Şimdi Ara

Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.646
Cevap
31
Favori
105.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İngilizce biliyoruz ?
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    sağol hocam güzel video olmuş Secrets Of The First Pyramids bunu aldım ben 40 altın varmış bende
  • _Ritter_ kullanıcısına yanıt
    Hocam biliyorsan orası ayrı ben ing bilmeyip anlamadan oynayanlara diyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • withcer 3 ü oynayıp sevmemiş birisi bu oyunu almalımı ? bu oyunun grafiklerini oynanışını çok sevdim videolara bakarak ve mısırda geçmeside beni kendine çekiyor.fakat withcer 3 e benzetiliyor ben witcher 3 ten hiç keyif almadım.
  • Bende withcer 3 sevmemiştim ama bu oyun gerçekten olmuş haritalar olsun oynanış olsun hikaye desen var ben çok sevdim bu oyun yokluğun da ilaç gibi geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahu bu başarımı niye kazanamıyorum bir türlü
    Old Habits Complete all locations. Soru işareti bırakmadım haritada hepsine gittim romalı asker üslerini hazineleri hayvanların başlarını falan hep öldürdüm koca haritayı geziyorum haritada soru işareti çıkmıyor hala vermedi bunu bana sebebi nedir? Yan görevler yani ünlem görevleri duruyor soru işaretlerini bitirmeden onlara geçmeyeyim dedim.
  • erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    W3'ü oynayıp beğenmeyen birine ilk defa rastlıyorum . Ondan zevk almadıysan ac yi de alma sevmezsin.

• steam de 170 tl değermi
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    Hurmaplay de 142 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Hurmaplay de 142 tl

Key benzeri şeyler almak istemiyorum sanki orjinal almamış gibi hissediyorum sanki oyunu yapanlara hiçbir katkım olmamış gibi hissediyorum
  • Steam den aldım optimizasyon sarmazsa iade ederim

• Herşey ultra 1080 p sabit 60 fps memnun etti 4k da 30 fps oluyor 60 çok daha keyifli

• quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Herşey ultra 1080 p sabit 60 fps memnun etti 4k da 30 fps oluyor 60 çok daha keyifli

Senin sistemin buysa eğer "Zotac GTX 980 Ti AMP Extreme, Intel Core i7-6700K" eh bir zahmet "her şey ultra 1080p sabit 60 fps" de memnun etsin ama, bir zahmet :) Bir de üstüne "4k da 30 fps oluyor 60 çok daha keyifli" demişsin ne güzel işte. Zotac GTX 770 AMP Edition ekran kartı Intel i5-4670 işlemci ile biz ne yapalım, bu yüzden uzak duruyorum Origins'den ve AC: Unity ile idare ediyorum şu an. AC: Unity yalnız bayağı sardı beni hoşuma gitti sıkılmadan oynuyorum belki AC: Syndicate'e bile bulaşabilirim, en azından AC: Origins alasıya kadar idare etsin belki ekran kartı yenilerim.

Hazır lafı geçmişken AC: Origins gördükçe çok fena AC açlığı çektim bu yüzden AC: Unity oynuyorum, benim için AC.1-AC.II-AC.B-AC.R sonrası oyunlar AC'likten çıkmıştı bu yüzden pek hatırlamam hiç birini bilinç altıma itmişim herhalde unutturmuşum kendime :D Dedim ya uplay'de duruyormuş almışım hiç oynamamışım AC: Unity'i sadece şu AC: Origins gazladı heveslendirdi beni Unity için 50GB'a kıydım indirdim oynuyorum.

• Çok hoşuma gidiyo bu oyun ama param yok =[

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ravenholm

quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Herşey ultra 1080 p sabit 60 fps memnun etti 4k da 30 fps oluyor 60 çok daha keyifli

Senin sistemin buysa eğer "Zotac GTX 980 Ti AMP Extreme, Intel Core i7-6700K" eh bir zahmet "her şey ultra 1080p sabit 60 fps" de memnun etsin ama, bir zahmet :) Bir de üstüne "4k da 30 fps oluyor 60 çok daha keyifli" demişsin ne güzel işte. Zotac GTX 770 AMP Edition ekran kartı Intel i5-4670 işlemci ile biz ne yapalım, bu yüzden uzak duruyorum Origins'den ve AC: Unity ile idare ediyorum şu an. AC: Unity yalnız bayağı sardı beni hoşuma gitti sıkılmadan oynuyorum belki AC: Syndicate'e bile bulaşabilirim, en azından AC: Origins alasıya kadar idare etsin belki ekran kartı yenilerim.

