Şimdi Ara

Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI) (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.268
Cevap
2
Favori
353.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani demek istediğim save dosyalarini internette tutuyor o tamamda birde görevleri yaparken görevi onayladığımızda sunucu ile senronize ediyor yani doğrulama yapıyor sonra görev başlıyor...
    Crack ile açanlar onun için çalıştıramıyor. sunucu doğrulaması yapamadığı için beyaz ekranda donup kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dead Silence
    ek paketleri oynamayı düşünüyorum

Hocam ek paketleri zaten yapıyorsun bitirene kadar Forli'de ki savaş ve o serçe parmağı kesik adamın elmayı alması ek paket görevleri zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Yani demek istediğim save dosyalarini internette tutuyor o tamamda birde görevleri yaparken görevi onayladığımızda sunucu ile senronize ediyor yani doğrulama yapıyor sonra görev başlıyor...
    Crack ile açanlar onun için çalıştıramıyor. sunucu doğrulaması yapamadığı için beyaz ekranda donup kalıyor.

valla bende hiçbir sorun olmadı. bi ara netim kesildi oyundan çıktı oyuna girdim bi baktım kaldığım yerden devam mis gibi kutluyorum seni ubi
  • merhabalar birşey sormak istiyorum..
    orjinal oyuna sahibim ve sadece kendim oynuyorum.
    fakat çok sık format atıyorum.bi yerde gördüm 3 kez serial kullanılabilir diyor..
    şimdi ben format atınca oyunu kurup kendi kullanıcı adı ve şifremle sorunsuz girebilirmiyim onuncu sefer bile olsa?
    yoksa her kurduğumda serial isteyecek ve 3.kurulumdan sonra patlıyacakmı?
    benim bildiğim serial hesaba kaydoluyor yani oyunu 50 kerede silip kursam kullanıcı adı ve şifremi girdikten sonra sorun çıkmadan oynayabilirim herhalde diye dşnüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: evilguitar999

Oyunun KONUSU HAKKINDA SORU SORAN ARKADAŞIM...KENDİ ANLADIĞIM KADARI İLE AÇIKLAMAYA ÇALIŞIYORUM....DAHA bitirmemiş olan arkadaşlar okumayın TADI KAÇAR SÜPRİZ OLSUN...

oha afedersin, çok sağol :D

hah bide 100 tane tüy toplarsam ne olacak ? birde o dediğin izler, hani bulmacaları çözünce gelen video. onda bir şey fark ettim ki o videolar sırayla gelmiyor. hangi işaretti hafızayı kazanırsan o sıraya ekleniyor, yani belli bir sıra yok. tamamını bulduysan harita üzerinde paint ile işaretleyip koyarsan makbule geçer :D

ŞİMDİ HER Bİ PARÇAYI BULDUKTAN SONRA HARİTADA KAYBOLUYOR YANİ BENİM O İŞİ YAPMAM BİRAZ ZOR :D Bİ GOOGLE A BAK YAPAN VARDIR MUTLAKA AMA...ŞİMDİ O TÜYLER EZİONUN UFAK KARDEŞİ VAR İLK BAŞLARDA O İSTİYO YA HATTA ZAMANA KARŞI Bİ GÖREV VAR EZİO KARDEŞİNE DİYO BUNLARI GETİRİNCE USLU DURACAKMISIN ? ODA TAMAM DİYO SONRA GETİRİYORUZ 3 TANE TÜY ALIO KUTUSUNA ATIO EZİO DİYO NE YAPCAN O TÜYLERLE ???? KARDEŞİDE SIR DİYO SÖYLENMEZ :D (ÇOCUK İŞTE) ŞİMDİİİİ EZİONUN ANNESİ İDAM OLAYLARINDAN SONRA DEPRESYONA GİRİYO BİLİYOSUN ODADA YATAĞIN BAŞINDA DUA EDİYO BÜTÜN OYUN BOYUNCA VİLLA DA ÜST KATTA KORİDORUN SONUNDAKİ ODA...NEYSE 50 TANE GETİRİNCE MARİO AMCA SAĞLAM Bİ WARHAMMER VERİYOR ve EKLİYO SAOL GETİRDİĞİN İÇİN AMA DAHA ÖNEMLİ İŞLERİMİZ VAR (ÇOK SİNİR OLMUŞTUM :D )100 TANE TOPLAYIP GETİRİNCE AUDİTORE PELERİNİ VERİYO ANNESİ SAOL DİYO UNUTMADIĞIN İÇİN ( BENİM ANLADIĞIM O TÜYLERLE YAPIO PELERİNİ ) ÖYLE AMAN AMAN Bİ OLAYI YOK ANLIYCAĞIN...( BENDEN TAVSİYE BU AUDİTORE PELERİNİ İLE FAZLA GEZME GUARDLAR DİREKT SALDIRIYO...AUDİTORE AİLESİ CEZALANDIRILDIĞI İÇİN )

