Şimdi Ara

Astra J 1.3 Cosmo alındı, ss+ilk izlenimler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
2.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyaz renk ve astra çok güzel seçim hocam nazar değmez inş
  • Müsadenle abi bir düzeltme yapmk istyrm potansiyel alıcılar için.
    Bluetooth sport donanımı alıp stil pakette ekletirseniz bluetooth geliyor, birde business donanımnda bluetooth mevcut.

Flexride olan araclarda gögüste kapıları kilitlyp acma düğmesinin yanında sport tuşu oluyor bundan anlayablrsn var mı yok mu.

Hayrlı olsun tekrardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin90 -- 27 Kasım 2014; 15:13:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle hayırlı olsun.Dikkatimi çeken nokta ise 2011 model dizel ve sadece 17 binde, fazla binmemiş veya binememiş arabaya
  • hayırlı olsun
  • Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin, aynı donanım/renkte 1.4 turbo benzinlisi vardı bende.

Aracınızın motoru oldukça sağlam ve ait olduğu üretim yılına nazaran gücü özellikle orta ve üst devirlere homojen biçimde yayabilmesi adına başarılı bir motordur, alt devirler biraz boşlukludur ve baskı balata organları biraz naziktir, yazılıma etkili cevaplar veren bir yapısı vardır.

Aklınızda olsun istedim.

Keyifli sürüşler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerce -- 27 Kasım 2014; 14:49:51 >
  • Hayırlı olsun hocam güzel tercih

• Hayırlı uğurlu olsun. 1 haftadır Astra J kullanıyorum. Sevdiğiniz aracı almak nasip olmuş, kazasız belasız..

• Arkadaşlar tek tek yazamıyorum kusura bakmayın :) Herkese teşekkürler iyi dilekler için, ayrıca bilgilendirmeler de olmuş istifade ettim. Sport tuşu yok demek ki flexride yok :) Cerato özlenecek bi araç, hele temizse. Onun yeri ayrıdır :) Yazılım tabi bir seçenek, tamamen sağlıklı oluyorsa ilerde değerlendirebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 27 Kasım 2014; 15:32:29 >
  • aracınız hayırlı olsun. Biz de şu ara araba alma arefesindeyiz.

astra 1.4t sport(makyajlı) bakıyoruz. Araçtan memnun olmanız hoşuma gitti. Umarım bizim beklentilerimiz de böyle karşılanır.

Tekrardan hayırlı olsun. Kazasız belasız :)
  • Yıl olacak 2015 hala nazara inanan var. Bu kafa yapısı yüzünden işçilerimiz ölünce fıtratında var diyip geçiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sunroof'ta olsaymış tadından yenmezmiş,beyaz'ın moda olduğu kadar,çok banelleştiği şu zamanlarda,beyazı muhteşem taşıyabilen vi araç,heleki o afl farlarla,bravo hocam iyi seçim.

• Güle güle kazasız belasız kullanın aracınızı, sınıfında en sevdiğim arabadır kendileri. Yalnızca benmiyim o direksiyonu beğenmeyen, öküz başlı antilopların kafasına benzetiyorum
  • Tam hayalimdeki aracı almissiniz gerek yakisikli görünümünden gerek agzina kadar donanimindan hayirli ugurlu olsun allah kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin

• Tekrar teşekkürler arkadaşlar.

Allah herkese nasip etsin.
  • Öncelikle hayırlı uğurlu olsun

Küçük bir hatırlatma yapayım Watts Bağlantılı Arka Süspansiyon 2013 yılının ikinci yarısından itibaren Edition modelinde kaldırıldı 2011 ve 2012 modellerde Edition dahil tüm donanımlarda bulunmakta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozay06 -- 27 Kasım 2014; 18:10:11 >
  • haıyrlı olsun
  • Hayırlı olsun güzel bir araç

Değişen olmasa bu km'de 60 bin lira bile isterlerdi.

AFL nin tadını çıkarın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • reklam gibi inceleme olmuş çok fazla övmüşsünüz hani bilmesek aracı mercedes c serisi sanacağız
  • Hayırlı olsun.

• Hayırlı olsun.Kazasız belasız inşallah.Aynı araçtan arkadaşımda vardı,performansından memnun değildi.Gerçi kendisi hız yapmayı sever.Birde ön konsoldan gelen tıkırtılardan şikayetçiydi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.