Hazır lafı geçmişken AC: Origins gördükçe çok fena AC açlığı çektim bu yüzden AC: Unity oynuyorum, benim için AC.1-AC.II-AC.B-AC.R sonrası oyunlar AC'likten çıkmıştı bu yüzden pek hatırlamam hiç birini bilinç altıma itmişim herhalde unutturmuşum kendime :D Dedim ya uplay'de duruyormuş almışım hiç oynamamışım AC: Unity'i sadece şu AC: Origins gazladı heveslendirdi beni Unity için 50GB'a kıydım indirdim oynuyorum.

Çok çekincelerim vardı benimde ama oyun inanılmaz mutlu etti beni çok çok beğendim herşeyini , Ps4 de şu an 119 tl gerçekten oyun inanılmaz iyi olmuş şiddetle tavsiye ediyorum konsol varsa hem çok daha ucuz hemde oynanabilir bir seviyede olacaktır konsoldaki 30 fps pc deki 30 fps olmuyor sanki gysnc iş birliği gibi oluyor konsolda 30 fps , ama pc de en az benimki gibi bir sistem şart ubi oyunları her zaman böyle olmuştur ama bu oyun diğer ac oyunlarına göre bir tık daha iyi optimizasyon konusunda ac unity den nasıl performans alıyorsam ondan çok daha iyi alıyorum , onda 1080 p herşey ultra sabit 60 fps olmuyordu arada rahatsız edici dalgalanmalar oluyordu syndcate de olduğu gibi , ama bu sabit bu çok önemli benim için , hikaye çok iyi gidiyor yan görevler çok keyifli yaşayan dünya çık güzel grafikler muazzam dövüş sistemi çok iyi witcher 3 kalitesinde dövüş sistemi var üstüne kalkan sistemide eklenmiş şiddetle tavsiye ediyorum desteği alınmayı hak eden bir oyun , asla pişman olmayacaksınız ve sürekli taktir edip duracaksınız oyunda emeği geçenleri bu ac bambaşka bu ac özgür bir ac , gizlilik olayıda çok keyifli sıkıcı değil ciddi emek istiyor gizlilikle ilerlemek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 9 Aralık 2017; 16:8:38 >

• Oyunu oynayanlardan bir yardım isteğim var:

Oyunun basında verilen oklardan birisini (hunter bow) bırakamıyorum. Ne satılıyor ne de bırakılıyor. B oku olarak istediğim oku seçebiliyorum ama A oku olarak hep buna mı mecburuz yoksa değiştirmenin bir yolu var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Çok hoşuma gidiyo bu oyun ama param yok =[

Plati.ru'dan 10 liraya al geç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

W3'ü oynayıp beğenmeyen birine ilk defa rastlıyorum . Ondan zevk almadıysan ac yi de alma sevmezsin.

Hocam sırf böyle dediğin için tüm saveleri silip tekrardan başlıcam witchere:) zaten tam anlamıyla bitirmemiştim ama hikayesi hoşuma gitmedi yada tam olarak anlayamadım...Ama witcheri sindire sindire oynayıp bu oyunuda alıcam mutlaka...bu arada g4560 ve 1050 ti ikilisi üzmez demi bu oyunda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 10 Aralık 2017; 0:26:19 >
  • erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    Witcher optimizasyon konusunda sorunsuz seni üzmez.

Witcher 3 oyun tarihinin gelmiş geçmiş en büyük sanat eseri başyapıtıdır.

• quote:

Witcher optimizasyon konusunda sorunsuz seni üzmez.

Witcher 3 oyun tarihinin gelmiş geçmiş en büyük sanat eseri başyapıtıdır.

Hocam witcherde stabil 60 fps alıyorum zaten sıkıntı yok ac origins için sordum yani 60 vermesede 40 45 fps verse yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 10 Aralık 2017; 0:51:9 >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.