• Oyunda beklemediğim şeyler oluyor. Pat bir anda Altair olduk ve sevgilisini(?) yirken gördük, hemen ardından Ezio ile yine onu farklı bir isim ile gördük. Niler oluyor
  • Sorun orjinal Dvd'de , kendi oyunumu getirip yükledik ve çatır çatır çalıştı ama dün akşam aldığımız oyun Dvd'si hata verdi , Key ile girdik ama D&R'e gidicekti sanırım arkadaşım , yardım eden etmeyenlere teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pukiman

Sorun orjinal Dvd'de , kendi oyunumu getirip yükledik ve çatır çatır çalıştı ama dün akşam aldığımız oyun Dvd'si hata verdi , Key ile girdik ama D&R'e gidicekti sanırım arkadaşım , yardım eden etmeyenlere teşekkürler...

Ne kadar tartışsak da sorunu çözdüğünüze sevindim ben de bugün hayırlısı key alacam.
  • Sanırım bu oyunun orijinalini alacak gibiyim, tavsiye eder misini?
  • evilguitar999 ellerin dert görmesin :P

bide o animus'da ki dna belleği olayı, animus'a yatan kişinin dna'sında mı yolculuğa çıkıyor yoksa ellerinde ki dna'yı mı kullanıyorlar ?

bide kocaman yazmana gerek yok yahu :D
  • Selam arkadaslar oyunu az once bitirdim. Bir bayan olmama ragmen hayran kaldim. BeN Amerikada yasiyorum esim sagolsun bana birincisini de ikincisinide hediye almis. ilkini birinciyi 20 dolara ikinciyi ikinci el bri oyun magazindan 40 dolara aldik. normal fiyati 55 dolar biz iki tane eski oynadigimiz oyunlari vererek lord of the rings ve assasin creed 15 dolar indirim yaptirtmis olduk. Ben Amerikada yasamama ragmen evet oyunlar bana pahali geliyor. Esime modern warfare 2 ozel paketi dogumgunu hediyesi olarak almistim 55 dolar odemistim.Inanin icim kan agladi o parayi sayarken .. oyunlar pahali o konuya katiliyorum. ama Yeni oyunlar hep boyle ya 1 sene kadar bekleyip ucuzlayinca alcaksiniz o keyiften mahrum kalcaksiniz yada paraya kiycaksiniz. bu oyunun korsanlarida cok sorun cikariyor arti ben bilgisayarda oynamiyorum cunku hoslanmiyorum. Tusa basmak vs konularinda sorun yasiyorum. XBOX 360 de oynadim ve bence x box daki grafikler ps 3 den daha iyi. arkadasimda denedik ayni oyunu benim konsol x box 360 daha iyi gozukuyor. Bir de buyuk ekran tv de ve yuksek kablo cozunurlukle oyanyinca her anin tadina vardim diyebilirim. ben calistigim icin 2 haftada bitirdim. ve hemen bitmesin diye uzule uzule oynadim ki sona geldim bugun artik oyunum bitti. simdi oynayamaycak olmak uzuntu veriyor cunku oyunu cok sevmistim ve gercekten tadina varmistim. bilgisayarda oyun oynamanin tadi olmuyor bence oyun konsollari daha zevkli tavsiye ederim.

