Şimdi Ara

astsubay şark görevi kaç yıldır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
37.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar balıkesir ast. myo kazandım. 2 sene okuduktan sonra kura çekimi olacak. benim merak ettiğim birşey var . Astsubaylar kaç kere(yıl) şark görevi vardır ? bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar yardım ederlerse çok memnun olurum.

• 2-4 biz o kadar kaldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoomUpton

2-4 biz o kadar kaldık

2 kere 4 yıl mı ?
  • bir sefer 2 yıl bir sefer 4 yıl
  • quote:

bir sefer 2 yıl bir sefer 4 yıl

tamam hocam sağolun galiba bu işler biraz şans işi değişebiliyor bazen. Ne yapalım böyle kabul edecez artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: italyanaygiri

quote:

bir sefer 2 yıl bir sefer 4 yıl

tamam hocam sağolun galiba bu işler biraz şans işi değişebiliyor bazen. Ne yapalım böyle kabul edecez artık.

şarka elbet gideceksin ama bi Gaziantep'te yapmak var bide Hakkari
  • Öncelikle hayırlı olsun.İnşallah pişman olmayacağın, huzurlu bir meslek hayatı geçirirsin.Şark görevi maks. 4 yıldır ancak bu sınıfa ve dereceye göre değişebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inceuclusarj

Öncelikle hayırlı olsun.İnşallah pişman olmayacağın, huzurlu bir meslek hayatı geçirirsin.Şark görevi maks. 4 yıldır ancak bu sınıfa ve dereceye göre değişebilir.

teşekkür ederim. Bazılarından doğu-batı , doğu-batı diye 3 kere gidildiğini duydum.
  • quote:

quote:

Öncelikle hayırlı olsun.İnşallah pişman olmayacağın, huzurlu bir meslek hayatı geçirirsin.Şark görevi maks. 4 yıldır ancak bu sınıfa ve dereceye göre değişebilir.

teşekkür ederim. Bazılarından doğu-batı , doğu-batı diye 3 kere gidildiğini duydum.

Her zaman verdiğim bir örnek vardır sana da söyleyeyim.Mesela şarkı tamamlayıp Bolu Dağ Komando Tugayı`na tayin oldun.Burası şark görevi olmamasına rağmen geçici görevlerle ( geçici görevlerin bazıları o kadar da kısa değildir) sık sık doğuya gidersin.Tabiki bunun tazminatını alırsın.Kazanmışsın tebrik ederim şunu da ekleyeyim hem garanti meslek hem de maddi getirisi çok çok iyi olan bir meslektir astsubaylık.Emeklilikteki oyak parasıyla çok kaliteli bir ev de alırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2[½+3x]=7

quote:

quote:

Her zaman verdiğim bir örnek vardır sana da söyleyeyim.Mesela şarkı tamamlayıp Bolu Dağ Komando Tugayı`na tayin oldun.Burası şark görevi olmamasına rağmen geçici görevlerle ( geçici görevlerin bazıları o kadar da kısa değildir) sık sık doğuya gidersin.Tabiki bunun tazminatını alırsın.Kazanmışsın tebrik ederim şunu da ekleyeyim hem garanti meslek hem de maddi getirisi çok çok iyi olan bir meslektir astsubaylık.Emeklilikteki oyak parasıyla çok kaliteli bir ev de alırsın.

teşekkür ederim bilgiler için.

• değisir dostum 2-3-4 yıl kalabilirsin. emekli olana kadarsa rahat 3-4 kez doğu görürsün
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.