Şimdi Ara

' ASOSYALİZM ' FAN CLUB (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.170
Cevap
10
Favori
65.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benide ekleyin. özellikle bu sitede asosyalim.
    3 gün kalıp 4 gün ceza yiyorum.
  • @stonegiant

Yorum için teşekkür ederim ben evde mutluyum bana göre dozu normal ,

@barsgan

Hoşgeldin ekledim..
  • EKLEYIN BENIDE !!!! ASOSYALIM VE MUTLUYUM GUNDE 8 SAAT WARCRAFT OYNUYORUM VE MUTLUYUMM !!!
  • beni daha önceden eklemiştin zaten

eee ne var ne yok?
  • iyilik yeni kalktım yataktan geceye kadar böyle :) amma çok uyemiz oldu ya tek kaldıgımdan korkuyordum
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhatcn

quote:

Orjinalden alıntı: nicer

Asosyal sinemada...

Utana sıkıla bilet gişesine gider. "Falan filme 1 bilet istiyorum" der. Gişedeki kız koltuk planını ekranda göstererek sorar: "Nerde izlemek istersiniz...?" Her zamanki gibi en ön sıra bomboştur... Millet manyak mı perdenin tam önünde izlesin... Asosyal parmağıyla en ön sıranın köşesindeki koltuğu işaret eder. Maksat dikkat çekmemek..

Asosyal okulda...

Bir asosyal yüz alacağını bilse bile tahtaya kalkıp soru çözmez ya da sözlüye kalkıp sorulan sorulara cevap vermez... Konuyu çok iyi bilse bile içindeki tedirginlik, diğerlerinin onun hakkında düşünecekleri oraya kalkmasına engel olur...

Asosyal ve minibüs yolculuğu...

Minibüste genellikle en arka yada arkaya yakın bir bölüm seçerler... Nedeni basit: Para alışverişi. Zaten bulunduğu ortamdaki diğer insanlarla dip dibe durmanın sıkıntısını yaşayan asosyal birde minibüse yeni binenler ile şöför arasındaki para trafiğine alet olursa, o yol bitmez, çekilmez... Bununla da bitmez asosyalin minibüs yolculuğunda rastladığı zorluklar: ineceği yere yaklaşmasına rağmen o üç kelimenin asosyalden önce söylenmemesi. Genelde işini bilenler şayet ineceği yere yakın bir yerlerde minibüs durarsa, orada iner ve eve kadar yürürler...

Asosyallerin kıyafetleri...

Asosyaller hep aynı şeyleri, yıkamaya üşendiklerinden dolayı giymezler. Bunun asıl nedeni giyisi reyonundaki görevlinin “Size de çok yakıştı, sanki bunu sizin için üretmişler, ben olsam kesin alırım” gibi sözlerine karşı “Beğenmedim, almayacağım” diyememeleri ve bu sebepten dolayı alışverişe çok zorunlu kaldıklarında çıkmalarıdır...

______________________________________,

Asosyal ve ara sokaklar..
    Nerede bir kestirme, nerede unutulmuş bir yol varsa hepsini bilir asosyal. Çünkü o daima tek olmayı, gözükmemeyi sever. Gideceği yer neresi olursa olsun, onun daima girecek bir ara sokağı vardır. Bu yüzdendir ki telefonu yada parası gasp edilenler, vücüdunun bir bölümüne bıçak sokulanlar çoğunlukla asosyallerdir...

Asosyal ve gece...
    Geceyi sever onlar... Yıldızları izlemeyi yada mehtaba karşı sabahlamayı sevdiklerinden değil. Karanlık olduğu için, onları saklayan bir örtü olduğu için severler geceyi. Hem geceler ıssız da olur. Bir taşla iki kuş misali; dilediklerince gezerler geceleri. Ne onları izleyen gözler vardır ne de o dehşet verici kalabalık...

Asosyal sözü...
    Verdikleri sözlere pek itaat etmez asosyal insan... Yanlış anlaşılmasın yalancı değildirler, sadece asosyaller. “Gelirim” denir o an için, düşüncenin özünde de gitmek vardır ama gece olur, yatakta kendisiyle başbaşa kalan asosyal kararını tekrar tekrar gözden geçirir. Genelde verilen karar “Ne işim var benim orda yaa, açarım TV’mi, otururum internetimin başına ohh mis gibi” şeklinde olur. Sonuç olarsak asosyal hep evdedir...

