Şimdi Ara

Assassin's Creed® Valhalla Wrath of the Druids DLC(1.2.2) Türkçe Yama (v4)[OpenAI GPT-3 Translate] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
10
Favori
40.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Xbox cihazlarada kurulabiliyormu? PS cihazalara kuruldugundan bile haberim yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: AzuLA

Xbox cihazlarada kurulabiliyormu? PS cihazalara kuruldugundan bile haberim yoktu.

exploit olan ps4 lere kuruluyor. xbox için yok malesef

• Kimse yazmamış ben yazayım , 1.2.2 yeni yama geldi biliyosunuz eski türkçe yama bozuldu.Baya uğraştım çözmek için kimse anlatmamış  

Şimdi nereye yüklüyse oyun dosyaya girip videos,eski yamalar ve DataPC_patch_01.forge dosyasını siliyoruz.

Upaly i açıp dosyaları doğrula diyoruz (biraz bekletiyor 15 dk). Ondan sonra Yamayı indirip Valhalla klasörüne atıp kuruyoruz.

Oyuna girdiğimizde türkçe yama aktif oluyor.

İyi günler herkese.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HERKESE BENDEN CAY -- 11 Temmuz 2021; 13:33:10 >
  • merhaba discord linki çalışmıyor yardımcı olabilirmisiniz lütfen

• Discord'tan atıldım sandım meğer kapatılmış sebebi nedir acaba? Ve ne zaman geri açılır?

• discord sunucusu neden yok kapalı yamayı nasıl indiricez

• 401 Durum Kodu ( Unauthorized )

1. Bilgi BankasıHosting ›401 Durum Kodu ( Unauthorized )

İstek yapılan adreste giriş yetkilendirmesinin olmadığını belirlen durum kodudur.

doğum tarihini yazınca cıkıyor

• teşekkürler

• Discord bağlantısı geçersiz diyor. Sanırım dc grubu kapandı. İndirme linkine nereden ulaşabiliriz? @zartzurt456

• Discord bağlantısı hakkında bilgisi olan var mı ana oyun içinde güncel yama yok ortalıkta neden erişim engellendi ki çevirilere garip  

• Arkadaşlar selam. Nereye yazacağımı bilemedim de buraya yazayım dedim. Bu Gpt-3 programı ile - ya da ismi her neyse - çevirisi olmayan dizi ve filmlere altyazı hazırlayamaz mıyız? Yani altyazı dosyasını direkt notepad olarak atsak bize iyi kötü bir çeviri vermez mi? Bakındım ama davetiye sistemiyle alınıyor falan dedi. Yani bu kafanıza göre indirip kurabileceğiniz bir program değil zannedersem. Bu konuda yardımcı olurum diyen birisi varsa elimde çevirisi yarım kalmış altı bölümlük bir dizi var. İlk iki bölümü çevrilmiş sadece. Birisi yardımcı olsa son dört bölümü çevirebilir miyiz?

• hocam discord adresi hiçbiri çalışmıyor ac valhalla tr yama linkine nereden ulaşabilirim ?

• Bende ac valhalla oyunu kastığı için nvidia geforce now da oynamayı düşünüyorum.Bu yamayı geforce now üzerinden oynarken kurma yolu var mı?

• yok yamayı kuramazsın

• discord linki geçersiz.valhalla yamayı indirmek istiyorum dlc değil

• oyuna 9 kasımda 20 gb güncelleme gelmiş. Tr yama çalısıyor mu

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.