Şimdi Ara

Assassin's Creed 2 bi süre sonra kasıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Büyük bi hevesle indirdiğim assassins creed 2 yi kurup çalıştırıyorum. Hiç bir sorun yok. Ancak 10 dakika oynadıktan sonra acayip kasıyor. Oynanacak gibi değil yani.
    Sistem özelliklerim oyunu hayli hayli kaldıracak düzeyde. Neden kastığını bi türlü anlayamadım ve çözemedim?
    Acaba dizüstü çok ısındığı için mi böyle oluyor diye düşünüyorum. Ama pek de bi fikrim yok açıkçası.

Şimdiden teşekkürler.

• Driver'ını ve oyunu güncelle.
    Birde sistemini yazar mısın?
  • Intel core 2 duo cpu. P8700 @2.53 GHz.
    4 GB RAM. 32 bit işletim sistemi.
    ekran kartını filan hatırlamıyorum. ama sistem özellikleri oyunun minimum istediğinin üstünde. öyle hatırlıyorum yani.
    oyunu ve driverları filan da 2-3 kere güncelledim.
  • Minimum önemli değil GPU-Z indir kur orda yazar.
  • ya sistem yeterli olmasa zaten en baştan oyunu açmaz ki.
    benimki oyunu açıyor. hiç bi sorun olmadan devam ediyorum. hiç bi donukluk yaşamadan 5-10 dakika oynadıktan sonra kasmaya başlıyor. oyundan çıkıp girince filan da düzelmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacacan -- 28 Ağustos 2011; 10:35:41 >
  • Çoğu kart oyunu açar ama hepsi adam akıllı oynatmaz.
  • Isınma sorunu var gibi sıcaklık değerlerini kontrol et.
  • Oyun girmeden önce güç planlarından Yüksek Performansı seçiyor musun acaba. Ben dizüstünde oyuna girmeden önce yüksek performansa getiriyorum hep, birde öyle dene istersen.

Birde ısınma sorunu olabilir @isk0rpit' in dediği gibi. usb'ye takılıp çalışan fanlar var, direk dizüstünün altına koyuyorlar. Onlardan da satın alıp dene istersen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.