Ingilizcem iyi oldugu icin ben sorun yasamadim. Anlamayanada da anlatmak isterim.Ubisofta gelince bazi arkadaslar gercekten haksizlik etmis. evet bu parayi aliyorlar dogru ama adamlar cok calisiyor ve bu teknoloji gercekten 3 kurusa mal edilmiyor cok fazla bir butce ayiriliyor ki.. bu oyunlari yapan adamlar hem yorucu bir egitimden gecen yillarini vermis insanlar hemde herkesin yapamayacagi bir is hemde yetenek gerektiren bir dal. Sadece oyuna teknik acidan bakmayin bunun grafigi modellemsi programlamasi var. Ayrica bu sefer italyanca dil destegi ile gelmis ve italya ve tarih resmen didik didik calisilmis koca bir tarihte anlatiliyor aslinda. Ayrica oyunun seslendirmesi var ki pek cok insanin emegi var. ilk oyun Assassin Creed de turkce diyolaglar kulalnilmisti. Cunku turklerin oynadigi bir bolum vardi ve ben cok begendim. Ubisoft kesinlikle ulkemizden haberdar ki ilk oyunda arapca , ingilizce ve turkce diyolaglar kullanildi ve sanirim hebrew yani ibranice ifadelerde kulalnilmis. Simdi ubisoft Turklerin varligindan bile habersiz derken haksizlik etmis olmuyor msuunuz? yigidi oldur hakkini yeme demisler. o kadar ulke ve dil varken tarihin akisina ayak uydurup o donemdeki yere bagli olarak tabi en gozde topluluklar kullanilarak oyuna katilmis ki ne mutlu bunlardan bir kismida biz Turklerdik. Pek cok turk bayragi gordum ve diyolaglara rastladim. simdi oyunu ingilizce oynayanlarda buna tepki gostersin o zaman. Turkce bilmeyende cok insan var. Ayrica ben Assassin creed 2 de bolca italyanca terim de duydum ve haliyle anlamadim. tabiki ingilizce de bolcxa kullanildi. fakat simdi her ulkeye ayri dil paketi yapsalar ohoho yani bayagi ugrasmalari gerekicek ki ingilizce olmasi cok mantikli cunku ortak dil. alt yazi olmamasi evet bir eksiklik ama baska ingilizc e oyunlardada gormedigim olmustu. ARtik anlasilmayanlari burda paylasark birbirimize anlatiriz yapcak bisi yok. haksizlik yapmayalim bence... Ama ubisoftun her ulkede bir grup gorevlendirerek o dilde destek saglamasi da cok guzel olurdu tabi. buda ekstra bir butce demek tabi o da saglanir mi bilinmez, zira bir degil her dile cevrildigi dusunulurse ciddi bir is.

Oyun orjinal almaya degecek bir oyun ki bende cok orjinal oyun almiyordum 1 yil oncesine kadar. simdi e -bay den orjinal 2 ci el aliyorum veya oyun magazasinsan ikinci el aliyorum takas yaparak.alamayanlarada hak veriyorum ve ins onlarda mahrum kalmazlar elllerinden geldikleri kadar oynayabilirler. ama oyundan tam zevk alabilmek icin orjinal oyun+ buyuk boy tv ve yuksek couzunurluk kablosu sart diyorum ki butcesi yetern veya evinde bunlar varolan denesin farki goreceksiniz tabiki...bu saydiklarim gerci en fakir olanin bile evinde oluyor burda ve oyun konsollari tabiki. bilgisayarda oyun oynayanda pek yok burda .. ubisoft maalesef Turkiye gibiulkeleri goz onune alamiyor cunku fiyatlar standart oluyor bu fiyat uluslarasi olarak gercekten bir para degil.ancak bizim gibi Turkler icin zor oluyor ki napalim hayat standartlarimiz yuksek oalmiyor tr da boyle yani... hak veriyorum herkese..yardima hazirim oyun hakkinda anlamadiginiz yer varsa . herkese iyi eglenceler arkadaslar. benim favori oyunum budur, simdi prince of persia oynamayi dusunuyorum. bakalim e bay den arastiracagim.

• İnsanları para ile tutmayı yapamadım , nasıl yapacağımı anlatıcak varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pukiman

İnsanları para ile tutmayı yapamadım , nasıl yapacağımı anlatıcak varmı ?

