Şimdi Ara

Assassin's Creed® Valhalla Wrath of the Druids DLC(1.2.2) Türkçe Yama (v4)[OpenAI GPT-3 Translate] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
10
Favori
40.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bütün DLC ler ultimate oluyor oyun kısacası ve dlc kıyafet içeriği filan 25adet dcl açılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cassioperia

linki bulamadım. bir de bana özelden discord linki atar mısınız

rdr2 konusunda var discord adresi.

• discord adresını alabırmıyım bende

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Orijinal oyun hesabı ban yer mi yaparsak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Assassin's Creed® Valhalla Wrath of the Druids DLC(1.2.2) Türkçe Yama (v4)[OpenAI GPT-3 Translate]

Assassin's Creed® Valhalla Wrath of the Druids DLC(1.2.2) Türkçe Yama (v4)[OpenAI GPT-3 Translate]

• quote:

Orijinalden alıntı: Akbaba89

Orijinal oyun hesabı ban yer mi yaparsak

pel bir sıkıntı çıkarmıyor ama en iyi ihtimal offline mod da oynamak online ihtiyaç oldugunda dlc unlockerı devre dışı bırakıp bağlana bilirsin yine.

• kurulum ve download linki eklenmiştir.

Yama versiyon v1

Oyun versiyon 1.2.1.0 Orjinal

NOT= SADECE Wrath of the Druids DLC İÇİNDİR

• dlc çıktıktan bir gün sonra yama yayınlamak işte zartzurt farkı Assassin's Creed® Valhalla Wrath of the Druids DLC(1.2.2) Türkçe Yama (v4)[OpenAI GPT-3 Translate] 

• Teşekkürler, ellerine sağlık.

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt

Yama için teşekkürler. :) İlk göze çarpan (muhtemelen siz de görmüşsünüzdür) dlc introsunda Uyuşturucuların Öfkesi gibi bir şey yazmıştı Wrath of the Druids için. Güncellemelerde bunu düzelteceğinizi düşündüğüm için yazıyorum Assassin's Creed® Valhalla Wrath of the Druids DLC(1.2.2) Türkçe Yama (v4)[OpenAI GPT-3 Translate] 

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

var zaten :D biraz araştırırsan bulursun

Alıntıları Göster

Discord kullanmadığım için bulamıyormuşum. İyi ki sana yazmışım. Mesajından sonra discort'ta hesap açıp yama'yı indirdim.

Sayende oyunu oynayabiliyorum,teşekkürler....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler, ellerine sağlık. BAŞKAN

• Adam is back

• mostt M kullanıcısına yanıt

yama zartzurtun discordundamı var öyleyse bende discord açıyım

• Evet orada yama var. RDR 2 konusunda discort linkinden ulaşabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 5 saat oynadım dlc fena degil vakit geçirtiyor .
  • 4-5 hatalı yer buldum birde bazı bölge isimleri normal ana oyun çevirisinde Türkçe yapılmış dlc çevirinde orları orjinal isimli şekilde v2 de bunlarıda düzeltirim bulduklarımı.

zati dlc için aşırı bug bildirimi yapıyorlar oyunda çok bug var ubisoft yakında bir hotfix tarzı bişey yayınlar gibi duruyor :D

• dlc siz nasıl indirecem ben normal indirmek istiyordum illaha dlc mi almam gerikiyor normal orjinal var bende lütfen yardım edin

• Ana oyun yaması içinde yokmu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

4-5 hatalı yer buldum birde bazı bölge isimleri normal ana oyun çevirisinde Türkçe yapılmış dlc çevirinde orları orjinal isimli şekilde v2 de bunlarıda düzeltirim bulduklarımı.

zati dlc için aşırı bug bildirimi yapıyorlar oyunda çok bug var ubisoft yakında bir hotfix tarzı bişey yayınlar gibi duruyor :D

Oyunun ana çevirisi ve dlc çevirisi orijinal epic games sürümünde çalışıyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.