Şimdi Ara

Asta Online [EU] -2016- [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
7.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asta Online EU Open Beta 2 Mart 2016 başladı.

Oyunun EU sitesi:http://www.webzen.com/

Oyunun Türkiye facebook sitesi:https://www.facebook.com/groups/AstaOnlineTurkey/?fref=ts

OYUNDA 2 IRK BULUNMAKTADIR ve STATLARI KENDİMİZ VERİYORUZ.

Kore merkezli oyun stüdyosu Polygon Games tarafından CryEngine 3 oyun motoru ile geliştirilen Asta: The War of Tears and Winds 3 boyutlu bir MMORPG oyunudur. Yayın hakları NHN Hangame‘de (şimdilik sadece Kore) bulunan Asta Online; bölge savaşları, kale baskınları ve crafting sistemi gibi beğenilen özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Asta Online gün geçtikçe yaygınlaşan ve oyun severlerin olduğu kadar geliştiricilerin de gözdesi olmaya başlayan non-target sistemine sahip. Bilindiği gibi bu sistem sayesinde tek hedefe kilitlenip skil boşaltmak yerine birden fazla hedefe aynı anda hasar verilebiliyor. Asta Online‘da Ranger, Asasins, , Warior,Mage,Healer gibi klasik sınıflar yer almakta.

Oyunu Latince serverinde oynuyorum 32 level okçu kastım şuana kadar Oyun hakkında öğrenmiş olduğum yararlı bilgilerden biraz bahsedeyim: Hızlı level almak istiyorsanız Turuncu görev (ana görevleri yaparak kasılırsınız).Turuncu görevler bittiğinde aynı leveldeki sarı görevlerle level alıyorsunuz AYRICA görev tuşuna bakarak (L)Atlamış olduğun ANA GÖREV VARSA size gösteriyor hangi haritada olduğunu da.Oyunun ayrı bir güzelliğide bulunmuş olduğunuz mapı kaydediyosunuz dönmek istediğinizde 5sn yede oraya dönüyorsunuz.Statlarınızı açmış olduğunuz karektere göre verin 32 levele kadar statları sıfırlayamadım.STATLARI verdiğiniz sekmenin altında ECHANCE tuşuna basarak çantanızdaki para miktarına bağlı olarak STAT hediye çarkını cevirmenizi ŞİDDETLE tavsiye ediyorum.10 levelde PVP ye girebilirsiniz.

Asta Online [EU] -2016- [ANA KONU] Asta Online [EU] -2016- [ANA KONU] Asta Online [EU] -2016- [ANA KONU] Asta Online [EU] -2016- [ANA KONU] Asta Online [EU] -2016- [ANA KONU] Asta Online [EU] -2016- [ANA KONU] Asta Online [EU] -2016- [ANA KONU] Asta Online [EU] -2016- [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.N.E.Y.H. -- 20 Mart 2016; 12:00:35 >

• Street Fighter dan blanka gördüm sanki.

Bu arada oyun firması Kore tabanlı demişsin ama tema bildiğin çin teması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Street Fighter dan blanka gördüm sanki.

Oyun firması HANGAME ve bu firmada kore de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.N.E.Y.H.

quote:

hangame firmasını biliyorum. sadece tema dikkatimi çekti.
  • quote:

quote:

quote:

hangame firmasını biliyorum. sadece tema dikkatimi çekti.

Alıntıları Göster
    endonezya serverı ingilizce mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ice King

Endonezca serveri kendi dillerini kullanıyorlar zaten webzende 3 kasımda ingilizce olarak kapalı beta olucak ama oyun çok hoşuma gittiğinden burda oyunu tanımaya çalışıyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ice King

Endonezca serveri kendi dillerini kullanıyorlar zaten webzende 3 kasımda ingilizce olarak kapalı beta olucak ama oyun çok hoşuma gittiğinden burda oyunu tanımaya çalışıyorum.

