Şimdi Ara

Assassin's Creed (ÇIKTI) (228. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.786
Cevap
5
Favori
544.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kadıköyde satan yoksa peki repack reloaded e beşiktaşta satan varmı dershanem orada oradan temin edebilirim lütfen cevap verin.
  • Avcılara gelmiş oyun 4ytlBurda varsa beşiktaşta hayli hayli vardır..
  • Arkadaşlar oyun içinde videolarda filan ses gelmiyor. Başka yerlerde geliyor ama. Sizde de böyle mi yoksa benden mi kaynaklanıyor. Eğer öyleyse nasıl düzeltebilirim.
  • Repack olarak DL yapmış ve kudüste sorun çıkarmayan As. creed arıyorum karşı taraf ödemeli kargo yapabilecek arkadaş var mı?PM lütfen,dvd parasını eft yapabilirim ,kotalı olduğum için DL yapamayacağımdan ve piyasada satılanların halen beta olduğunu düşündüğümden bunu istiyorum,teşekkürler
  • repack reloaded da hatali ya bu orjinal versiyonu internette gören veya duyan varmi ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkdiver

repack reloaded da hatali ya bu orjinal versiyonu internette gören veya duyan varmi ya

Repack'in nesi hatalı arkadaşım?!?
  • "reloaded repack" versiyonu sorunsuz arkadaşlar oyunun son-bitmiş versiyonu hata vs vermiyor hiç
  • Ben de yeni aldım ve başladım yalnız bir yerde takıldım bir tane adamın arkasında şişe gibi bişey almamız lazım bir türlü beceremedim nasıl bir taktik varmıdır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: huseyin_2142

Arkadaşlar oyun içinde videolarda filan ses gelmiyor. Başka yerlerde geliyor ama. Sizde de böyle mi yoksa benden mi kaynaklanıyor. Eğer öyleyse nasıl düzeltebilirim.

Yok mu arkadaşlar bi çözüm ulacak birisi?
  • Oyunun orj. cozunurluk desteği 16:9 olduğu için bu sorun var monitorunuz 4:3 olunca daha fazla, 16:10 ise biraz daha az siyah bant kalıyo
    artık ya yeni patchle modu istediğimiz gibi değiştirebilmeyi bekliycez, yada manuel setting ayarları dosyasından (Ben aradım kendi klasorundede, regeditten de bulamadım) kendimiz bi cozunurluk bulup ayarlıyacağız.

Şimdilik boyle...

quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

quote:

Orjinalden alıntı: nuMETALxx

quote:

Orjinalden alıntı: mic check

ya arkadaşlar soru sorduk ama cevap alamadık su siyah bantlar nasıl kalkıyor 1 cevap verin

siyah bantlar çözünürlüğe göre değişir... 1280*960 falan denerseniz düzelebilir...
    1280x960'ta siyah bant oluyor. 1280x720'de siyah bant yok.

• Oyunun orj. cozunurluk desteği 16:9 olduğu için bu sorun var monitorunuz 4:3 olunca daha fazla, 16:10 ise biraz daha az siyah bant kalıyo
    artık ya yeni patchle modu istediğimiz gibi değiştirebilmeyi bekliycez, yada manuel setting ayarları dosyasından (Ben aradım kendi klasorundede, regeditten de bulamadım) kendimiz bi cozunurluk bulup ayarlıyacağız.

Şimdilik boyle...

quote:

quote:

quote:

ya arkadaşlar soru sorduk ama cevap alamadık su siyah bantlar nasıl kalkıyor 1 cevap verin

siyah bantlar çözünürlüğe göre değişir... 1280*960 falan denerseniz düzelebilir...

Şimdilik boyle...

quote:

quote:

quote:

• sonunda oyunun sağlam versiyonunu aldım ve oynuyorum oyunun şimdiye kadar oynadığım yerleri güzel fakat karışık biraz. yavaş yavaş alışıyorum. oyunda karşılaştığım en büyük sorun ise konuşmalar çok uzun ve geçemiyorsunuz bu konuşmaları...

ha son olarak da bu oyunda bütün detayları falan sonuna kadar açıp da bilgisayarımda en ufak bi kasılma bile olmadığı için çok şanslıyım
  • Sonunda indirdim. Yeni başlıyorum oynamaya. İzlenimlerimi paylaşırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rainbowr6

Repack olarak DL yapmış ve kudüste sorun çıkarmayan As. creed arıyorum karşı taraf ödemeli kargo yapabilecek arkadaş var mı?PM lütfen,dvd parasını eft yapabilirim ,kotalı olduğum için DL yapamayacağımdan ve piyasada satılanların halen beta olduğunu düşündüğümden bunu istiyorum,teşekkürler

yok mu kimse ?

• quote:

Orjinalden alıntı: huseyin_2142

Arkadaşlar oyun içinde videolarda filan ses gelmiyor. Başka yerlerde geliyor ama. Sizde de böyle mi yoksa benden mi kaynaklanıyor. Eğer öyleyse nasıl düzeltebilirim.

Lütfen bi çareee....
  • arkadaşlar oyunun çok güzel figürleri varwww.kertenpelex.com adresinde buldum meraklılarına tavsiye ederim
  • oyunun sonu kişiye göre değişiyor...şimdi 6 memory var ilk 3'ü bitirdikten sonra bi 3 daha oynuyorsun...mesela bi arkadaş acre de bitirmiş oyunu ben damacusda bitiricem...yani anlamadığım bize niye kalıyor...aslında bizi oyun yönlendirse daha iyi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: STRIPES

oyunun sonu kişiye göre değişiyor...şimdi 6 memory var ilk 3'ü bitirdikten sonra bi 3 daha oynuyorsun...mesela bi arkadaş acre de bitirmiş oyunu ben damacusda bitiricem...yani anlamadığım bize niye kalıyor...aslında bizi oyun yönlendirse daha iyi...

quote:

Spoiler
    hocam oyunun sonu aynı sonuçta sadece siz Asasinlerin bölgesinden çıkarken son 2 görev var hangi şehirdeki görevleri ilk olarak yaparsanız ondan sonra kalan şehirde biter oyun. ki şehirde bitmiyor oyun yine assasinlerin bölgesinde bitiyor. Bitirdiğinize emin misiniz?

• quote:

Orjinalden alıntı: leco

Ben de yeni aldım ve başladım yalnız bir yerde takıldım bir tane adamın arkasında şişe gibi bişey almamız lazım bir türlü beceremedim nasıl bir taktik varmıdır...

Adamın arkasına geçip shift e basıcaksın.
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.