Şimdi Ara

Aspiratör seçimi??? Tavsiye ve yorumlarınız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
1
Favori
72.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: SİYAHSANCAKLI

arkadaşlar bende aspiratör almak istiyorum fırın üstüne ama bende aspiratör dolap yeri yok,bu aspiratörlerin direk olarak duvara monte olabilen modelleri varmıdır..

O zama davlumbaz almanızı tavsiye ederim. Hem şık durur, hem de duvara asılır.

aynı durum bende de var kusura bakma bilgim yok fazla illa davlumbaz mı olması gerekiyor öyle bir durumda.
  • mekappa diye bir marka var kesinlikle almayın. ürünün arkasında duramayan bir fabrikası var
  • acil yarın alacağım koçtaş bu var 69.90 esty marka sizce nasıl birde baumaxda var birde 65.90
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

acil yarın alacağım koçtaş bu var 69.90 esty marka sizce nasıl birde baumaxda var birde 65.90

esty alınabilir ama bildigim kadarıyla kurulumu kendiniz yapıyorsunuz.
  • bana klasik lazım varmı satan izmirdede ikinci el
  • ankastrecity.com tavsiye ederim izmirli bir firma genelde termikel satıyorlar bakmanda fayda var.
  • aspiratör tavsiyeleriniz bekliyorum arkadaşlar
  • felix eski evimde vardı 2010 dan ilk başlarda güzel çekiyodu ama 6 ay sonrasında kalite düştü ben kalite olarak hibsan ürünlerini tavisye ederim 9052-9062 hem hibsan türkiyenin davlumbaz aspiratör markasıdır yurtdışınada üretim yapar melzeme kalitesi hem tamamen metalik olması ve elektronik dokunmatik olması cidden süper kendi sitelerinde fiyatları biraz tuzlu ama toptancılarında daha uygun fiyata bulurusnuz 9052 yi 140 tl aldım mesala.
    http://www.hibsan.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 3 Şubat 2013; 22:39:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

felix eski evimde vardı 2010 dan ilk başlarda güzel çekiyodu ama 6 ay sonrasında kalite düştü ben kalite olarak hibsan ürünlerini tavisye ederim 9052-9062 hem hibsan türkiyenin davlumbaz aspiratör markasıdır yurtdışınada üretim yapar melzeme kalitesi hem tamamen metalik olması ve elektronik dokunmatik olması cidden süper kendi sitelerinde fiyatları biraz tuzlu ama toptancılarında daha uygun fiyata bulurusnuz 9052 yi 140 tl aldım mesala.

kaset filitrelerı degısın veya bulasıkmak yıkayın .motoru yag cozle temızleyın.bacalıysa bacayı temızleyın veya degısın eskıye döner.karbon fılıtreyse karbon fılıtreyı degısın

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

felix eski evimde vardı 2010 dan ilk başlarda güzel çekiyodu ama 6 ay sonrasında kalite düştü ben kalite olarak hibsan ürünlerini tavisye ederim 9052-9062 hem hibsan türkiyenin davlumbaz aspiratör markasıdır yurtdışınada üretim yapar melzeme kalitesi hem tamamen metalik olması ve elektronik dokunmatik olması cidden süper kendi sitelerinde fiyatları biraz tuzlu ama toptancılarında daha uygun fiyata bulurusnuz 9052 yi 140 tl aldım mesala.

kaset filitrelerı degısın veya bulasıkmak yıkayın .motoru yag cozle temızleyın.bacalıysa bacayı temızleyın veya degısın eskıye döner.karbon fılıtreyse karbon fılıtreyı degısın

sağol hocam kaset filitre değiştirmek dışında hepsini yapmıştım yanlız motoru temizlerken motorun içinimi açıyon? çünkü yağlama daha çok pervanelerinde var..pervaneler ağırlaşıyo gibi..motorun sadece üstünü temizlenin bi faydası olcağını sanmıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Şubat 2013; 0:18:39 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

sağol hocam kaset filitre değiştirmek dışında hepsini yapmıştım yanlız motoru temizlerken motorun içinimi açıyon? çünkü yağlama daha çok pervanelerinde var..pervaneler ağırlaşıyo gibi..motorun sadece üstünü temizlenin bi faydası olcağını sanmıyorum..

HOCAM SÖKEBİLİRSENIZ MOTORU SÖKUN OYLE TEMIZLEYIN.DŞKKAT EDIN ELEK. KARSI

• ben de kendi evime geçince hibsan windy 9062 aspiratör alacam. ancak davlumbaz ile aspiratör arasında ne fark var _?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

ben de kendi evime geçince hibsan windy 9062 aspiratör alacam. ancak davlumbaz ile aspiratör arasında ne fark var _?

ii seçim bence 9052 den çok memnunum toptancının dediğine gore davlumbaz kokuda daha ii sonuç veriyo biraz daha emiş gücü yüksek sonuçta aspiratör istersen en pahalısını al yemek kokuları mutfağa dağılabiliyo aslında benim kuzende pahalı bir davlumbaz var biftek kızartmıştık yine koku burnumuza geldi yani :) okadar kaçarı yok yani bence...aspiratörlerin davlumbazların asıl ana görevi su buharıyla yükselen yağın etrafa yayılmasını engellemek aspiratörünü 1 hafta kullanma heryerin vıcık vıcık yağ olduğunu görücen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Şubat 2013; 12:57:08 >

• anladım teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXIST

60 cm lik bir aspiratör almayı düşünüyorumda,

http://www.shopmanya.com.tr/Products/Bosch-DHU665C-TR-Aspirator.html?ref=akakce&v=1.20.2

bu ürünü kullanan varmı?tavsiye edermisiniz ?

çalıştırdığımızda çok ses yapmayan bir marka tavsiyesi olan arkadş varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yandex79

quote:

http://www.shopmanya.com.tr/Products/Bosch-DHU665C-TR-Aspirator.html?ref=akakce&v=1.20.2

hibsan windy 9062

• quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

quote:

Orijinalden alıntı: yandex79

quote:

hibsan windy 9062

+1000 9062 yle değişim yaptım(ufak bir yanlış motor değişimden) 15 gündür kullanıyorum çok memnumum motoru bildiğiniz bir motor değil pervaneli değil çok güzel bir cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 28 Şubat 2013; 21:59:53 >

• hıbsan aspırator ıyı
  • quote:

fiyat olark 120-130 tl arası bir Aspiratör düşünüyorum sorunsuz bir model varmı öneriniz

• quote:

Orijinalden alıntı: v_efecan

quote:

fiyat olark 120-130 tl arası bir Aspiratör düşünüyorum sorunsuz bir model varmı öneriniz

bana sorarsan paraya kıy 9062 al 2xx civarına tl ye sonuçta 100 tl aldığın pervaneli motor olduğu için şahı olsa 2 sene içinde emiş gücü düşüyor radyal motor olduğu için motor aspiratörün dışında değil zaten remen iç kısımda pervane yok! hem çelik gövde uzun yıllar kulancağın için verdiğin paraya değer emiş gücü süper 800 m3 ayrıca sesi az.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.