Şimdi Ara

Assassin's Creed: Brotherhood Ön İnceleme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
43.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ravenlyx

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

2. oyun güzeldi ama altair karakteri bence daha iyidi...yani daha izemli daha bi suikastçı kimliğine sahip birde 2. oyunda karakterimiz süt çocuğu gibiydi yani böyle aile işleri falan olmuyor suikastçı adam tek başına ve karanlık olur. örn;hitman ajan 47 altair vs ezio oyun ile uyuşmuyor ama şöyleki 2. oyundaki şehirler oynanabirlik daha iyidir.ancak ilk oyundaki atımıza binip dağ taş aşıp şehirlere gitme yok onun için bunuda beğenmemiştim...ilk oyundaki özelliklerin olmasını isterim diğer arkadaşlarda büyük ihtimal bu dediğim nedenlerden ötürü ilk oyun daha güzel demişlerdir...

1. oyundaki eksiklikler dısında 2. oyunla ilk oyun arasında daglar kadar fark vardı 2. oyun kesinlikle cok daha iyidi ama dedıgın gibi bende ona takılmıstım altair cok daha uyuyordu karakter olarak ezio daha cocuksu gelmisti banada ...Yine illk oyundaki dag bayır gezme demissin keske 2. oyundada olsaydı ondada haklısın...

Yinede 2. oyunu begenmeyen 1-2 kısı olsada en sevdigim ilk 3 oyun arasına girer ac2.

http://forum.donanimhaber.com/m_42907969/tm.htm

Konumun reklamını yapar gibi olacak ama bunlar hakkında makale yazdım ben 2. oyun çok güzel oynanış olarak görüntü olarak ama dediğiniz gibi 1.deki atmosfer yok. Bir çok şey eksik 2de.

• ikinci oyunu elime aldığımda oyunu makineye kötü olacağı sarmayacağı düşüncesi ile zoraki takmıştım ama takış o takış oyun gerçekten müzikleri, atmosferi, grafikleri ve karakteri ile beni gerçekten kendine hayran bırakmıştı çıkınca alacağım oyunların başında geliyor devam oyunu.
  • Sabırsızlıkla bekliyoruz
  • 2 yi bitirdim şimdi tekrar 1. yi kurdum oynuyorum kesinlikle 1. nin mekanları atmosferi gizemi çok daha iyi.ama tabiki diğer yönlerden ac 2 daha iyi brotherhooh un ikisinin harmanlanmış halini olmasını istiyorum.
  • Gerek hikaye gerek orjinalliği olsun AC serisi gerçekten inanılmaz. Sırf bu oyun için aylardan beri bekliyorum
  • oyunun eksi yönü bana göre görevlerin sıkıcılığı idi. at arabasıyla olan görev gibi orjinal şeylere daha çok ağırlık verilmeli. yani suikastler biraz daha çeşitli olsa tam süper olur.
  • 1. ve 2. seriyi bitirdi mükemmel ötesiydi bazı ayrıntıların 3. seride şekilleneceğini düşünüyorum büyük sabırsızlıka bekliyorum günleri sayıyorum nedemek istediğimi 1. ve 2. seriyi oynayanlar anlayabilir!
  • şuna 3. oyun demeseniz artık
  • 1 in tek kötü yanı görevlerin tekrar etmesiydi
  • Kasım ayının hangi günü çıkıyor?
  • AC1'i yarıda bırakmıştım çünkü hep tekrar eden gorevler canımdan bezdirmisti, AC2'ye de hep tereddütle bakmıstım ama PS3'te zevkle bitirdigim nadir oyunlardan biri oldu. Şimdi Brotherhood u sabırsızlıkla bekliyorum.
  • oyununu betasını psn plus sahipleri indirebiliyor şuan uk psn'den.beta key'e erişebilirim düşüncesiyle resmi web sayfasını ziyaret ettim ama malesef bulamadım
    http://assassinscreed.uk.ubi.com/brotherhood/#/videos/Video/8036
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlooDy_ChiLd

Beklediğim oyun bu işte Bu oyunu oynamama engel olacak herhangi bir şey olursa acımam ezer geçerim 2. oyun şahaneydi. Bu oyun da artık tabir edilemez bir güzellikte olur diye umuyorum. Her şeyi zaman gösterecek.

Aynen öle kardeş

• çıkmasına az bir zaman kaldı herhalde artık.
  • DLC ek paket gibi yoksa başlı başına bir oyun gibimi olacak ? af buyrun
  • Arkadaşlar belki burası yeri değildir ama yazcak başka bi yer bulamadım AC2 ile ilgili, oyunu yükledikten sonra karşılaştığımız product key sorununu nasıl çözebiliriz?
  • cok güzel oyun lakin key istemese güzel olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: qυαяαηтιη

DLC ek paket gibi yoksa başlı başına bir oyun gibimi olacak ? af buyrun

Ayrı bir oyun ancak AC 3 değil. AC 2'nin devamı, AC 2.5 gibi düşün. Zamanında GTA 3 için çıkan GTA: San Andreas gibi, ayrı bir oyun ama GTA 4 değildi o oyun da.
  • alıntı:

Orjinalden alıntı: quarantın

DLC ek paket gibi yoksa başlı başına bir oyun gibimi olacak ? af buyrun

Bu Oyun Dlc Olsa ortalama 15 saatlik oyun diye açıklarlar mı yani bi düşün..:D
  • arkadaşlar assasin creed 2 game of the year edition almak istiyorum. Bu acaba oyunun kendisimi yoksa ek yamamı. yani yanlızca bunu alsam yeterlimi ? oynayabilirmiyim ? Ayrıca ne kadardır ? 39 TL ye var internet sitesinde. Bu fiyat iyimidir ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.