Şimdi Ara

Asla Yüksek Ücretler İle Monitör Almayın (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
15
Favori
21.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynen öyle ben 2500 dolarlık monitörün bile leş gibi olduğunu görünce bu konuyu açtım zaten.

Teşekkür ederim setup için yorumunuza. Ses sistemi Razer Nommo Pro; klavye Logitech Mx Keys Mini.

• Bizimki İtopya'da listelenmiş, geliyor.

@-SKYNET-

https://www.donanimhaber.com/benq-ex480uz-tanitildi-iste-ozellikleri-ve-fiyati--152216

Alın bir de buradan yakın, adamlar Lg'nin panelini ısıtıp ısıtıp utanmadan 1999 Euro'ya satmaya çalışıyorlar, halen daha 48 inch gel de delirme....

• Curimo kullanıcısına yanıt

Valla bilemedim, Amazon.com.tr gelse alınırda şuanki haliyle başka mağazalardan böyle pahallı bir alet almak risk. Bide akıllıklar 14 gün cayma hakkınıda kaldırdılar, iadelerde kargo parasıda alıcıya kaydı. Amazon.com.tr dışında zorunlu olmadıkça bir şey almak sıkıntılı bence.

• -SKYNET- kullanıcısına yanıt

hocam amazona geleceğini sanmıyorum . birkaç takip ettiğim model vardı alienware serisinde özellikle pahalı olanlar sadece itopyada listeleniyor sınırlı adet gelerek

• quote:

Orijinalden alıntı: Curimo

Bizimki İtopya'da listelenmiş, geliyor.

@-SKYNET-

https://www.donanimhaber.com/benq-ex480uz-tanitildi-iste-ozellikleri-ve-fiyati--152216

Alın bir de buradan yakın, adamlar Lg'nin panelini ısıtıp ısıtıp utanmadan 1999 Euro'ya satmaya çalışıyorlar, halen daha 48 inch gel de delirme....

hocam stok tükenmiş görünüyor. hemen bitti mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Gamer007_ kullanıcısına yanıt

Hocam samsung g7 serisi falan getirmilşlerdi. istek olursa yine getirtirler diye düşünüyorum. itopya ne bileyim bana riskli geliyor. alırsın monitörü piksel hatası falan çıkar, zaten hükümet 14 günlük cayma sürecini kaldırdı. gidip 20-30k para verip rezil olmak var. iade alsalar bile kargo parasını alıcı ödüyormuş o durumda. o monitör rahat 200 e yakın kargo çıkar.bakalım hayırlısı..

• abrahaman kullanıcısına yanıt

Daha gelmemiştir, geleceğini duyurmaya çalışmışlar. Gelsede az sayıda gelir ve yine hızlı biter. Oled tv keyfinde oyuncu monitörü sonuçta, aynı özellikle başka alternatifi yok şimdilik.

• -SKYNET- kullanıcısına yanıt
    hocam tavsiyeniz nedir? Samsung beklenir mi yoksa bu monitör alınır mı? ben şu an bu monitörü alsam bile 3-4 ay kullanamam. kararsız kaldım, bu stoklar biterse uzun süre bir daha bulamamak var. hatta bunun modülsuz versiyonu da çıkacakmış ama tr'ye kim bilir ne zaman gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrahaman -- 30 Ağustos 2022; 10:46:20 >
  • abrahaman kullanıcısına yanıt

Hocam alın ya da almayın diyemem ki, sonuçta fiyatı baya yüksek gelecektir. Araştırmanızı yapın, değer derseniz alırsınız. Monitörler daha çok kişiye hitap ederler, herkesin beklentisi farklı. Kimisi hızlı olsun gerisi boş, der. Kimisi büyük olsun özelliği olmasada olur, der. Kimisi 4k sever, kimisi fullhd olsun ama 240hz vs der. Bizlerde verilen paranın en azından geri dönüşü kaliteli bir ürün olsun algısıyla hareket ediyoruz. Dell 34 oledin paneli oled, şuanki tüm panellerden üstün. Oled tvlerden bilirsin. Tam olarak bir oled tv ile yarışamıyor ama onun uygun boyutlusu ve daha hızlısı diyebiliriz. 2k ile 4k arasında bir çözünürlüğe sahip. hızlı ve gsyn ultimate modülü var.Kırılmayı engellemeyi yazılımla değil donanımla yapıyor. Panelinden ötürü ışık sızması, ıps glow benzeri şeyler olmaz. Ha eksikleri var mı var. Sonuçta Oled ekran, daha dikkatli kullanmak gerekiyor. Monitör kendini soğutmak için içinde fan varmış. Bazen bu fan sesi rahatsız ediyormuş. ( Şahsen kasadaki fanlardan ötürü belli bir sese alışkınım, monitördeki fan abanmadığı sürece beni rahatsız etmez diye düşünüyorum.) 34 inç olması işte masa sorunu yapabilir, masa ufaksa problem. Kısacası çok güzel bir ürün, gereksiz büyük olması ve gsync için modül kullanılması olmasaymış daha iyi olurmuş tabi. Sıkıntı çıkmazsa alan pişman olmaz diye düşünüyorum.

Samsung, Msı veya diğer duyurulanlar ne zaman gelir bilemiyorum. Monitör sektörü eşek üstünde göç taşıma işine benziyor. Eşek ne zaman gelirse, ürünleri o zaman geliyor. :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -SKYNET- -- 30 Ağustos 2022; 16:9:2 >

• birçok 24-27 fullhd 2k 4k arası monitör denedim ama gözüme en çok hoş gelen SAMSUNG 27 2k QLED oldu. Bende Asus 27inc 2k 165hz monitör var ama qledin siyah pikselleri kapatabilmesi çok hoşuma gitti. Monitör alacak olsam qled serisi alırdım. TV'leri de çok güzel.

Oled deneme fırsatım olmadı maalesef, tvsini gördüm ama monitörde görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onderweb -- 30 Ağustos 2022; 13:49:43 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 17 Eylül 2022; 19:46:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arda505 kullanıcısına yanıt
    Daha düşer mi sizce fiyat?

• Paister P kullanıcısına yanıt

Kasımda bir ihtimal indirim döneminde biraz daha ucuza kapabilirsiniz ama arada devasa fark beklemeyin qd oledler gelince pişman olunabilir.Ces 2023 te lg tarafından 27 inç 16:9 w-oled panel gelebilir 20-30 inç aralığına odaklanacaklarını belirtmişlerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldık bakalım, umarım sorunsuz gelir. Asla Yüksek Ücretler İle Monitör Almayın

Ooo hayırlı olsun, sonunda geldi. OLED seçenekler dışında alınabilecek tek cihaz bu. Güzel günlerde kullanın. Geldiğinde yorumlarınızı paylaşırsanız çok sevinirim. Geçen gün LG C2 17 bin seviyesine kadar düşmüştü, bakıldığında LG fiyat/performans olarak yine bana göre çok daha iyi bir seçenek.

• Curimo kullanıcısına yanıt
    32 ya da 27 inç olsa belki alırdım ama competitive fps oyunları da oynadığım için ve masada yer olmadığı için çok büyük geldi gözüme. Bir de oledin yanma sorunu var bu yüzden durmadan parlaklığı falan da oynarken bir anda değişiyor, uğraşmak istemedim o yüzden. Gelince deneyimimi paylaşırım.

Evet o yönlerden bakınca dediğim gibi oled dışında piyasadaki en iyi cihazı almışsınız, Asus'un benzer hatta aynı modeli diyelim, 50 küsür bin lira civarında satılmaya çalışılmakta düşünün artık.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.