Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey Türkçe Yama Konusu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
8
Favori
24.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mercuryfb

pm den attım linki

Alıntıları Göster
    bu yamada dlcler var mı
  • eulusoy61 E kullanıcısına yanıt
    Çevirilmedi dlc
  • Oyun 2018 de çıktı başladıkları zamanla bitirdikleri zaman hemen hemen 2 sene.
    Aylık abonelik verenler zaten bu yamayı bedava edinse bile o 2 sene de kaç para veriyor zaten.
    Ki 40 tl ye yamayı satıyorsun emek istersin anladık ta bilgisayar oyunu falan mı yaptın yani 40 tl istiyorsun.
    Gir steam a şuan 40 tl ye bir sürü indirimde büyük oyun satılıyor örneğin dying lıght gibi...
    Aynen devam böyle bu işleri bedavaya yapan adamları geç çıkartıyor diye yapmayın çevirmeyin diye diye yerden yere gömen avareller düşünsün.
    Şimdi aynısını parayla yapıyorlar bak.
    Kimse kusura bakmasın bu adamların 2 senede çevirdiği oyunun fazlasını anonymous çeviriyor başlayalı daha kaç ay oldu bitmek üzere bunlara 40tl değil anonymous istese verilir.
    Gereğinden fazla değer verildi free yapanların değeri bilinmedi kurtlar sofrasına meze oluruz işte...
    Saygılar...
  • Bu yamadan para kazanamazlar yakinda bedavaya vericek ler betası zaten bedava bunda dlc olsa tamam diycem oda yok beta ile bir kac yanlış çeviri hariç fark yok kimse almaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jackal670 J kullanıcısına yanıt
    Alanlar mutlaka vardır dostum.
    Hakiki taraftarı olanlar.
    Bunu ücretsiz verseler bile kim bilir ne zaman verilir.
    Betadan farkı da çeviri yanlışları doğru diyorsun.
    Birde son sürüme uyarlanmış.
    Normal yama bu zamana kadar zor çıktıysa dlc leri düşünmeye bile gerek yok zaten.
  • Ben 1.5.3 versiyonunu indirdim dlc full yani nette tr yaması korsan ve orjinal diye 2 versiyonu var orjinali yukluyince oluyor

• GlowZone kullanıcısına yanıt
    sana bi sır vereyimmi?

2 yıl boyunca para ödemiş olsan bile yamaya sahip olamıyorsun. öyle bi sistem yapmışlar ki abonelik sırasında indirdiğin yama aboneliğin bitince çalışmaz hale geliyor. yani diyorlar ki 2 yıl boyunca abone olsan bile her ay 20 lira vermiş olsan bile bu yamaya sahip olmak için 40 tl daha vereceksin.

ve 2 yıllık para bağışladığın bu ortamda edeceğin tek 1 kelime bile seni engelleyip tüm paranın üzerine yatmakla sonuçlanıyor.

bunların insanlardan beklentisi şu:
    bize sürekli para verin ve teşekkür edip hiç bişi sormayın, biz canımız ne zaman isterse o zaman bi güzellik yaparız.
    alimus
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Anladım dostum ben uzağım zaten bu işlerden gidipte çıkarıp vermem yani hakedilcek şey var hakedilmiycek şey var.
    Bunlar hakedilmiycek kısımda bu kafayla devam etsinler problem değil.
    Kan kaybettikçe bakalım ne yapıcaklar onu görmek lazım.
    İndirim kuponu ile 28 tl ye geliyor çevirdikleri oyun.
    Bunlar 40 tl ye yama satıyor.
    Ubisoft bu oyunu 1 senede kodluyor kaç milyon tane kod yazıyor.Satıyor bilmem kaç tl ye.
    Tamam eleman sayısı fazla olabilir bu çeviri grubunun da eleman sayısı az değil tek kişi çevirse hadi neyse.
    2 sene sonra çıktı şaka gibi...
    Bilmem kaç satır kelime çeviriyor 40 tl kaç milyon kod yazıyorlar 40 tl ye şuan oyun alıyorsun öyle düşün.
    Üstüne alınma sazan avı işin esprisi Osmanlı bile Bizansı böyle sömürmedi yani.
  • Yama ücretsiz gelmiyecek mi başka yerden indirip haklarına girmek istemiyorum, yok uye ol yok doğrula yok discord, büyük firmalara zor güveniyoruz her alt yapı güvenilirmi? kart bilgilerimizin kayıt olması vb. patreondan açsaydınız 3 dolardan başlayıp, en güzeli bağış sistemi zengin olan beklediği yama ise bağısını güzelce yapar, 40 50 100 sıkıntı etmez, öğrenci adam ücretsiz oynayı versin hele şu zamanda, diğerleri de banka iban koyun bir video çekin işin durumu zorluğu isteyen istedini bağışlar.
  • dehşetülvahşet D kullanıcısına yanıt
    Yamanın belirsiz ücretsiz gelip gelmeyeceği.
    Her kafadan farklı bir ses çıkıyor.
    Origins teki gibi olursa 1 2 ay sonra anca çıkar.
    2 sene bekleyen adam onu da bekler zaten.
  • aklı olan bu adamlara para vermez. ben onları eleştirmek için facebook gruplarına yorum atmıştım anında engel attılar :) kekleyecek insan arıyorlar. bir oyunun yaması 2 yılda yapılır mı gerçekten komik:) şu oyunun yamasını başka biri yapsa bunlara bırakmasa da o parayı ona versek
  • Apex çeviri
    Türkçe oyun merkezi (Bunlarda Ücretliye Başlamışlar Galiba.)
    Qnoops

