Şimdi Ara

ASSASSİNS CREED BROTHERHOOD ALACAM YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar assassins creed brotherhood almaya karar verdimde son kez size danısayım diyorum.

multiplayer modu guzel mi bu oyunun ?

ve ben bu oyuna 85 TL falan verecem Red dead redemption gibi online'ı kotu olmaz degilmi ????

• quote:

Orijinalden alıntı: fcalis93
    arkadaslar assassins creed brotherhood almaya karar verdimde son kez size danısayım diyorum.

ve ben bu oyuna 85 TL falan verecem Red dead redemption gibi online'ı kotu olmaz degilmi ????

Çok o para, 2. el 70 altına düştü. Ayrıca yurtdışında 55 gibi bir fiyata satılıyor.
  • Multiplayerı bence çok çok iyi.Hergün oynarım ve şuana kadar hiç sıkılmadım
  • şimdi mpye alışırsan guzel ama oyun zevkli
  • http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=44652485
    oynayanların fikri kendilerine göre karar senin
  • quote:

Orijinalden alıntı: geoxid

quote:

arkadaslar assassins creed brotherhood almaya karar verdimde son kez size danısayım diyorum.

Çok o para, 2. el 70 altına düştü. Ayrıca yurtdışında 55 gibi bir fiyata satılıyor.

iyide sanırım bunun tek kullanımlık online kodu var ondan sıfır alacam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: geoxid

quote:

iyide sanırım bunun tek kullanımlık online kodu var ondan sıfır alacam

öyle birşey yok

• multiplayer modunu ben de merak ediyorum nasıl acaba? zevkliyse deneyebilirim bu oyunu da. çoğu oyunu sadece online oynuyorum çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ AsiL ]

multiplayer modunu ben de merak ediyorum nasıl acaba? zevkliyse deneyebilirim bu oyunu da. çoğu oyunu sadece online oynuyorum çünkü

bence çok sürükleyici bir online ı yok. yani ne biliim tek oyun modu gizlice birbirini suikast etmek. tabi bir iki farklı şey var ama öyle değişik değil. arkadaşlarınla filan oynarsan zevkli olur ama 2 hafta sonra bırakırsın. ama sadece single ı için bile alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightSLayer

quote:

Orijinalden alıntı: [ AsiL ]

multiplayer modunu ben de merak ediyorum nasıl acaba? zevkliyse deneyebilirim bu oyunu da. çoğu oyunu sadece online oynuyorum çünkü

bence çok sürükleyici bir online ı yok. yani ne biliim tek oyun modu gizlice birbirini suikast etmek. tabi bir iki farklı şey var ama öyle değişik değil. arkadaşlarınla filan oynarsan zevkli olur ama 2 hafta sonra bırakırsın. ama sadece single ı için bile alınır

az once gittigidiyordan iki oyun birden aldım cuma en gec cumartesi elimde olur AC:BROTHERHOOD VE UNCHARTED 2 belki kızacaksınız ama ps3 u agustosta almıstım bugune kadar uncharted oynamadım merak ettim herkesinovdugu kadar iyi oyunmu

• Uncharted'ın ilk oyununu oynamadan ikinciyi oynama bence.
  • Multisi tek kelimeyle şahane müptelası oldum . Her gün oynuyorum sadece gizlice git rakibini öldür tarzı değil . Birkaç oyun modu var . Hiç sıkılmadım . Ama sabır isteyen bir oyun . Şöyle ki hemen rakibin yanına gideyim öldüreyim yok . Öyle yapınca hem az puan alıyorsun hem de kolay hedef oluyorsun. Oyunda en çok adam öldüren birinci olmuyor en çok puanı alan oluyor . Mesela birisi senin onu öldüreceğini anladı başladı kaçmaya sende kovaladın öldürdün diyelim sadece 100 puan alıyorsun öbür türlü sessiz biçimde yaklaşırsan minimum 300-400 puan alıyorsun. Diğer bonuslarla falan sadece 1 adam öldürerek bile 1600 puana kadar yapabilirsin . Yani oyun sana sadece git şunu öldür demiyor en mükemmel biçimde öldür diyor o yüzden sabır işi biraz .

Yutuptan izle biraz multi vidyolarını ona göre karar ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jolly_RogeR

Multisi tek kelimeyle şahane müptelası oldum . Her gün oynuyorum sadece gizlice git rakibini öldür tarzı değil . Birkaç oyun modu var . Hiç sıkılmadım . Ama sabır isteyen bir oyun . Şöyle ki hemen rakibin yanına gideyim öldüreyim yok . Öyle yapınca hem az puan alıyorsun hem de kolay hedef oluyorsun. Oyunda en çok adam öldüren birinci olmuyor en çok puanı alan oluyor . Mesela birisi senin onu öldüreceğini anladı başladı kaçmaya sende kovaladın öldürdün diyelim sadece 100 puan alıyorsun öbür türlü sessiz biçimde yaklaşırsan minimum 300-400 puan alıyorsun. Diğer bonuslarla falan sadece 1 adam öldürerek bile 1600 puana kadar yapabilirsin . Yani oyun sana sadece git şunu öldür demiyor en mükemmel biçimde öldür diyor o yüzden sabır işi biraz .

Yutuptan izle biraz multi vidyolarını ona göre karar ver

+1907 oyun mükemmel her bakımdan(single,multi)

• ben hiç beğenmedim hatta iğrendim single player kısmından ama multisi arada açıp oynanabilir.AC sucks ALMA!
  • O dönemi böyle yansıtan başka bir oyun yok. 2. oyunu oynama fırsatı bulduysan bunu kesinlikle tavsiye ederim çünkü devamı zaten.
  • Multiplayer'ı oldukça iyi al kesinlikle pişman olmazsın.
  • başlığı görünce para istiyor sandım arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beloc7

ben hiç beğenmedim hatta iğrendim single player kısmından ama multisi arada açıp oynanabilir.AC sucks ALMA!

Yaş kaç ? İng var mı ?
  • bende bugünlerde takasla almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravenlyx

quote:

Orijinalden alıntı: Beloc7

ben hiç beğenmedim hatta iğrendim single player kısmından ama multisi arada açıp oynanabilir.AC sucks ALMA!

Yaş kaç ? İng var mı ?

yaş 20 %100 ingilizce işletme okuyorum 2. sınıf
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.