Şimdi Ara

Asosyal olmanızın nedenini buldum # Edit geldi # (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: AzimliBirisi

quote:

Orijinalden alıntı: Platen

quote:

Orijinalden alıntı: TornadoATX

Bu zaten bilinen bir şey senin bunun gibi zibilyon tane konudan ne farkın var ?

nasıl bilinen bir şey ?
    bende düne kadar çok asosyeldim ve kendimi çok beğenmiş birisiydim yani bilinen bir şey nasıl diyebiliyorsun anlamadım

Hocam ben temel sorunun kişinin kendisini kabul etmemesi olarak görüyorum. Asosyal kişilerin bilinçaltına bu komutu kodladıklarını düşünüyorum.

haklı olabilirsin ama bence asosyallik bilgisayar ile başlıyor
    yani ben çok sosyal bir çocuktum acayip zayıftım çünkü çok hareketliydim bu bilgisayar gelince evden çıkmamaya başladım kilo falan aldım baya zaten özgüvende zamanla kalmadı ama şuan iyi durum her açıdan

• Kendi özelliklerimi keşfettim, kendimi geliştirdim.Bunlar özgüvensiz utangaç biri iken fazla özgüvenli egolu biri olmama neden oldu, diğer insanları kendimden aşağı görüyorum, sonuç olarak yine asosyalim.Konu çözümsüz

Düşünüyorum benim nerem üstün yanlarına gidip takılıyorum, okuldakilerin o inanılmaz cahillikleri, boş konuşmaları sıkıyor.Bilgisayarda takılmak daha çekici.Cevabını merak ediyorum bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeodempp -- 16 Ocak 2015; 12:13:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeodempp

Kendi özelliklerimi keşfettim, kendimi geliştirdim.Bunlar özgüvensiz utangaç biri iken fazla özgüvenli egolu biri olmama neden oldu, diğer insanları kendimden aşağı görüyorum, sonuç olarak yine asosyalim.Konu çözümsüz

Düşünüyorum benim nerem üstün yanlarına gidip takılıyorum, okuldakilerin o inanılmaz cahillikleri, boş konuşmaları sıkıyor.Bilgisayarda takılmak daha çekici.Cevabını merak ediyorum bu konuda.

Kendini diğer insanlardan yukarıda görmen; bilinçaltında bulunan 'ben değersizim' olgusunun bastırılmaya çalışılmasıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AzimliBirisi kullanıcısına yanıt
    Çevremdeki insanlar bana bir şey katmadığı için, gereksiz muhabbetten nefret ettiğim için iletişim kurmayı sevmiyorum. Yoksa kendimi seviyorum ve çevremdeki büyük çoğunluktan daha iyi özelliklere sahibim. Insanları gereksiz görüyorum hepsi bu.

• Asosyal olmalarının temel sebebi asosyalliği tarz haline getirmeleri. Oysa ki kabul etseler iyi bişey olmadığını kurtulabilirler.
  • Buradan yazı okuyup sosyalleşeyeceği düşünenler gelmiş hemen, arkadaş güzel tespit yapmış.

• yanlış bilgi.ben hep yabancı filmlerdeki insanları örnek alarak yaşadım.tyler durden kafasıyla yaşadım birsürü repliğim oldu kızlara yüz vermeyince kızlar bana sarmaya başladı sürekli muhabbetler falan filan.niye böylesin diye sorduklarında " sizler özel değilsiniz, sizler güzel ya da eşi benzeri olmayan kar tanesi de değilsiniz, sizler işiniz değilsiniz, sizler paranız kadar değilsiniz, bindiğiniz araba değilsiniz, kredi kartlarınızın limiti değilsiniz, sizler iç çamaşırı değilsiniz, sizler herkes gibi çürüyen birer organik maddesiniz. Bizler bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden pislikleriyiz. Hepimiz aynı pisliğin lacivertleriyiz" dedim ve kızlar tekrar söylesene dedi ve gülüp geçtim: d yani her insanın beyninde bir soru işareti var bunun cevabını bulana kadar asla konuşmazlar ben soru işaretini giderdim ve bu sefer ben konuşmak istemiyorum ağzımı yormaya değmez
  • Ne haliniz varsa görün

• Arkadas gayet guzel bir sekilde aciklamis.2 3 ergende akli sira trolluyor.Elinize saglik hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: affiliation

ÇOK SAĞOL KARDEŞ CS GO AÇIYORDUM TAM ŞU AN CLUBTAYIM KIZLAR BANA HASTA EYW.

Bir İzmirli olarak seni kınıyorum hocam İzmirli asosyal olur mu hiç ? Umarım yanında İzmirli kızlar vardır

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.