Şuan bildiğim bunlar bu işi free yapıyor.
    Değerini bilin derim yoksa parayla aldığınız yamayı değil 1 sene 10 sene de beklersiniz.
    TOM çeviri şuan Resident evil 3 remake çeviriyi başlamışlar bitirmişler teste geçilmiş.
    Daha çıkalı 11 gün oldu Fiyat 25 TL..
    Gören varsa bu çeviri gruplarından onlara da selam olsun buradan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GlowZone -- 15 Nisan 2020; 23:50:42 >
  • Oyun kuponla birlikte 28 liraydı ama altyazı olaylarından dolayı almaktan vazgeçtim. Buna mecbur edenlere beş kuruş yok. Cyberpunk 2077 ön sipariş kullanılsaydı alıcaktım artık çıktığında denkleştirip alırım. Satış oranlarıyla alakalı olduğunu kesinlikle düşünmüyorum dil desteğinin. Belli bir hacme ulaşmış durumda zaten. Bu yüzden hak edene uğraştırmayana keyfi rezil etmeyenlere harcama yapmak iki taraf için de en doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercuryfb

pm den attım linki

Alıntıları Göster
    Bi linkte ben alabilirmiyim :)

• Yaptıkları iş çok büyük, işin gerçeği oldukça da iyi yapıyorlar. Ama ben de bazı yerlerde çok yavaş kaldıklarını ve yanlış kararlar verdiklerini düşünüyorum. Yama, neredeyse 6 ay betada kaldı. Üstüne yayınladıklarında 40 ₺ gibi mevcut Türkiye şartları için fazla bir fiyat belirlediler. Bir de adı üstünde Animus Projesi. Ancak başka oyun serileriyle de ilgilenmeye başladılar. Sonuç: İyi yaptıkları işi çok yavaş yapar hâle geldiler. Şu anda başka oyun çevirileriyle uğraştıkları için hala AC Odyssey'nin DLC çevirilerine başlayamadılar.

Eğer buraları okuyorlarsa onlara tavsiyem, ortada AC oyununun çevirisi dururken başka işlere girmesinler, iyi oldukları şeyleri yapmaya devam etsinler ki biz de onları takdir edelim. Ama 40 ₺ fiyat çekerek, 6 ay betada kalarak, DLC çevirisine oyunun üzerinden 1,5 yıl geçmişken hâlâ başlayamamayı ben bu ekibe yakıştıramıyorum.

• Emeklerine kimse laf edemez ama inanılmaz ağırlar,aynı anda birden fazla çeviri yapmamalılar.
  • kesinlikle. ne kadar emek koysalar da ortaya bu işi parasıyla yapıyorlar. ve ücretsiz yapanlara göre çok gerideler. koskoca ac creed oyunlarını 1.5 sene bekliyor insanlar onlar yüzünden. 1.5 senede çeviri yapacaklarsa ugraşmasınlar da başka gruplar üstlensin bunu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mambaking24

kesinlikle. ne kadar emek koysalar da ortaya bu işi parasıyla yapıyorlar. ve ücretsiz yapanlara göre çok gerideler. koskoca ac creed oyunlarını 1.5 sene bekliyor insanlar onlar yüzünden. 1.5 senede çeviri yapacaklarsa ugraşmasınlar da başka gruplar üstlensin bunu...
    Tabi senin dediğin gibi. Başkaları da ücretsiz yapar

Bak re 3 e önüne gelen çeviri yapıyor

Hepsi 25₺ fix yapmışlar

Hepsinin. Tek dayanağı emek

Misal 40₺ örnek alayım

28 TL. Değil de 88 TL oyunu aldık

Bu adamlar bunu çıkartana kadar kaç milyon kod yazıp kodlama test hata bug ayiklama yapıyor kaç ay maaş veriyor. İşçilere.

Ve sen %50. Ücreti. Dil için istiyorsunuz

25 TL neyse derim

İdeali 20₺

Şu saatten sonra eski tayfa gönüllü işi kalmadı

• Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    hocam türkçe 2. diliniz mi af edersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.