Şimdi Ara

AŞTİ Otopark Ücretleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
49.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşti otopark ücretleri hakkında bilgisi olan var mı?

Bugün akşamdan, salı sabaha kadar arabayı orada bırakayım diyorum da...

Şimdiden teşekkürler..

• Saati 3 - 3.50 lira galiba ama 24 saat ücreti farklı olabilir.
  • aştinin karşısında(ankaray çıkışının yanında) bir otopark daha var, yanlış hatırlamıyorsam daha ucuz olması lazım aştinin içindekine göre. dilerseniz onuda bir öğrenin.
  • Teşekkür ederim. Ordaki parkı da hatırlattığınız iyi oldu...
  • tam karsıda. günlüğü 4 lira
  • Gittim konuştum. 4TL yazıyor ama o yanılgı. 24 Saat açığın altına 4TL yazınca öyle olmş..

4 gün için biri 25 diğeri 30TL dedi.

10 ilk gün sonrakiler 5TL biri
    12 ilk gün sonrakiler 6TL biri dediler.

Bende bırakmadım...
  • Aşti karşısında emekde bulunan evlerin yakınlarına bırakın, hiç para ödemeyin...

Yada 25-30 lu fiyatlardan bahsediliyorsa ankamall a yada armada ya bırakın taksiyle gidin...
  • 2002 yılında ankarada ikamet ederken işim düştüğünde orayı kullanıyordum. Ayrıca o bölgede ara sokaklara da bırakılabilir diye hatırlıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: suicide

aştinin karşısında(ankaray çıkışının yanında) bir otopark daha var, yanlış hatırlamıyorsam daha ucuz olması lazım aştinin içindekine göre. dilerseniz onuda bir öğrenin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ncrdbl

2002 yılında ankarada ikamet ederken işim düştüğünde orayı kullanıyordum. Ayrıca o bölgede ara sokaklara da bırakılabilir diye hatırlıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: suicide

aştinin karşısında(ankaray çıkışının yanında) bir otopark daha var, yanlış hatırlamıyorsam daha ucuz olması lazım aştinin içindekine göre. dilerseniz onuda bir öğrenin.

beştepe de (hemen ankaray çıkışının yanındaki tepe) tepenin arkasında konya yoluna paralel ilk sokağa bırakılabilir belki. ordan pek araç çekeceklerini sanmıyorum. ya da biraz uzak olsa da kız yurdunun önünde biryere bırakılabilir. ama şahsen benim aklım arabada kalırdı sokağa bıraksam...

• aşti ye girdikten sonra ki 25 dakika ücretsiz olan park yeri 50 dakika olmuş bilginize
  • Ya asıl problem trafiğin olmadığı güvenli biryere bırakmaktı.

Zaten Bahçelievler'de oturuyoruz fakat evimiz Başkent Hastanesi'ne yakın olduğundan ve sokaklar burada dar olduğundan pek güvenli değil. O yüzden sokağa bırakıp gitmek istemedik. (Geçen gün biri sürtmüş geçmiş biraz iki araba sığalım derken)

Sonuç olarak en son arabayı ODTÜ'ye bırakıp otobüsle eve dönüp sonra taksi ile Aşti'ye gittim...
  • 50 DK İYİ OLMUŞ 25 DK BAZEN YETİŞMİYORDU, KARDEŞİM SENDE EMEK TARAFINA BIRAK BEN ÖYLE YAPIYORUM PARA VERME BİR ŞEY OLMAZ
  • Arkadaşlar aştinin karşısındaki otoparkta şu an güncel 1 günlük fiyat nedir biliyormusunuz ?
  • Tam hatırlayamıyorum ama galiba 4TL gibi bir fiyattı haala..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H. -- 15 Mart 2010; 14:25:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuttFTS.

Tam hatırlayamıyorum ama galiba 4TL gibi bir fiyattı haala..

arkadaşım yalışın var bir gülük 4 tl olmaz o bir saatliktir yukarda arkadaş yazmış 25 veya 30 diye iki fiyat var biri aştinin diğeride ankaray durağının karşısındaki park yeri için. Ya 4 tl diyen arkadaşım hiç hayatıda paralı otoparka girmedinmi türkiyenin neresinde günlüğüne 4 milyon otopark var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasimsek06 -- 15 Mart 2010; 15:27:43 >
  • ayrıca oralara araba bırakacaklara tavsiyem armadaya bırakın 5 dk uzaklıkta aştiye zaten hem parasız hemde sokaktan güvenli isterseniz bir ay yatsın. Tabi paran varsa otoparka bırakmak daha iyi olur.
  • Yukarıda o rakamları yazan da benim zaten..

quote:

Orijinalden alıntı: karasimsek06

quote:

Tam hatırlayamıyorum ama galiba 4TL gibi bir fiyattı haala..

arkadaşım yalışın var bir gülük 4 tl olmaz o bir saatliktir yukarda arkadaş yazmış 25 veya 30 diye iki fiyat var biri aştinin diğeride ankaray durağının karşısındaki park yeri için. Ya 4 tl diyen arkadaşım hiç hayatıda paralı otoparka girmedinmi türkiyenin neresinde günlüğüne 4 milyon otopark var.

quote:

Gittim konuştum. 4TL yazıyor ama o yanılgı. 24 Saat açığın altına 4TL yazınca öyle olmş..

4 gün için biri 25 diğeri 30TL dedi.

10 ilk gün sonrakiler 5TL biri
    12 ilk gün sonrakiler 6TL biri dediler.

Bende bırakmadım...

• Arkadaşlar ben öğrendim fazla uzatmayalım, arama motorlarından ulaşan arkadaşlara da yardımcı olur... (AŞTİ'nin karşısındaki otopark)

0-12 saat : 9
    24 saat : 12,5
    48 saat : 18,5
    72 saat : 24,5
    1 hafta : 48
  • arkadaşımın söylediği fiyatlar doğrudur..
    1 saat = 4,5
    2 saat = 5
    3 saat = 5,5
    4 saat = 6
    5 saat = 6,5
    6 saat = 7
    7 saat = 7,5
    8 saat = 8
    9 saat = 8,5
    10 saat = 9
    12 saat = 9,5
    24 saat = 12,5
    48 saat = 18
    72 saat = 24,5
    aylık abone = 90 tl dir
    ilk 12 saat her saat başı 0,50 kuruş artmaktadır.
    12 saat ten sonra her saat başı 0,25 kuruş artmaktadır.. pazarlıkta yapabiliyorum istediğimde aşti nin içindeki otopark ise yeni düzenleme ile bedava olayı kalkmıştır gir çık ücreti 7 tl dir kalıcı araclar içinse durum daha vahimm
  • ben 5 yıldır aştinin karşısında,ankarayın çıkışındaki caddeye bırakıyorum.yeri geliyor 3-5 gün gelmiyorum.otoparka para vereceğine dilenciye ver,sadaka niyetine...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.