Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey Türkçe Yama Konusu (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
8
Favori
24.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizce 50 liradan aşağı yama satılmamalı mı?
    Yuh artık. Sizin derdiniz insanları soymak mı?
    Çıkmasının üstünden 1,5 yıl geçen bir oyunun Türkçe yaması yeni bitecek ve 40 lira fiyat çekilecek. Abone olanlar bile aylarca bekleyecek ama Animus haklı olacak.
    Zor olması insanları kazıklama isteklerini haklı çıkaramaz. Animus haklı olsaydı yetkilileri bu konuda olurdu ve gerekeni yaparlardı. Senin gibi bir iki tane çalışanı savunsun diye buraya salmazlardı.
    Bu nasıl bir düzendir? Herkes birbirini kazıklama peşinde.
  • biraz araştırırsanız nette yama mevcuz dlc ler dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikropadam5555

biraz araştırırsanız nette yama mevcuz dlc ler dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikropadam5555

biraz araştırırsanız nette yama mevcuz dlc ler dahil
    dlc lerin hepsi yok,sadece 1 tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Season Pass ile eklenen 10 tane yan görev hocam daha sonra herkese açtılar mı bilmiyorum ama ben season pass sahiplerine verildi diye hatırlıyorum. Ana hikayeye doğrudan katkısı yok sadece bazı yan karakterlerin hikayelerini genişletiyor ve yeni yan karakterler ekliyor. Baya da uzun bu görevler hani yapmanızı öneririm. Zaten görev ekranında yan görevler kısmında da gözüküyor ama seçemiyorsunuz ilk başta haritada o görevin yanına gitmeniz lazım ki bu görevler de mavi ünlem ile gösteriliyor.

Diğer 2 DLC ise hikayeyi doğrudan devam ettiriyor. Oynama sırası olarak ise Legacy of the First Blade, Kassandra'nın (ya da siz Alexios'u seçtiyseniz onun) hikayesini bitiriyor. Fate of Atlantis ise hem Kassandra'nın hikayesini genişletiyor hem de günümüz hikayesini devam ettiriyor.
    bende direk açıldı,herkeze verdiler heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur413

Epic indirim ve kuponlara ucuza geliyor alınır mı sizce hemen hemen her asas'ı indirimde almaya çalışıyorum çok seviyorumde pek olumlu değilgaliba bu oyunla alakalı yorumlar
    33 yıldır pc'de oyun oynarım,hiçbir oyunu ikinci bir defa oynamadım.buna fifa serileride dahil.şuan odysse'yi ikinci defa oynadım ve bitirdim.
    herkezin bakış açısı,zevki farklıdır tabi ama bu oyunu beyenmiyen adamın (yada bayanın) ciddi pisikolojik sorunları vardır
  • abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    ilk başta benide sarmamıştı birkaç saat ters geldi sonra gerek aksiyonu gerek senaryosu baya içine çekti elimde boş olunca 10 günde 55 saat oynayıp bitirdim.
  • Yama korsana düşmüş ,satın alacaktım ama abonelik,tek seferli satn alma işi kafamı karıştırdı hiç bişi anlamadım bende korsan çektim,para ile almak istiyorm la sitelerindeki sayfada bilgi bile yok,nasıl güvenecez detay sıfır,kusura bakmayın ama parayla rezil olmak böyle birşey ,oyunun sayfasında "– Yama etkin aboneler ile tek seferlik alım yapanlara açıktır." kafamı karıştırdı hem abone hem satın alma ücretimi ödeyecektim? Kimse demesin "sorsaydın" diye, milyonlarca satır çeviri yapıyolar, sitelerinde basit bi açıklama eklemeyi yapmayı unutmşlarsa banane
    ,oyun orjinal kimse kusura bakmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 1 Temmuz 2020; 22:59:18 >
  • Galiba hem abone kalmak zorundasın hem de tek seferlik ödeme yapmak zorundasın. Mesajından bu anlam çıkıyor. Ne güzel iş valla. Skyrim de Witcher 3 de paralı olsaymış değil mi?

Yamaya para vermek de dünyanın en saçma işi. “Gönüllü” Çevirmen ama parayla yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 TL'lik abonelik ile 2 haftadır sorunsuz oynuyorum. 40 TL dedikleri şey beta döneminde kaldı. Bir kez ödeme yapan ana oyun ve çıktığında da DLC'lere direk erişim sağlıyordu anladığım kadarıyla.
    Ayrıca 15 TL'lik abonelikle de oynanabilir yazdıklarına göre.
    https://animusprojesi.com/assassins-creed-odyssey-the-fate-of-atlantis-0-turkce-yama/?fbclid=IwAR13FSq3OFQ83CWr63tNujhiyDob7orRs-wK7M84A1Czu3QHbV-A7X4iKlA

• İnternette araştırın bulursunuz, boşa para kaptırmayın derim.
  • ben aylık 10 lira abonelik ile üye olup akabinde üyelik yenilemeyi kapadım, şu an sorunsuz oynuyorum.
    yamayı kiraladım yani ve kaldırmadığım müddetçe kullanabiliyorum. bu bilgileri aslında yazmışlar sitede fakat çok göz önünde değil diye görmemiş insanlar sanırım.
    kul hakkına girmemek adına "para kaptırmayın" mantalitesinden vazgeçmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EceliYakın

ben aylık 10 lira abonelik ile üye olup akabinde üyelik yenilemeyi kapadım, şu an sorunsuz oynuyorum.
    yamayı kiraladım yani ve kaldırmadığım müddetçe kullanabiliyorum. bu bilgileri aslında yazmışlar sitede fakat çok göz önünde değil diye görmemiş insanlar sanırım.
    kul hakkına girmemek adına "para kaptırmayın" mantalitesinden vazgeçmek lazım.
    Ben de böyle yaptım. Ama şimdi bilgisayara format atmam gerekiyor ve üyeliğim de bitti. Ne yapıcam kara kara düşünüyorum
  • Vrataski V kullanıcısına yanıt
    şıklar oyunu bitirene kadar format atma işlemini erteleme ile tekrar 10 lira verme sanırım :(
    Hocam odyseyi indiriyorum ben de bugun. Simdi animus projesine aylik abone olursak yamaya ekstra para vermemize gerek kalmiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunceyhan

Hocam odyseyi indiriyorum ben de bugun. Simdi animus projesine aylik abone olursak yamaya ekstra para vermemize gerek kalmiyor mu?
    Aynen gerek kalmadan indirebilirsiniz yamayı. Abonelik bittikten sonra da yama çalışıyor ama silerseniz tekrar indiremiyorsunuz.
    Tamamdir hocam cok tesekkur ederim cevap icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.