Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.155
Cevap
65
Favori
335.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
240 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize sağlık. Tanıtım videonuzu izledim çok güzel olmuş. Kanalınıza da abone oldum.

Birşey sorayım; ben 13-14 saat kadar oynayıp ilerledim hikayede. Bu yamayı kursam illa new gameden mi başlamam gerekecek? Mevcut oyunuma devam edebilir miyim Tr olarak?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dutch van der Linde -- 22 Kasım 2020; 2:27:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmk20

ACV_TR.bat dosyası 1sn bile çalımıyor acılmasıyla kapanması bir oluyor, yüklenmiyor bişe

--------------------------

oyunun kurulu oldugun yerden masaüstüne tasıdım sonra bat dosyası calıstı

sonra geri yerine tasıdım

ama oyunacılmıyor v18 niye sildiysem onda oyun acılıyordu en azından bunda oyun ne kadar ugrastıysam acılmıyor

ilk gelen çeviride bat dosyası kuruldu diye çok uğraştım tr olmamıstı tek rar dan bat dosya sını birkaç sefer deneyerek kurulmasını sağladım .. çok kısa görünüp kapanıyordu sorunda burdan çıktı bat dosyası kurulmuyor du.. yeni versiyonda ACV_TR.bat dosyasını kurarken görmen lazım bende m2 ssd olmasına rağmen kurulumu görüyorsun görmüyosan kurulmuyordur

• oyunu masaüstüne tasıdıktan sonra kuruldu, oyun acılmıyor, acılıyor gibi ekrana resim geliyor görev yöneticisinden bakıyorum kapanıyor sonra, başlatılamıyor oyun

v18 de iken sıkıntı yasamadıydım, v22 denemeden ne demeye sildiysem,

v18 elinde olan atarsa o hali benim işime yarardı

• quote:

Orijinalden alıntı: tmk20

oyunu masaüstüne tasıdıktan sonra kuruldu, oyun acılmıyor, acılıyor gibi ekrana resim geliyor görev yöneticisinden bakıyorum kapanıyor sonra, başlatılamıyor oyun

v18 de iken sıkıntı yasamadıydım, v22 denemeden ne demeye sildiysem,

v18 elinde olan atarsa o hali benim işime yarardı

orjinal DataPC_patch_01.forge dosyası aldıysan onu oyunu ana dizinine kopyala yedeğin yoksa

uplay üzerinden dosyaları doğrulama ile tekardan orjinal hala getir

en son v22fix li olanı indir siteden

sonra rar içindekilerin hepsini burası önemli hepsini kopyalayacaksın oyunun kurulu olduğu yere

sonra acv_tr.bat çalıştır açılmaz ise yönetici olarak denek orda rakamlar çıkar yükleniyor diye biraz bekle sonra oyunu çalıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Elinize sağlık. Tanıtım videonuzu izledim çok güzel olmuş. Kanalınıza da abone oldum.

Birşey sorayım; ben 13-14 saat kadar oynayıp ilerledim hikayede. Bu yamayı kursam illa new gameden mi başlamam gerekecek? Mevcut oyunuma devam edebilir miyim Tr olarak?

Teşekkürler.

sorun olmaz save dosyalarında sorun çıkarmıyor TR yama .

• Eline emeğine sağlık.

• Yamayı kurdum direk açıldı ve hiç oyundan atmadı. Sorunsuzca oynadım. Fix diye yeni güncellenmiş sanırım acaba neler değişti?

• Hocam elinize sağlık beklediğim bir yamaydı fakat tr bat dosyasına tıkladıgımda ekranda belirip kayboluyor yonetici olarak calıstırınca hiç ekrana gelmıyor acaba bilgisi olan var mı?

• Merhaba yamayı kurdum başlangıç Türkce geri kalan heryer İngilizce ):

Assassin's Creed Valhalla (1.1.2__1.2.0.1) Türkçe Yama (- v40_Final -) ~%98 [OpenAI GPT-3 Translate]
  • quote:

Orijinalden alıntı: EniViciVokkke

Merhaba yamayı kurdum başlangıç Türkce geri kalan heryer İngilizce ):

Tamam düzelttim arkadaşlar bat dosyası düzgün çalışmıyordu o yüzden İngilziceydi şimdi nasıl olduysa yüklendi tekrardan Oyun Türkce eline sağlık.

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt

Denedim gayet başarılı ve stabil. Videoda anlattıklarınıza harfiyen uydum. Açılmama, donma, performans kaybı vb herhangi bir problemle karşılaşmadım. Tekrar teşekkürler.

• tr.bat dosyasını kurarken sag tıklayıp aç komutuna basın çift tıklama veya yöneti olarak çalıştırmayın en azından bende öyle oldu

• Elinize sağlık.

• Yaklaşık 1 saat kadar oynadım fix ile beraber açılmama sorunu da gitmiş şahane yahu emeğine sağlık dostum ah rdr tool gelse de şöyle oyunu bu şekilde oynasak harika olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son yaptığın fix ile oyundan atma sorunu düzeldi ilk girişte açılıyor emeklerine sağlık sen olmasan 2 yıl yama için bekleyecektik

• yama nasıl deneyen var mı? başarılı mı?

• konunun ilk mesajında yama hakkında oynanış mevcut, göz atabilirsin.

• bekledim ve son haliyle denedim gayet başarılı sıfır çökme/hata arada çeviri google translate ayarında olsa da konuyu anlamaya başladım eline sağlık arkadaşım tekrardan

• quote:

Orijinalden alıntı: Bıyıklı Bey

Yaklaşık 1 saat kadar oynadım fix ile beraber açılmama sorunu da gitmiş şahane yahu emeğine sağlık dostum ah rdr tool gelse de şöyle oyunu bu şekilde oynasak harika olur

aynen rdr çevirisi sıkıntılı umarım ona da bir el atarlar ;)

• Yamayı yükledikten sonra ne TR versiyonunda ne de ENG versiyonunda Msi afterburner programı çalışmaz oldu . Neden acaba ? Aynı sorunu yaşayan var mı?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.