Şimdi Ara

Assassin's Creed: Revelations Ön İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
20.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaş tr altyazı istedik çok mu şey sanki :S PUFFFF
  • inceleme için teşekkürler...
  • Oyunu sırf Osmanlı Devleti var diye Limited Edt. aldım.kesinlikle pişman değilim
  • Teşekkürler.
  • orjinal olmassa oynanmıyomu multi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

orjinal olmassa oynanmıyomu multi

Oynanmıyor.
  • Assassin's Creed oyunu ps3 te türkçemi arkadaşlar benim ingilizcem zayıf bu oyunu almak istiyorum ingilizce düzeyi nedir. (ingilizcem hiç yok denecek kadar az oynayabilirmiyim alsam acaba?)
    birde ilk kez alıcam ben bu oyunu revelations tanmı başlayım farkedermi farketmezmi oynayan arkadaşlar yardımcı olabilirmi. ps3 te türkçesi varmı oyunun teşekkürler şimdiden yardımınız için iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Assassin's Creed oyunu ps3 te türkçemi arkadaşlar benim ingilizcem zayıf bu oyunu almak istiyorum ingilizce düzeyi nedir. (ingilizcem hiç yok denecek kadar az oynayabilirmiyim alsam acaba?)
    birde ilk kez alıcam ben bu oyunu revelations tanmı başlayım farkedermi farketmezmi oynayan arkadaşlar yardımcı olabilirmi. ps3 te türkçesi varmı oyunun teşekkürler şimdiden yardımınız için iyi forumlar

Oyunun ps3 platformunda türkçesi yok pc'de ie türkçe alt yazı için bir site çalışmalara başlamış bilgin olsun.

Oyun serisinin bu oyunundan başlamak çok büyük eksiklik olur kanımca ama oynamalısın kesinlikle

• arkadaşlar ben Assasins Creed serisinin ps3 oyunlarını almak istiyorum box set olarak satışı varmıdır izmirde oturuyorum media markt ta varmıdır acaba?
    dr store de
    revelation için şöyle yazmış

Daha sonra piaysaya sürülen eklenti paketleri, şimdi tek bir pakette satışa sunuluyor!

1. 1 adet tek kişilik ana görev: "The Lost Archive"
    2. 1 adet yan görev: "Vlad the Impaler's Prison"
    3. 3 adet skin + kapasite geliştirme
    4. Çoklu Oyuncu Modu İçin: 6 adet harita + 7 karakter
    5. Sadece PS3 Formatı İçin: "Assassin's Creed 1 tam sürüm oyun"

benim internet bağlantım yok (sadece güncellemeleri varsa onu yapabilirim vınn ile bağlanıyorum o bakımdan )ingilizcem de iyi değildir ben şimdi bu oyunun hangisini alayım
    1 i var 2 si var revelations var brother var hikayenin en başından oynamak istiyorum hepsini almalımıyım nerden alabilirim türkçe desteği varmıdır?
    full sürümü (ful güncel hali sanırım dlc li deniliyor) ve box seti varmıdır ?
    ingilizce zayıf olsada oynanılabilir mi?
    kısacası bilgim yok ps3 te yeniyim yardımlarınızı bekliyorum ne yapmalıyım

• arkadaşlar cvp verebilecek yokmu hangi sürümleri almalıyım

ac 2
    ac brother
    ve ac revelation special edition mu yoksa ottoman edition mu ?
    special alırsam yan görev vs bunları download sonradan edebilirmiyim edersemde bu ek paketleri ps3 ün neresinden ediyoruz nete bağlandıktan sonra whats new den mi?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.