Yanlarına git, sağ üstte Eagle Vision / HIRE gördüğünde "E" tuşuna bas, gelsinler.

birde onları yönlendirmek için "F" ye basıp birine kilitlen ve yeniden "E" ye bas.
  • ben bilgisayarda oynamadigim icin tuslarda yardimci olamayacagim :( fahiseler, hirsizlar ve elinde kilic adamlar askerlerin dikaktini dagitmak icin birebir ve aralalarina karisip fazla goze batmamak icinde. eger codex sayfasi topluyorsaniz ve kavgaya karismak istemiyorsaniz bunlardan herhangi birini tutup ilk once gondermek istediginiz adama isaretleyip gonderin. genellikle ne yapicaginizi biliyorsunuz, sihrini goster , veya yapacaginiz bir is var gibisinden bir cumle kuruyor kahramanimiz. gayet yararlilar. ayrica hirsizlar catilardada sizi takip edebilirler ve oldukca kulanislilar. oyundaki tum size yardim eden kahramanlarin hepsi farkli gorevlerdeki assassinler aslinda bunu oyun ilerleyince anliycaksiniz. yardim ettiginiz herkeste ilerde size yardim edecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: missplayful

ben bilgisayarda oynamadigim icin tuslarda yardimci olamayacagim :( fahiseler, hirsizlar ve elinde kilic adamlar askerlerin dikaktini dagitmak icin birebir ve aralalarina karisip fazla goze batmamak icinde. eger codex sayfasi topluyorsaniz ve kavgaya karismak istemiyorsaniz bunlardan herhangi birini tutup ilk once gondermek istediginiz adama isaretleyip gonderin. genellikle ne yapicaginizi biliyorsunuz, sihrini goster , veya yapacaginiz bir is var gibisinden bir cumle kuruyor kahramanimiz. gayet yararlilar. ayrica hirsizlar catilardada sizi takip edebilirler ve oldukca kulanislilar.
    oyundaki tum size yardim eden kahramanlarin hepsi farkli gorevlerdeki assassinler aslinda bunu oyun ilerleyince anliycaksiniz. yardim ettiginiz herkeste ilerde size yardim edecek
    .

Şu SPOILER butonunu kullanmak çok mu zor ya Oyunu bitirdim ama bu şekilde açık açık yazılınca deli oluyorum

• SCQLE Arkadaşım şimdi olay 2000lerin başında ortaya atılan genetik hafıza teorisine dayanıyor...Hayvanların içgüdülerinin önceki nesillerden gelmesi gibi insanlarında Atalarının yaşam deneyimlerinin Bilinç altında sifrelenmiş PC dosyaları gbi bulunduğu teorisidir...Şimdi seninde hafızaların yediğin içtiğin şeylerin sindirilip proteine dönüştürülürken hafızalarının da çocuklarına aktarılmak üzere DNA na işleniyor...(YANİ İLERDE DENYONUN BİRİ PARA VERİP ULAN DEDEM DE NE YAPMIŞ DİYE Bİ ALETE GİRİP BÜTÜN MAHREMİYETİMİZİN İÇİNE KİBRİT SUYU SIKABİLİR:D:D:D )tabi bana bizden Çooook çokkk önce yamyam olarak bildiğimiz kabilelerin en bilge kişilerinin cesetlerini yiyerek onun bilgeliğine ulaşmaya çalışması örnek gösterilebilir ( ADAMLAR DENEMİŞ BE İMKAN MI VARMIŞ ADAMLARDA :D YNİ ADAMLARA Bİ GÜN HESAP SORULURSA ANIMUS VARDI DA BİZ Mİ GİRMEDİK GİBİ Bİ TEPKİYE MARUZ KALINABİLİR...:D) Daha düzgün bi örnek verecek olunursa Çanakkalede savaşıp sağolarak dönmüş ve sonra çocuk yapmış birinin Torununun Okul gezisi ile çanakkaleye gidince okulda yada başka bir yerde öğrenemeyeceği olayları kendi başından geçmiş gerçekliği ile anlatabilmesi bu durumun sadece teori olmadığının ispatıdır bence...(REENKARNASYON DA BUNA DAYANIR İNANMAYIN :D ) Bu Animus da aktarılmış hafızaları çözümleyen bir alettir...İlk oyunda Doktor gayet güzel açıklıyor mevzuyu...( BEN İLK BAŞTA HEMEN ATLADIM MADEM ÖYLE NEDEN İHTİYAÇLARI OLAN ŞEYE BAKIP BİTİRMİYORLAR İŞİ...SONRA DOKTOR TOKAT GİBİ AÇIKLAMAYI YAPTI SENİN KENDİN YAŞIYORMUŞCASINA HAFIZANI SENKRONİZE ETMEN LAZIM YOKSA ULAŞAMIYORUZ HEMEN ÖYLE..:D ) Bence 3. oyunda Desmond da subject 16 gibi istediği hafızaya gidip istediği atı koşturacak tarihte yani UBinin işi daha zor sadece Rönesans ı veya haçlı seferleri dönemini muhteşem bi şekilde açıklamak yetmeyecek ....bölüm olacak ( MİSAL :D ) Truvada bölüm olacak ikinci dünya savaşında...bölüm olacak amerikanın keşif döneminde...En büyük beklentim İstanbulun da oyunda biyerlerde geçmesi :D OFf offf şimdiden gaza geldim :D Kısaca sadece animusa giren kişinin hafızasına ulaşılabiliyor subject 16 da ilk animus deneylerinden lucynin hafıza kartnını getirmesi ile olaya dahil oluyor...

