Şimdi Ara

Asrock Fatal1ty 970 Performance[Kullanıcı İncelemesi] 5200mhz SUCCESS[Yeni F/P Kralina Selam Olsun] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
2
Favori
4.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Seneye bizim tayfur msi 970 gaming anakart aldiktan sonra amd yeni işlemcisini hiz aşirtirken temsili video altta

. yürü ben kanka kim tutar seni

• Overlord7134 kullanıcısına yanıt
    Yapma hocam bu kadarda olmaz
  • arkadaşlar mrb bu anakarttan bende de var intel sisteme geçiş yaptığım için elimde boşta şuan eksen bilgisayardan mayıs 2015 almıstım. isteyen olursa 5356219795 nolu telefondan bana ulaşabilir. istanbul içi elden teslim ederim. kutusu ve tüm içeriği mevcuttur. sahibinden.com da ilan açaçcağım.
  •  Asrock Fatal1ty 970 Performance[Kullanıcı İncelemesi] 5200mhz SUCCESS[Yeni F/P Kralina Selam Olsun]

Bu sicakta delilik belki ama 5 dakkikalik kisa test aldim 5.2ghz %100 stabil 1 saat gta 5 ve crysis 3 online oynandi sorunsuz 5.3 denemesi yaptim ama 70 dereceyi geçtiği için test alamadim. oda sicakliği 42 derece bu arada bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 29 Temmuz 2015; 17:04:00 >

Bu havalarda yüklenme bu kadar yazık işlemciye
  • @Overlord7134

Sınırları zorlamayı seviyoruz. Bu anakart hiçbir yerde yok. Zamanında eksen de 380 liraydı o zaman alacaktım ya kahretsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hawk-Claw kullanıcısına yanıt
    Aynı hatayı bende yaptım ha bugün ha yarın derken hoop güüm oldu
  • kötülere bişi olmaz adamlar 100 derece kadar çikiyorya 70 geçmedikçe sikinti yok üstelik 1.6v geçmezsenin herhangi bi sorun olmuyor
  • Senin inadina yapiyorum kanka Msi alan ve Asrock alan die buşekilde hissedersin belki
     Asrock Fatal1ty 970 Performance[Kullanıcı İncelemesi] 5200mhz SUCCESS[Yeni F/P Kralina Selam Olsun]

Sorun yok havalar sıcak olduğu için ilişmiyorum ben hiç
  • Aynen bencede gaza gelip sakin öle bişi yapiyim deme bende 12tane fan var her ne akdar yürek yemesemde ona güveniyorum kasanin içinde yalniz kapak açtim test alirken direk 3derece sicaklik artti benim kapak kaliyken kasanin daha serin oluyor içi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 29 Temmuz 2015; 19:49:08 >
    Hava akışı daha düzgün olur kapak kapalı olduğunda ondandır
  • buz dolabinin içine kasayi koyarak deneyebilirsin seçim senin kanki  Asrock Fatal1ty 970 Performance[Kullanıcı İncelemesi] 5200mhz SUCCESS[Yeni F/P Kralina Selam Olsun]  Asrock Fatal1ty 970 Performance[Kullanıcı İncelemesi] 5200mhz SUCCESS[Yeni F/P Kralina Selam Olsun]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 29 Temmuz 2015; 19:57:36 >

• Bidahaki incelemeye öyle yazcam kanki buzdolabi vs benim tower
  • 9590 veya 9370 işlemcin varsa tek kullanabilceğin anakart bence. dolar kuru da arkadaş yazdığında 2.5 seviyelerinde bugün ise 2.95 seviyelerinde olmasına rağmen kartın fiyatı hala 400tl civarında.
    İnceleme de çok güzel olmuş eline koluna sağlık.

bu arada asrock z170 extreme kartlar da f/p seviyesinde. skylake'e yönelenler onlara da bakabilir.
  • sy1907 kullanıcısına yanıt
    F/P olarak alanabilecek gayet kullanişli ve sorunsuz anakartlar üretiyor asrock suan asus kullanıyorum ama asrock bulamadığım için türkiyeye sürekli getiren firma ve yetkili servisleri olsa bence asrock msi ile yarişir kalite bakimindan msi anakartlardan ve gigadan daha kaliteli bence bulunca kaçirmayin akliniza gelen ilk asrock anakarti windows acilma süresi eski 8350 asrock anakartim daha hizli aciliyordu suanki kullandığım i7 4790kdan.Anakartin tek eksiği pci-3.0 olmamasi geri kalanlar şahane programlari felan gayet kullanışlı
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.