Alıntıları Göster
    kayıt nasil olacagiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurka

kayıt nasil olacagiz

Alıntıları Göster
    3 Kasımda english server olarak kapalı betası başlıyor.
  • quote:

3 Kasımda english server olarak kapalı betası başlıyor.

Alıntıları Göster
    Kapalı betaya girmek için key almak gerekli mi indiren girebiliyor galiba mail gelmişti sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Kapalı betaya girmek için key almak gerekli mi indiren girebiliyor galiba mail gelmişti sanırım

Keye gerek yok kardeşim üyelik ile indirip 3 kasımda oynayabilirsin.Eloa onlineyi de ben indirip keysiz oynadım.Bu arada bu oyun çok tutulacak kardeşim şimdiden buraya not düşüyorum.
  • quote:

quote:

Keye gerek yok kardeşim üyelik ile indirip 3 kasımda oynayabilirsin.Eloa onlineyi de ben indirip keysiz oynadım.Bu arada bu oyun çok tutulacak kardeşim şimdiden buraya not düşüyorum.

Oyunun gideri var gibi gözüküyor çok tutacarm ıbilemiyorum ama oynanabilecek seviyede güzele benziyor boyutu 9.6 gb
  • quote:

quote:

quote:

Oyunun gideri var gibi gözüküyor çok tutacarm ıbilemiyorum ama oynanabilecek seviyede güzele benziyor boyutu 9.6 gb

Bu arada ROGUE tam senlik benden söylemesi 15 levele kadar kasmıştım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu arada ROGUE tam senlik benden söylemesi 15 levele kadar kasmıştım.

Alıntıları Göster
    Oyunu indirdim 3 kasımı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Marwo

İstersen kardeşim endonezya serverinde ısınma yapabilirsin?
  • quote:

quote:

İstersen kardeşim endonezya serverinde ısınma yapabilirsin?

Alıntıları Göster
    Serverin açılmasına saatler kalmış, ben en iyisi beklim

Edit: Ufak bir hatırlatma! Oyuna girerken launcher da server kısmına US tan EU ya değiştirin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marwo -- 3 Kasım 2015; 8:31:47 >

• quote:

Serverin açılmasına saatler kalmış, ben en iyisi beklim

Edit: Ufak bir hatırlatma! Oyuna girerken launcher da server kısmına US tan EU ya değiştirin!
    Oyun açıldı.

Ora, Ölüler dünyasına bekliyorum arkadaşlar!

Asu ve Ora olmak üzere iki faction (taraf?) var. Ona göre seçiminizi yapın düşman olmayalım
  • quote:

Oyun açıldı.

Asu ve Ora olmak üzere iki faction (taraf?) var. Ona göre seçiminizi yapın düşman olmayalım

Ora, Ölüler dünyası
    Asu! anlamını da yazsaydın ona göre seçim yapalım.
  • quote:

quote:

Oyun açıldı.

Ora, Ölüler dünyası
    Asu! anlamını da yazsaydın ona göre seçim yapalım.

Alıntıları Göster
    Ben soldakini seçtim Asu idi galiba.Cry engine ile yapılmış.Oynadıkça editlerim.Yürürken skill vurma , skill efektleri , oynanış vb gayet güzel ben sevdim.Bir ara prius online vardı kapandı ona benzettim.

Açık betada oynayacaklar asu tarafında toplanalım guild falan kuralım varmı gelecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 7 Kasım 2015; 20:03:18 >

• Kendini tekrar ediyor gibi geldi ama akici bir oyun begendim
  • DallasPage kullanıcısına yanıt
    Black Desert , Wildstar gibi beklentin olmazsa baya zevkli bir oyun olacağa benziyor.10 levlede sanırım pvp girdim 10v10 ortada top vardı anlamadım tam olarak açık betada çözeriz artık.Oyunda da 3-4 tane türk gördüm isimleri türkçe idi benim gibi ismi türkçe olmayan türklerde vardır.

Savaş buydu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 8 Kasım 2015; 3:50:31 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.