Şimdi Ara

ASTRA 1,3 CDTİ Kullanıcı yorumları (483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.673
Cevap
66
Favori
1.111.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şanlı otomotiv de mehmet usta var, ona gösterin. Yeni sanayi sitesinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanGurol

Şanlı otomotiv de mehmet usta var, ona gösterin. Yeni sanayi sitesinde

Teşekkür ederim sağolun

• mesenturk M kullanıcısına yanıt
    Çok nadir bende de oluyor. Yılda belki maksimum 2-3 kez. Motoru kapatıp tekrar çalıştırınca düzeliyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • HakanGurol H kullanıcısına yanıt
    Söküp eski boyayı temizleyip yeniden boyamakla çözdü benim arkadaş😅

• BombSquad34 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, ben de öyle yaptırdım. Söktürüp temizletip mat boya yaptırdım. Aracın renginde boyatani da gördüm, fena olmamış ama mat siyah orjinal duruyor.

• Merhaba arkadaşlar, Astra h 1.3 dizel sahibiyim, kalorifer sıcağa almıyor sanırım klape sorunu oluştu, Kayseri'de tavsiye edeceğiniz bir usta varmı, göğsü sökmeden halledecek işinin ehli biri...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Göğsü sökmeden halledilebilir mi bilmiyorum. Ankarada elektikçi Salih Abiyle kendimiz göğsü söküp halletmiştik, kırılan parçayı da klima motorunun yanında bulduk, çıkardık. Vaktiniz varsa gösterin

• slm.2007 model astra h 1.3 dizel easytronic araç sahibiyim.geçen gün yolda giderken aracım birden vites geçişleri sapıtmaya başlayarak,boşa attı .aracı stop edip biraz bekleyip çalıştırdım ama yine vitesi a1'e atıyorum ama vites hemen kendi kendine '' n'' ye yani boşa atıyor.geri vitesi denedim geri çalışıyor.1 -2 gün bekledim belki uzun süreli kapalı kalınca düzelirmi diye ama maalesef değişen birşey olmadı. bu arada aracım 155.000 km'de ve oturduğum yer muğla datça.. bulunduğum yerde otm. şanzımandan anlayan yok,aradım ne marmariste nede muğladada bulamadım bana önerilen 400-500 km. öteye izmir veya ankaraya götürülmesi öneriliyor.gerçi oralardada bildiğim tanıdığım bir usta yok...bu konu hakkında ne yapabilirim gerçekten çok zor durumdayım yardımlarınızı beklerim...

tam problemim şöyle : aracı çalıştırıyorum aracı a1' alıyorum ekranda ''n'' harfi ''a1'' yazısına geçtiği gibi tekrar ''n'' harfine dönüyor manuel olarak almaya çalıştım ondada farklı birşey olmadı........

• ubtatto U kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/channel/UCwmxdw5sLbAuNTSN0KU5eHA

Videolarını izlemenizi tavsiye ederim illaki sizinkine benzer problemi olan araç vardır.

• Erdem038 kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=dON66C-TUHY&feature=youtu.be

• Arkadaşlar konu hazır hortlamışken ben de bir soru sorayım, 2011 111.yıl astra 1.3 aracımda 142.bin km’ye geldim, ağır bakım zamanı yaklaştı malum trigger ile birlikte muhakkak neler değişmeli? Özel serviste yaptırmayı düşünüyorum ama saçma sapan ekstra masraf da istemiyorum.
    Teşekkürler

• wntln kullanıcısına yanıt
    Dm attım hocam. Burayada yazayım benim 146 binde

Triger seri
    Devirdaim pompası
    Gergi bilyası
    V kayışı
    değişti.

• Herkese selamlar, 2007 astra h 1.3 easytronic aracım 110 binde. Şimdiye dek hiç sorun yaşamadım ancak bu sabah işe giderken 10 km falan gittim. Stop ettim 10 dk sonra tekrar marş bastım a1 aldım ancak n ye geri attı. Bir kaç kez tekrarladım yine düzelmedi. Bu kez m1 ile kalkış yaptım tekrar a ya almak istedim ama maalesef hiç m den a ya geçmedi. M de sorunsuz gidiyor. Ses, çekiş sorunu titreme vs yok. Ancak devir düştüğünde örneğin m3 den m2 ye kendisi düşerdi düşmüyor. Işıkta durunca m dede olsa m1 e kendi düşerdi şimdi düşmüuor. Böyle sorun yaşayan oldu mu sizzlerden de?

• Maa522 M kullanıcısına yanıt
    Arqcım manuel olduğu için size yardımcı olamayacağım. Facebook kullanıyorsanız

https://www.facebook.com/groups/1375665962743326/permalink/2751451755164733/

Bu gruba üye olun tüm sorunlarınıza bir çözüm belirten birileri var.

• Arkadaşlar merhaba, 2011 easytronic 1.3 cdti aracım henüz 98000km de, lakin 2 gün önce otoparktan çıkamadım, araç vites geçişi yapmadı, A1 ve R ye geçemedim, anlık olarak geçiş yapsada gaza yüklendiğimde tepki vermiyordu, biranda nükseden bir sorun oldu benim için, aracı servise çektik ve MTA arızası olduğu revizyon yapılsada garanti vermeyeceklerini / saçma sapan fiyat bilgisi verildi, ne yapacağımı şaşırmış durumdayım, benzer bir sorunda nasıl bir yol izlediniz yardıma ihtiyacım var bu konuda,

Herkese iyi forumlar.

• idinc kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun ne kadar fiyat belirttiler. Malesef aracım manuel olduğu için sorun hakkında bilgim yok başka birşey olsaydı yardımcı olabilirdim. Facebookta astra h grubu var isterseniz oraya yazın. Link paylaşıyorum.

https://www.facebook.com/groups/1375665962743326/?ref=sharehttps://www.facebook.com/groups/1375665962743326/?ref=share&exp=4a9f

• Teşekkürler 👍

• Merhaba

2012 astra h 1.3 cdti easytronic şanzıman aracım var. Aracım şehir içinde durduğumda titreyerek stop ediyor ve vitesleri karıştırıyor. Acaba bu şanzıman arızasını garantili ve uygun fiyata giderebilecek teşhis için gelişmiş simülasyon vb. cihazları olan ANTALYA ‘da bir tamirci önerebilir misiniz? Bir de şanzıman açılmışken değişmesi gereken parçalar varsa onları da değiştireyim, bilgi verebilir misiniz?

• linomelodica L kullanıcısına yanıt
    Yukarda paylaştığım Facebook grubuna yazın isterseniz. İllaki size fikir verecek birileri çıkacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BombSquad34 -- 7 Eylül 2022; 17:52:13 >
  • yağ basıncı düşük motoru durdurun uyarısı alıyorum kaç ustaya gösterdim bir sorun yok diyorlar ama uyarı çıktığı zaman da can sıkıyor başına gelen var mı ne yaptınız da çözdünüz ? 

• 
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.