• bende dün gece d&r dan hem AC1 i hem de AC2 yi sipariş verdim drm yüzünden pes ve fm dışında orjinal oyun almış oldum ya
  • quote:

SCQLE Arkadaşım şimdi olay 2000lerin başında ortaya atılan genetik hafıza teorisine dayanıyor...Hayvanların içgüdülerinin önceki nesillerden gelmesi gibi insanlarında Atalarının yaşam deneyimlerinin Bilinç altında sifrelenmiş PC dosyaları gbi bulunduğu teorisidir...Şimdi seninde hafızaların yediğin içtiğin şeylerin sindirilip proteine dönüştürülürken hafızalarının da çocuklarına aktarılmak üzere DNA na işleniyor...(YANİ İLERDE DENYONUN BİRİ PARA VERİP ULAN DEDEM DE NE YAPMIŞ DİYE Bİ ALETE GİRİP BÜTÜN MAHREMİYETİMİZİN İÇİNE KİBRİT SUYU SIKABİLİR:D:D:D )tabi bana bizden Çooook çokkk önce yamyam olarak bildiğimiz kabilelerin en bilge kişilerinin cesetlerini yiyerek onun bilgeliğine ulaşmaya çalışması örnek gösterilebilir ( ADAMLAR DENEMİŞ BE İMKAN MI VARMIŞ ADAMLARDA :D YNİ ADAMLARA Bİ GÜN HESAP SORULURSA ANIMUS VARDI DA BİZ Mİ GİRMEDİK GİBİ Bİ TEPKİYE MARUZ KALINABİLİR...:D) Daha düzgün bi örnek verecek olunursa Çanakkalede savaşıp sağolarak dönmüş ve sonra çocuk yapmış birinin Torununun Okul gezisi ile çanakkaleye gidince okulda yada başka bir yerde öğrenemeyeceği olayları kendi başından geçmiş gerçekliği ile anlatabilmesi bu durumun sadece teori olmadığının ispatıdır bence...(REENKARNASYON DA BUNA DAYANIR İNANMAYIN :D ) Bu Animus da aktarılmış hafızaları çözümleyen bir alettir...İlk oyunda Doktor gayet güzel açıklıyor mevzuyu...( BEN İLK BAŞTA HEMEN ATLADIM MADEM ÖYLE NEDEN İHTİYAÇLARI OLAN ŞEYE BAKIP BİTİRMİYORLAR İŞİ...SONRA DOKTOR TOKAT GİBİ AÇIKLAMAYI YAPTI SENİN KENDİN YAŞIYORMUŞCASINA HAFIZANI SENKRONİZE ETMEN LAZIM YOKSA ULAŞAMIYORUZ HEMEN ÖYLE..:D ) Bence 3. oyunda Desmond da subject 16 gibi istediği hafızaya gidip istediği atı koşturacak tarihte yani UBinin işi daha zor sadece Rönesans ı veya haçlı seferleri dönemini muhteşem bi şekilde açıklamak yetmeyecek ....bölüm olacak ( MİSAL :D ) Truvada bölüm olacak ikinci dünya savaşında...bölüm olacak amerikanın keşif döneminde...En büyük beklentim İstanbulun da oyunda biyerlerde geçmesi :D OFf offf şimdiden gaza geldim :D Kısaca sadece animusa giren kişinin hafızasına ulaşılabiliyor subject 16 da ilk animus deneylerinden lucynin hafıza kartnını getirmesi ile olaya dahil oluyor...

