Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Assassin's Creed® Odyssey (Çıktı) [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Yoizhik Daha Az
1 Kayıtlı Üye
510
Cevap
19
Favori
20.985
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Assassin's Creed® Odyssey (Çıktı) [PC ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3334 Mesaj
      13 Mart 2019 11:09:37
      senaryo iyi ama finali bir o kadar berbat. bittigini farketmem uzun surdu. internette arastirdim cogu kisi rahatsiz olmus bu durumdan. oyun devam edicek sandim yeni gorev gelmeyince bayagi sasirdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Inter'in yoluna bas koyduk. Bize bu sevdadan geri donus yok!
    • Yarbay
      3334 Mesaj
      13 Mart 2019 11:12:38
      para ile hicbirsey yapamamamiz cok kotu. oyunu 300k drachmae ile bitirdim harcayacak yer yoktu. tek yaptigim hepi topu 3 4 tane olan yan parcalari almakti. gelistirilmesi gereken cok fazla sey var. skilleri dagittim bi yerden sonra harcayacak skill kalmiyor. cogu gereksiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Inter'in yoluna bas koyduk. Bize bu sevdadan geri donus yok!
    • Binbaşı
      1712 Mesaj
      15 Mart 2019 04:58:57

Ben gold aldım ancak şuanki aklımla gold almazdım, ilk dlc soğuttu beni açıkçası. Dlc hakkında spoiler veriyorum merak ediyorsan.

Ben Kassandra ile oynadım, ne kadar hatun varsa gönlümü eğlendirdim. Oyun bitti dlc başladı. Ne üdüğü belirsiz köpek yavrusu gibi bakan abidik gubidik bir adamdan kıza çocuk peydahlattırdılar. Yetmedi o bebek birde kaçırıldı. Yaw bir Kassandra'nın soyu nasıl genişledi diye görmek zorundamıyız. Hadi görelim dağ gibi Brasidas varken Nataka kim lan? Onuda geçtim bebek kaçırılması gibi irrite bir olaya neden girersin?

Kısacası bence standart sürüm al, dlc'leri merak ediyorsan youtube'dan seyret.
      Oyun çakılması konusundaysa şans işimidir anlamadım. Sorunu yaşayan çok kişi var. Sen belki yaşamazsın. Sistemsel bir durum olduğunu sanmıyorum. Bende ryzen 1600x gtx1080ti var, sorun yaşıyorum. Diğer oyunlarda çakılma olmuyor (Shadow of the tomb raider, witcher 3, metro last light vs). Zaten oyun optimizasyonu sıkıntılı anladığım kadarıyla. 1080ti'yle ultra ayarlarda akıcı şekilde (60fps) oynayamıyor millet 2k çözünürlükte. Hadi benim işlemci oyun odaklı değil diyelim, intel işlemcisi olanlarda da aynı sorunu yaşayanlar mevcut. Gtx 1050ti kullanmıyor bu insanlarda. Neyse şans işi diyelim belki senin şansına sorun yaşamadan oynarsın ama fazla para harcamana (gold edition) gerek yok bence.
      |
      |
      arman09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      49 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      boschaldım

15 Mart 2019 06:22:36
      youtube yorumlarında gördüm işlemcinin sanallaştırma özelliğini kapatınca çökme sorunu düzeldi yazmış bir kaç kişi, bizden deneyen var mı ?

• Yüzbaşı
      753 Mesaj
      15 Mart 2019 10:27:04
      Msi monitor kampanyasindan 1 adet steam kod mevcut elimde. Almak isteyen olursa fiyat ile birlikte pm atsin. Aklimda bir fiyat yok ama ölü paraya da vermem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Teğmen
      101 Mesaj
      15 Mart 2019 19:59:38

Sunulan bütün çözüm önerilerini denedim. hepsinde çökmeler devam etti. Ekran kartı frekanslarını düşürmek biraz daha stabil hale getirdiyse de yine çökmeye devam etti oyun. Benim için KESİN çözüm, biostan cpu hyper threadingi kapatma oldu. kastettiğiniz sanallaştırma olayı bu ise - evet çözüm oldu benim için. bir de intel virtulisation ayarı var , bu çoğunlukla default olarak kapalı zaten. Ama sanırım siz bunu kastetmediniz.
      |
      |
      GTX1050TI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      49 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      boschaldım

15 Mart 2019 21:23:33
      quote:

Orijinalden alıntı: kortor

Sunulan bütün çözüm önerilerini denedim. hepsinde çökmeler devam etti. Ekran kartı frekanslarını düşürmek biraz daha stabil hale getirdiyse de yine çökmeye devam etti oyun. Benim için KESİN çözüm, biostan cpu hyper threadingi kapatma oldu. kastettiğiniz sanallaştırma olayı bu ise - evet çözüm oldu benim için. bir de intel virtulisation ayarı var , bu çoğunlukla default olarak kapalı zaten. Ama sanırım siz bunu kastetmediniz.
      evet onu kastediyorum işte sanallaştırma diye geçiyor intelde hyper treathing midir nedir o amd de svm mode diye geçiyor onu kapatınca düzeliyormuş.ilginç bir sorun ne alaksı varsa artık sanallaştırmayla ?

• Teğmen
      101 Mesaj
      16 Mart 2019 00:12:26

o özelliği kapatınca oluşturulan sanal çekirdek değil de fiziki çekirdekler kullanılıyor sanırım. Kapattığımdan beri 10 saat oyun sürem var ve hiç çökme olmadı. Öncesinde 1 saat içinde defalarca çöküyordu oyun, bir sürü şeyi baştan yapmak zorunda kalıyordum.
      |
      |
      GTX1050TI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2668 Mesaj
      18 Mart 2019 02:01:35
      Daha stabil bir sürücü
      https://www.guru3d.com/files-details/geforce-417-21-hotfix-driver-download.html
      Ayrıca
      Microsoft, w10 için yayınladığı KB4481887 numaralı güncelleme nedeniyle performans sorunu yaşayan kullanıcılarına son güncellemeyi bilgisayarlarından kaldırmasını önerdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
haberler
Paykasa
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.