Asosyal ve çalan telefon...
    Evde yalnız kalmak kadar güzeli varmıdır asosyal için? Ama bu güzelliği bir anda bozar çalan bir telefon. Telefonu açacak kimse yoktur evde ondan başka... Hele de arayan kişi özel numara ise korkusu kat kat artar. “Alo” demek kadar korkutucu birşey daha yoktur dünyada...

Asosyal tatilde...
    Deniz, kum, sahil gibi tanımlara kesinlikle uzaktan bakmakla yetinirler... Mayo yada benzeri şeyler giyerek denize girmek, kumsalda güneşlenmek hele hele de bunu o kalabalıkta yapmak... İleride bir ada satın alındığında belki gerçekleşebilecek olan bir rüyadır...

hocam bu benim galibaaaaa

yaa resmen beni kağıda dökmüşler sadece tatil olayı hariç denize girerim kumsalada uzanırım.Birde evde yanlız kalmak çokta hosuma gitmez.

• O kadar asosyalim ki telefonla sipariş vermekten bile utanıyorum, aç kaldım
  • Asosyalliğin tek kötü yanı kız arkadaşının olmayışı bence tek kötü yanı bu geldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarkneSS_Lord

Asosyalliğin tek kötü yanı kız arkadaşının olmayışı bence tek kötü yanı bu geldi.

• quote:

Orjinalden alıntı: AngryWarior

Ailem tatile gittiler.Beni zorla goturmeye calıstılar.Ama ben gitmedim.Bu arada yaşım 16..

beni hala zorluyorlar bu akşam gidiyorum
  • Yarı ASOSYAL.Ekle!
  • sorununuzla savaşıcağınıza, evet inatla SORUN diyorum, bunu kabullenmiş, hatta bundan zevk almaktasınız, kendinizi haklı görmektesiniz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fırtınam...

sorununuzla savaşıcağınıza, evet inatla SORUN diyorum, bunu kabullenmiş, hatta bundan zevk almaktasınız, kendinizi haklı görmektesiniz..

• Benide Yaz hocam...
  • ekle hocam benide
  • ben hiç memnun değilim bundan ama gerçek bi asosyalim en asosyal benimmm

• quote:

Orjinalden alıntı: Fırtınam...

sorununuzla savaşıcağınıza, evet inatla SORUN diyorum, bunu kabullenmiş, hatta bundan zevk almaktasınız, kendinizi haklı görmektesiniz..

Evet kabullendık bu sorun değil hayata bakış açısıdır sana göre sabaha kadar o parti'den o partiye gitmek ne kadar iyise bize o kadar ters

---

Yeni gelenler hoşgeldiniz
  • dostum beni niye ekledin. asosyal adam hiçbir fankılaba üye olmaz
  • Asosyaliz tamam.
    Grubumuz da var iyi hoş da

Bu böyle mi sürecek hep.
    Yani hiç mi insanların arasına karışamıyacaz, hep kendi kendimize mi yetecez (her türlü ), hiç mi evlenmeyecez, hiç mi çoluk çocuğa karışıp onların problemleriyle uğraşmayacaz.

En azından dünyada olmamızın, yaşamamızın bir nedeni olmalı,

Milyonlarca spermin içinden bu yüzden mi 1. geldik...

Bundan kurtulmamız gerekmez mi? En azından kendi aramızda birşeyler yapsak. Bizi bizden başkası anlayamaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: EneSerhat

Asosyaliz tamam.
    Grubumuz da var iyi hoş da

Bu böyle mi sürecek hep.
    Yani hiç mi insanların arasına karışamıyacaz, hep kendi kendimize mi yetecez (her türlü ), hiç mi evlenmeyecez, hiç mi çoluk çocuğa karışıp onların problemleriyle uğraşmayacaz.

En azından dünyada olmamızın, yaşamamızın bir nedeni olmalı,

Milyonlarca spermin içinden bu yüzden mi 1. geldik...

Bundan kurtulmamız gerekmez mi? En azından kendi aramızda birşeyler yapsak. Bizi bizden başkası anlayamaz...

Tekrar diyorum evlenme yaşım gelince onu o zaman düşünürüm elbet buluruz bir tane

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.