Şimdi Ara

ASTRA H JANT-LASTİK ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İkinci el 2007 model 1.6 astra H satın aldım. Aracı aldığımda üzerinde 17 inç Jantlar ve 215-50-R17W lastikler vardı. Halen de araçta bunlar takılı. Çok araştırdımama rağmen bu model araca en uygun (Performansla ilgili) lastik ve jant ebatlarının ne olması gerektiği konusunda doyurucu bilgiye ulaşamadım. Bu aracın gerçek lastik jant ebatları nedir? Astranın kendi servisinden dahi tam cevap alamadım. Yardımcı olmanız dileğiyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyuka -- 20 Kasım 2014; 10:16:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilyuka

İkinci el 2007 model 1.6 astra H satın aldım. Aracı aldığımda üzerinde 17 inç Jantlar ve 215-50-R17W lastikler vardı. Halen de araçta bunlar takılı. Çok araştırdımama rağmen bu model araca en uygun (Performansla ilgili) lastik ve jant ebatlarının ne olması gerektiği konusunda doyurucu bilgiye ulaşamadım. Bu aracın gerçek lastik jant ebatları nedir? Astranın kendi servisinden dahi tam cevap alamadım. Yardımcı olmanız dileğiyle...

benim astra H 2004 model. lastilk boyutları 205-55-16 benim orjinali de böyle sanırım
  • mc63 kullanıcısına yanıt
    Aracın kullanma kılavuzunda benim aracımın motor modeli (Z16 XEP) için 3 dilimde 7 farklı jant-lastik opsiyonu verilmiş. Üstteki dilimde 2, ortadaki dilimde 3 ve en alttaki dilimde 2 olmak üzere toplam 7 farklı lastik-jant opsiyonu yazılı. Ancak araç için en uygun olanının hangisi olduğu hakkında bilgi yok. (Bu arada üzerindeki jant ZCW marka 17 inç.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyuka -- 20 Kasım 2014; 10:26:23 >
  • ilyuka İ kullanıcısına yanıt
    eeee güncel halen.
  • Astra H larin standart ve uygun olan lastik ebadi 205/55/16 dir.Bundan onceki 2005 astra h z16xep ve suan kullandigim z16xer 2009 astra h aracimda 205/55/16 lastiklerim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlginiz ve verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ediyorum.
  • İlginiz ve verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ediyorum.
  • 205 55 16 ve Michelin primacy3 alıp 1 yıl kullanmıştım.Yumuşak,konforlu ve yere yapışıyor.Biraz pahalı ancak aracınızı seviryorsanız düşünmeden alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun üzerinde biraz zaman geçmiş ama bu arabaya lastik alacaksanız yumuşak lastikleri tercih edin. Süspansiyonlar biraz sert olduğundan çukurlu yollarda pek konfor alınamıyor. Yumuşak lastiklerin birazda olsa faydası olur. Michelin marka lastikleri yumuşak diye biliyorum.
  • özcan35 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.