri söylemiyorum bile) 2560 x 1440 monitörde nasıl çıkıyor biliyormusunu arkadaşlar sanki 720 p film seyrediyomuşunuz gibi oluyor yani sağdan soldan 5 parmak boşluk kalıyor ve film seyrederken iyi olmuyor ama çözünürlüğü daha yüksek filim varsa ben bulamadım bence profosyonel bir iş yapmıyorsan PB278Q uygun deyil ama 4k yayın yapılınca ozaman filimlerde öyle gelir ozaman PB278Q monitör işe yarar bir çok firma bu tarz monitör çıkartır hemde fiyatı alınabilecek seviyelere iner yani işin özü DVD Filmden BLURAY Filme geçmek gibi birşey.....

• Merhaba,

Monitör bugün elime ulaştı. Tasarım anlamında gerçekten başarılı bir çalışma olmuş. Ses konusunda berrak bir ton alınabiliyor, gayet başarılı buldum ufak bir alana göre.

Parlaklık ve renkler ise muazzam güzel. Monitör olarak kullanılacağı için oyun, film ve masaüstü kullanımlarınızda devamlı mod değiştirmek zorunda kalacaksınız. ( Büyük ekran olduğu için yakınlık derecesi ve parlaklığın fazla olması sebebiyle ) .

Oyunlarda ghosting ile ilgili bir şikayetim mevcut değil, detaylı kontrol etmeme rağmen benim gözlerim algılayamadı.

860TL fiyatıyla alınabilecek güzel monitörler arasında
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar. Dün bu monitör elime geçti ve ilk deneyimlerimi paylaşmak istedim. Öncelikle renkler çok iyi. Oyun oynamadım ama filmlerde performansı başarılı. Merak edilen ses performansına gelecek olursam, Logitech 2+1 hopörlörüm bağlıydı bilgisayara. Monitörün kutusundan çıkan dv-sub --- hdmi kablosunu bağlayınca otomatik olarak monitörün hopörlörü çalışmaya başladı. Ses kalitesi iyi, eğer amaç masadaki kablolardan kurtulmaksa hoparlörler başarılı. Logitech kadar iyi bulmadım sesi ama bu kötü anlamına gelmiyor. Çünkü gerçekten bas ve ses derinliğini beğendim. Hatta 1 gündür ekranın hopörlörlerini kullanıyorum. Bu ürüne sahip olan arkadaşlara bir sorum olacak. ekranınız sallanıyor mu? yani normal kullanırken değil de elinizle sağdan ya da soldan aşağı doğru bastırınca çok sallanıyor mu? benim böyle bir şikayetim var ekran ayarlarını yaparken bile ekranın biraz sallandığını farkediyorum ve takıntılı bir insan olduğum için bu beni çok rahatsız etti. Sizde de böyle bir sorun var mı? Eğer yok ise ekranı geri göndermeyi düşünüyorum.

bahsettiğiniz şikayet çok fazla rahatsız ediyormu bilmiyorum ama bende farklı marka model bir 27 monitör kullanıyorum yapısı itibari ile sanırım normal sallanması, ağırlık yok ebat büyük kullanılan ayak yetersiz kalıyor birde o ayak sayesinde açı verildiği düşünülünce bence bu durum normaldir.

Elimle dokununca sallanıyor. Aslında ilk önce bende dediğiniz gibi düşündüm. Ama ekranı yanlarından bastırınca çok fazla hareket ediyor. Sanki ayak kısmının monitöre sabit olan kısmında bir sorun var gibi. Teşekkür ederim.
    Bu monitöre sahip olan arkadaşlarda böyle bir sorun yok sanırım. Fırsat bulduğumda bir vatan mağazasına gidip kendim kontrol etmeliyim.

• quote:

quote:

quote:

Elimle dokununca sallanıyor. Aslında ilk önce bende dediğiniz gibi düşündüm. Ama ekranı yanlarından bastırınca çok fazla hareket ediyor. Sanki ayak kısmının monitöre sabit olan kısmında bir sorun var gibi. Teşekkür ederim.
    Bu monitöre sahip olan arkadaşlarda böyle bir sorun yok sanırım. Fırsat bulduğumda bir vatan mağazasına gidip kendim kontrol etmeliyim.

bence değişim için hızlı hareket edin sonra servisle filan uğraşmayın .

• quote:

Merhaba,

Monitör bugün elime ulaştı. Tasarım anlamında gerçekten başarılı bir çalışma olmuş. Ses konusunda berrak bir ton alınabiliyor, gayet başarılı buldum ufak bir alana göre.

Parlaklık ve renkler ise muazzam güzel. Monitör olarak kullanılacağı için oyun, film ve masaüstü kullanımlarınızda devamlı mod değiştirmek zorunda kalacaksınız. ( Büyük ekran olduğu için yakınlık derecesi ve parlaklığın fazla olması sebebiyle ) .

Oyunlarda ghosting ile ilgili bir şikayetim mevcut değil, detaylı kontrol etmeme rağmen benim gözlerim algılayamadı.

serdar bu yorumlardan sonra bize hafta sonu almak düşüyor. :D

• Gayet alınabilir bir monitör. %30 olsaydı indirim daha güzel olacaktı
  • quote:

Merhaba,

ben mod deyiştirmiyorum benim ayarlarım Menü/ splendid standart mod menü/color ışık(brigh)65 kontras 60 Color Temp standart ayarla o zaman normale dönüyor( rekler daha iyi oluyor öbür türlü renkler çok yoğun çıkıyorbaşka ayarlara girme ha bide hariçi hoparlör kullanıyorsan ben monitörün sesini tamamen kapatım (0 kadar indirdim)..bu ayarlardan sonra artık monitörün gözüme kaynak makinası gibi ışık,kontrast,renk patlaması yapmıyor(gözlerim kamaşmıyor herşey doğal oldu soft)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bolom -- 8 Şubat 2013; 12:16:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: osman_2626

http://www.vatanbilgisayar.com/philips-273g3dhsb00-27-273g3dhsb00-3d-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=63279
    bu 3d led li monitör.
    bu mu yoksa sizin dediğiniz ;
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-mx279h-27-mx279h-genis-ekran-ah-ips-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=63655

mi ?
    Cumartesi almayı düşünüyorum acil cvp yazar mısınız ? :)

3d sizin için önemli ise philips i alabilirsiniz ama tasarım ve görüntü kalitesi ön planda ise asus mx 279h almanız daha iyi olacaktır.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.