Şimdi Ara

Astra Cabrio Pert (SATILDI...) Kazalı Araç Alıp Yaptırmayın. (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.161
Cevap
9
Favori
94.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vallahi bayağı olduğu için net bir şey diyemem ama 3 saatten aşağı değildi. gözler bitmişti ama, bunu net hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut T.

vallahi bayağı olduğu için net bir şey diyemem ama 3 saatten aşağı değildi. gözler bitmişti ama, bunu net hatırlıyorum.

:) Güzel deneyim değil mi.
  • hem de nasıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRummer

quote:

vallahi bayağı olduğu için net bir şey diyemem ama 3 saatten aşağı değildi. gözler bitmişti ama, bunu net hatırlıyorum.

Hocam sabrına hayran kaldım, cidden helal olsun.. Yeni aracınlada Allah kaza bela vermesin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkke_3319

quote:

quote:

Hocam sabrına hayran kaldım, cidden helal olsun.. Yeni aracınlada Allah kaza bela vermesin..

Teşekkür ederim sağolun.
  • Uzun süre kullanırsınız hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaglesWing

Uzun süre kullanırsınız hayırlı olsun

Neyi uzun süre kullanırım hocam ?
  • Pert arabayla paran çok bile olsa vaktine yazık neyseki satıp kurtulmuşsunuz. Alan vatandaş sizden daha az sıkıntı çekerek sahip olduğu için biraz daha uzun binip sonra satacaktır sonrasında araba model olarak iyice çaptan düşeceği için hurdaya kaldırılır siz bir anlamda aracı ekonomiye tekrar kazandırmak için didinmişsiniz
  • quote:

quote:

Yeni aracınızı uzun yıllar mutlulukla kullanmanızı dilerim. Enteresan da bir deneyim olmuş anlattığınız

• quote:

quote:

quote:

Yeni aracınızı uzun yıllar mutlulukla kullanmanızı dilerim. Enteresan da bir deneyim olmuş anlattığınız

Teşekkür ederim allah"a şükür 10 aydır sanayiye göndertmedi.
  • hikayenizi okudum allah şaşmaza düşürmesin kimseyi dedim kendi kendime. yeni aracınız çok güzel güle güle kullanın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker1041

hikayenizi okudum allah şaşmaza düşürmesin kimseyi dedim kendi kendime. yeni aracınız çok güzel güle güle kullanın...

Teşekkür ederim sağolun;daha iyisi sizlerin olsun.
  • Arada uplamaya devam edeceğim.Bir çok kişiye örnek oldu bu konu,bu aralar pert araçlar ile ilgili konular görüyorum görürlerde belki tedbirli olurlar,biz yandık başka kimse yanmasın.
  • quote:

Arada uplamaya devam edeceğim.Bir çok kişiye örnek oldu bu konu,bu aralar pert araçlar ile ilgili konular görüyorum görürlerde belki tedbirli olurlar,biz yandık başka kimse yanmasın.

üstad kötü bir hikaye de var bende

bir arkadaş daha geçenlerde başına geleni anlattı

araç conta yakmış ankarada iken bu akıllı bilmiyo tabi şaşmazda 206 lpg li aracın conta değiştirmiş

1000 lira bayılmış araç daha ankaradan çıkamadan gişelere yakın bi yerde kol çıkarmış

senin bu sayfayı okuttum

bidaha mı diyor ölsem gitmem

ama olan hem arabaya hemde 1000 liraya oldu

hani bir musibet bin nasihate gelmiş olay

ama o arkadaş diyor senin için valla Hz EYÜP sabrı varmış ben olsam katil olurdum diyor çok güldüm o lafa

• quote:

Orijinalden alıntı: elalembialem_

quote:

Arada uplamaya devam edeceğim.Bir çok kişiye örnek oldu bu konu,bu aralar pert araçlar ile ilgili konular görüyorum görürlerde belki tedbirli olurlar,biz yandık başka kimse yanmasın.

üstad kötü bir hikaye de var bende

bir arkadaş daha geçenlerde başına geleni anlattı

araç conta yakmış ankarada iken bu akıllı bilmiyo tabi şaşmazda 206 lpg li aracın conta değiştirmiş

1000 lira bayılmış araç daha ankaradan çıkamadan gişelere yakın bi yerde kol çıkarmış

senin bu sayfayı okuttum

bidaha mı diyor ölsem gitmem

ama olan hem arabaya hemde 1000 liraya oldu

hani bir musibet bin nasihate gelmiş olay

ama o arkadaş diyor senin için valla Hz EYÜP sabrı varmış ben olsam katil olurdum diyor çok güldüm o lafa

Şaşmaz bence yıkılmalı. :) Geçmiş olsun.

• saolsın
  • Aynı araba aynı model bende de var hocam. Hiçbir sorun yokken tavan arıza yaptı yarıda kalıyor. Ankara'da bildiğin altından kalkacak usta varsa paylaşır mısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozancicek1

Aynı araba aynı model bende de var hocam. Hiçbir sorun yokken tavan arıza yaptı yarıda kalıyor. Ankara'da bildiğin altından kalkacak usta varsa paylaşır mısın?

Şaşmaz"da ufuk usta vardı cam"cı kendi mesleği o yapmıştı ama dükkanın adı neydi bilmiyorum sunroof felanda yapma işlerinden iyi anlardı.
  • quote:

quote:

Aynı araba aynı model bende de var hocam. Hiçbir sorun yokken tavan arıza yaptı yarıda kalıyor. Ankara'da bildiğin altından kalkacak usta varsa paylaşır mısın?

Şaşmaz"da ufuk usta vardı cam"cı kendi mesleği o yapmıştı ama dükkanın adı neydi bilmiyorum sunroof felanda yapma işlerinden iyi anlardı.

Sasmaza sakin ugramayin diyip sasmaza gondermek :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

quote:

quote:

Sasmaza sakin ugramayin diyip sasmaza gondermek :)

Sordu söyledim,fiyat olarak ne der bilemem ama genede içlerinde işten anlayıp hakkının veren bir o vardı.Ne kadar gitme desekte herkes gidecek sonuçta :)

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.