Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.155
Cevap
65
Favori
335.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
240 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sorun yok hocam ikinci turu bitirirsiniz biraz ara verip. Öyle muazzam bir oyun ki 2 tur bitirdim 3.turada başladım ara ara haftasonları oynuyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theKing_90_03

Bu yama olmasa almayacak mıydın   ingilizce devam ederiz başka çare yok

Alıntıları Göster

hocam açıkcası türkçe yama için aldım. bazı oyunlar bilmediğin dille hiç zevk vermiyor ve anlamıyorum :) yoksa animus projesini bekliyecektim :)

• kral güncelle şunu yav sana zahmet. bu arada benim gold baltam gümüş oldu fasfsdvfsdvg

• güncelleme yaptığı için pişman olan varsa torrent verebilirim indirip eski paketten devam edebilirsiniz yamayı da yükleyip. save dosyalarınızı yedekler kurarsınız yenisini

• quote:

Orijinalden alıntı: umutcancakir93

hocam açıkcası türkçe yama için aldım. bazı oyunlar bilmediğin dille hiç zevk vermiyor ve anlamıyorum :) yoksa animus projesini bekliyecektim :)

Alıntıları Göster

Yani olabilir de ücretli bir yama değil bu sonuçta. Beklemekten başka çaremiz yok. Adamı da sık boğaz etmeyelim şahsi fikrim.

• rdr2ye geçtim yama güncellenene kadar rdr2 ile devam edicem. inşallah yakın zamanda çıkar şahsi fikrim valhalla çok iyi oyun. rdr2 pek zevk vermedi belki yeni başladığım içindir.

• @oguzhan_48 rdr 2 TR yaması forumda var mı? Varsa linkini atar mısın sana zahmet

• Hadi reis dün rdr2 cilerin sorununu çözmüşsün şu yamaya güncelleme gönder artık. Bari üstünde çalışıyo musun ondan haber ver :(

• 18gb güncelleme indirmek biraz sıkıntılı oldu :D evet düzeltiyorum şu an 1500+ yeni satır eklenmiş oyuna 100+ değişiklik yapılan yer var aralarında onları düzeltiyorum sıralaması karışık oldugu için her satırı tek tek bakıyorum. büyük ihtimal gece 1-2 gibi bitmiş olur konuya eklerim.

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Allah senden razı olsun reis tuttuğun altın olsun 😙😙😙
  • adamsın sen ya sende olmasan oyun oynıyamıcaz

• reis parti kur oy verelim

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

18gb güncelleme indirmek biraz sıkıntılı oldu :D evet düzeltiyorum şu an 1500+ yeni satır eklenmiş oyuna 100+ değişiklik yapılan yer var aralarında onları düzeltiyorum sıralaması karışık oldugu için her satırı tek tek bakıyorum. büyük ihtimal gece 1-2 gibi bitmiş olur konuya eklerim.

Beklemedeyiz no sıkıntı :D . Şimdiden eline sağlık hocam.

• Beton yetmez beton.

• adamsın reis

• @zartzurt456 Bu emekleriniz karşılıksız kalmamalı, hiç değilse bir kahve ısmarlayalım :) özelden iban bilgilerinizi verirseniz sevinirim. Çok teşekkürler.

• Kurulumu yaptım ama dil kısmında Türkçe seçeneği yok. Yani olmadı. Kurulum aşaması biraz sakat gibi. Ubisoft game launcher nerde mesela? Ve en son kopyalama işleminden sonra ne yapacağız?

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

18gb güncelleme indirmek biraz sıkıntılı oldu :D evet düzeltiyorum şu an 1500+ yeni satır eklenmiş oyuna 100+ değişiklik yapılan yer var aralarında onları düzeltiyorum sıralaması karışık oldugu için her satırı tek tek bakıyorum. büyük ihtimal gece 1-2 gibi bitmiş olur konuya eklerim.

Sen nasıl bir kralsın ya :D 2 gündür seni bekliyorum resmen, sürekli konuyu kontrol edip duruyorum kafayı yedim resmen :D şimdiden çok çok teşekkürler, emeğine sağlık hocam.

• 1.1.1 v35 e göre 1500+ yeni satır eklenmiştir 100+ yer düzeltilmiştir.

Yama versiyon v37

Oyun versiyon 1.1.2

GÜNCELLEME KURULUM AYNIDIR TEKARDAN DOSYAYI İNDİRİN VE AŞAĞIDAKİ

KURULUM ADIMLARINI TEKARDAN YAPIN.

NOT: 1.1.2 GÜNCELLEME ÜSTÜNE 1.1.1 YAMASINI KURMAYI DENİYEN OLDUYSA LÜTFEN YAMA UYGULAMADAN ÖNCE DOSYALARI DOĞRULAMA

YAPARAK DataPC_patch_01.forge DOSYASININ ORJİNALİ İLE KURULUM YAPIN.

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate]

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt

Hem adamsın, hem de ellerine sağlık.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.