SPOILER BUTONUNU KULLAN!!

• Hocam ben oyunun akışını bozacak bişi yazmadım ki kızmışsın ama...sonunda şöyle oluyo böyle oluyo cinsinden şeyleri spoiler la yazıyorum bunu okuyupda oyunun sonunu çıkaracak kimse yok bence...
  • madem spoilerlıkmış, gizleyelim bari;
    quote:

SCQLE Arkadaşım şimdi olay 2000lerin başında ortaya atılan genetik hafıza teorisine dayanıyor...Hayvanların içgüdülerinin önceki nesillerden gelmesi gibi insanlarında Atalarının yaşam deneyimlerinin Bilinç altında sifrelenmiş PC dosyaları gbi bulunduğu teorisidir...Şimdi seninde hafızaların yediğin içtiğin şeylerin sindirilip proteine dönüştürülürken hafızalarının da çocuklarına aktarılmak üzere DNA na işleniyor...(YANİ İLERDE DENYONUN BİRİ PARA VERİP ULAN DEDEM DE NE YAPMIŞ DİYE Bİ ALETE GİRİP BÜTÜN MAHREMİYETİMİZİN İÇİNE KİBRİT SUYU SIKABİLİR:D:D:D )tabi bana bizden Çooook çokkk önce yamyam olarak bildiğimiz kabilelerin en bilge kişilerinin cesetlerini yiyerek onun bilgeliğine ulaşmaya çalışması örnek gösterilebilir ( ADAMLAR DENEMİŞ BE İMKAN MI VARMIŞ ADAMLARDA :D YNİ ADAMLARA Bİ GÜN HESAP SORULURSA ANIMUS VARDI DA BİZ Mİ GİRMEDİK GİBİ Bİ TEPKİYE MARUZ KALINABİLİR...:D) Daha düzgün bi örnek verecek olunursa Çanakkalede savaşıp sağolarak dönmüş ve sonra çocuk yapmış birinin Torununun Okul gezisi ile çanakkaleye gidince okulda yada başka bir yerde öğrenemeyeceği olayları kendi başından geçmiş gerçekliği ile anlatabilmesi bu durumun sadece teori olmadığının ispatıdır bence...(REENKARNASYON DA BUNA DAYANIR İNANMAYIN :D ) Bu Animus da aktarılmış hafızaları çözümleyen bir alettir...İlk oyunda Doktor gayet güzel açıklıyor mevzuyu...( BEN İLK BAŞTA HEMEN ATLADIM MADEM ÖYLE NEDEN İHTİYAÇLARI OLAN ŞEYE BAKIP BİTİRMİYORLAR İŞİ...SONRA DOKTOR TOKAT GİBİ AÇIKLAMAYI YAPTI SENİN KENDİN YAŞIYORMUŞCASINA HAFIZANI SENKRONİZE ETMEN LAZIM YOKSA ULAŞAMIYORUZ HEMEN ÖYLE..:D ) Bence 3. oyunda Desmond da subject 16 gibi istediği hafızaya gidip istediği atı koşturacak tarihte yani UBinin işi daha zor sadece Rönesans ı veya haçlı seferleri dönemini muhteşem bi şekilde açıklamak yetmeyecek ....bölüm olacak ( MİSAL :D ) Truvada bölüm olacak ikinci dünya savaşında...bölüm olacak amerikanın keşif döneminde...En büyük beklentim İstanbulun da oyunda biyerlerde geçmesi :D OFf offf şimdiden gaza geldim :D Kısaca sadece animusa giren kişinin hafızasına ulaşılabiliyor subject 16 da ilk animus deneylerinden lucynin hafıza kartnını getirmesi ile olaya dahil oluyor...

keşke 1453 tarihinde de birazcık oynasaydık. yanlış hatırlamıyorsam DNA'ya baktığımızda "Ezio 1459" yazıyordu, 1459'dan gerisine gidemiyorduk. ne bileyim en azından 1460 larda falan da geçtiği oldu, istanbul'u da ele alsalardı keşke :D

hem sen bunları nerden öğrendin yahu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScqLe -- 22 Mart 2010; 12:37:26 >

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.