Şimdi Ara

Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.646
Cevap
31
Favori
105.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ubisoft'a artık birinin dur demesi lazım.Yapılacak şey basit oyunlarını almayacağız.Oyun hem Pc hem konsolda rezil optimizasyonda. Ps4'de 19fpslere düşüyor.30fps vermekten aciz durumda.Pc'de ise cpu kullanımı yüzde 90-100 arası değiştiğinden Gtx 1080ti ile bile 60fps de sabit oynatmıyor.Oyun çok güzel olmuş insan oynamak istiyor ama maalesef fps droplardan gına geldi.Pc'de oynamak şuan çok can sıkıcı hal aldı.Ps4'de zaten oyun kardeşlik hesabımda yatıyor.Ordan oynama seçeneği de cazip gelmiyor.

Hem Ps4 hem de kendi PC'imden iki fotoğraf koyuyorum

------Cpu Kullanımına dikkat edin.Yüzde 96
     Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]

-----Ps4'de frame testte sağ üste bakın 19fps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaciTTOR -- 27 Kasım 2017; 23:17:30 >

• Maxwell1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler içim rahatladı
  •  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CPU nuzun gücü yeterli gelmiyor sanırım , i7 4930K + GTX 1080 ile herhangi bir sıkıntı yaşamadım.(4K ULTRA)

Not : 46 FPS civarı bir performans alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 29 Kasım 2017; 0:30:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxwell1

CPU nuzun gücü yeterli gelmiyor sanırım , i7 4930K + GTX 1080 ile herhangi bir sıkıntı yaşamadım.(4K ULTRA)

i7 7700K + GTX 1080Ti ve 60 fps alamadığımı yazdım siz 46 fps civarı oynuyorum sorun yok diyorsunuz.45 Fpslerde gezmesi zaten sorun, onu dile getirdim.Oyunun sistem gereksinimleri ortada mevcut sistemle çok rahat 1080p ya da 4k'da 60+ fps almak gerekiyor.Yazdıklarımı dikkatli okuyunuz.
  • Dayanamadım bu Denuvo+ saçmalığını kullanmasına rağmen aldım oyunu. Pişman değilim yalnız, hiç beklemediğim kadar iyi bir oyun. i7 6700K+GTX 1070 ikilisiyle beklediğimden kötü bir performans alıyorum. Very high preset'te ve 1440p monitörde oynuyorum, 1070 genel olarak 60 FPS veriyor, nadiren düştüğünde de 50'nin altına inmiyor, rahat bir şekilde oynuyorum. İşlemci ise baya kasıyor, 6700K üstüne yeni 8700K çıkmış olsa da güçlü bir işlemci ancak bu oyun canına okuyor, sık sık yüzde 90+ CPU kullanımı görüyorum şehirlerde, ara videolarda işlemci kullanımı minimal derecede olması gerekirken oralarda bile yüzde 60'ta geziyor. Belki daha yeterince ilerlememişimdir ama şehirler de bir Witcher 3 veya AC: Unity kadar kalabalık falan değil, bu kadar işlemci kullanması anormal, muhtemelen dedikleri gibi Denuvo yüzünden böyle.

Yine de güzel oyun, grafikler inanılmaz iyi, Ubizort Unity'de yaptığı gibi bunda da döktürmüş. Yan görevler dahil hepsini yaparak ilerliyorum hiç sıkmıyor oyun, gerçekten ara vermek yaramış AC 2 tadı aldım yan görevlerden, hepsini yapmayı düşünüyorum. Yeni dövüş sistemi eskisinden çok çok daha iyi. Kısacası oyunu beğendim, 10 üzerinden 9 veririm 3-4 saatlik deneyimime. Bitirince daha ayrıntılı yazarım.

• quote:

CPU nuzun gücü yeterli gelmiyor sanırım , i7 4930K + GTX 1080 ile herhangi bir sıkıntı yaşamadım.(4K ULTRA)

alexandria bölgesinde 4k ultra 45 fps alman zor. diğer bölgelerde olabilir ama alexandria cpu yu fena hırpalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaciTTOR

quote:

i7 7700K + GTX 1080Ti ve 60 fps alamadığımı yazdım siz 46 fps civarı oynuyorum sorun yok diyorsunuz.45 Fpslerde gezmesi zaten sorun, onu dile getirdim.Oyunun sistem gereksinimleri ortada mevcut sistemle çok rahat 1080p ya da 4k'da 60+ fps almak gerekiyor.Yazdıklarımı dikkatli okuyunuz.

Cevabım CPU nuz ile ilgili dikkat ederseniz , diğer bilgiyi ek olarak yazdım.

-------------------------------------

CPU nun pek hırpalandığını görmedim , dediğiniz bölgede %60 civarında geziyor.(i7 4930K)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 29 Kasım 2017; 9:32:45 >

• Maxwell1 kullanıcısına yanıt
    Dediğim bölgelerde 4k da 45 fps alıyorsanız o kartla çok iyi
  • furandor kullanıcısına yanıt
    2K'da hepsi yüksek (high) detay seviyesinde 40 fps'lerde.
  • Alttaki görevde bazen bug olabiliyor arkadaşlar dikkat etmenizde fayda var , objektif lerden birtanesin de yapmadığınız halde yapılmış sayılıp bir sonraki objektife geçiliyor.(Görevi bitirmeye engel olmuyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 1 Aralık 2017; 17:28:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Assassin's Creed Origins: First Civilization Pack DLC | Trailer

• Assassin's Creed Origins: Trials of the Gods - Sekhmet

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Assassin's Creed Origins: Trials of the Gods - Sekhmet

bu 6 gün kaldı diyen quest mi? 40 lvl olmak gerekiyormuş o mu
  • O değilde ingilizce oynayarak ne tat alıyorsunuz bekleyin oyun çevriliyor zaten :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • “Sekhmet” oldukça zorlayıcı olmuş.

Ek Resimler :

• https://www.youtube.com/watch?v=hBnvxgBv3NY
    Harita inanılmaz büyük,
    Oyunda Farcry,Wildlands,Witcher 3 esintileri var.
    Ama merak ettiğim,harita Wildlands daki gibi epey büyük,fakat o oyun çok boştu ve görevler hep aynıydı.
    AC'de bu var mı?
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Beyaz Soru işaretleri görevleri hep aynı bunda da Ya bölge ele geçiriyon ya hayvanların liderleri var onu öldürüyon yada keşif edilmemiş hazineler var onları tespit ediyon soru işaretleri %90 hep aynı oyunu bitirdim ben takıntı haline geldi haritada bulunan bütün soru işaretlerini yapmak yapıyom yapıyom hala bitmedi
  • Ya bana eski Firavun mezarlarında tapınaklarında piramitlerde gezmek yeni şeyler keşfetmek hazine aramak vb olsun da ne olursa olsun :D
    Bu oyunun Assassin's Creed'liğinden önce ben Origins'in özellikle eski çağlardan kalma anıt mezarları tapınakları piramitleri hazineleri keşfetme duygusunu nasıl vermiş onu merak ediyorum. Umarım benzer şeyler vardır oyunda. Bu arada firavunlar diyarı eski çağlarda Egypt demişken "Tomb Raider IV: The Last Revelation" oyunu geldi aklıma ya, ah be ne tatlı bir oyundu 1999 yapımı ama hala aklımdan çıkmaz.

Malum AC: Origins'in indirime girmesini bekleyenlerdenim ve özellikle de @Saidsrc önderliğinde yapılan Türkçe yamasını bekliyorum. Şu an AC açlığımı AC: Unity ile gideriyorum, üste AC: Origins için dediğim gibi AC oyunlarının (özellikle de AC.1, AC.II, AC:B, AC:R için) en sevdiğim tarafı o kendine has yansıttığı senaryosu tarihi ortam mekanları mimari atmosferi beni etkilemiştir hep, ee AC: Unity'de de bunu hissettim oyun acayip sardı beni. AC.III ve AC.IV için aynı şeyleri söyleyemem sadece Türkçe yamaları hatırına oynayıp silmiştim unuttum bile.

• Trial Of The Gods etkinliği boyunca eklenen Anubıs,Sobek ve Sekhmet boss savaşları zorlayıcı değiller.En azından max level isteyen bu görevler daha zorlayıcı olabilirdi fakat her üçüde özellikle 40 level karakter ve silahlarla oldukça kolay geliyor.Yapımcıda bunun farkında olmalı ki oyunculardan gelen çağrılar üzerine bu ay gelecek olan güncellemede Nightmare zorluk seviyesini ekleyecekler.Anubis oldukça kolaydı,Sobek ve Sekhmet ise bana göre Anubisden çok daha zor değildi fakat kullanılan silahların özelliklerine göre bu zorluk değişebilir.Örneğin hit aldıkça can dolduran bir okla gidilirse bossa her hit health sağlıyor ve sağlığınız kolay kolay düşmüyor bu özellik tek başına bile boss savaşlarını oldukça kolay hale getiriyor.Kullanılan Shieldinde yüksek kaliteli olması yine bu tür savaşlarda kolaylık sağlıyor.Boss güçleri yada levelleri şu anki oyun levelinden bir miktar daha yüksek olsaydı(örneğin phylakes yada arena savaşlarındaki bosslar gibi) biraz daha zorlayıcı haliylede daha keyifli olabilirdi umarım Nightmare zorluk seviyesinin dengesini iyi kurarlar.

Trial Of The Godsdan üçüncüsü olan Sekhmet Boss savaşınının 4K Upload kalitesindeki tarafımdan kaydedilmiş oynanış videosunu eklemek istiyorum.

Ek olarak oyunu ön siparişle alanlara özel olarak gelen "Secrets Of The First Pyramids" adlı görev Uplay üzerinde 40 Uplay puanı harcanarak tüm oyuncular tarafından aktif hale getirilebiliyor.Normalde sadece ön siparişle alanlarda bu görev oynanabiliyordu fakat yakın zamanda Club Rewards kısmına eklenen görev 40 Uplay puanı olan herkes tarafından oynanabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 6 Aralık 2017; 22:30:9 >

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.