Şimdi Ara

Asla pes etme.!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba ben Reddit'de Riot Blitzcrank ve Arcade Hecarim almaya çalışan biriydim. Çok uğraştım dün gecelere kadar oturdum ve sonunda başardım.Kodları verdiler ve ben de ikisini de çekebildim.Pes edecekken bir arkadaş çıka geldi asla umudunu kaybetme dedi ve bende başardım ona da teşekkür ederim.

Resimlerini koyuyorum gerçekten çok güzel skinler.Kendinize iyi bakın görüşmek üzere =')
     Asla pes etme.! Asla pes etme.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrNightFury -- 8 Eylül 2013; 11:36:12 >

• Şuan tüm pax skinlerini free aldım pes etmediğimden teşekkürler
  • Hll qnq

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pes etmeyerek pax tf aldım sağol kardeş.
  • Bilgisayarım çalışmıyor,içim yanıyor resmen.Hayırlı olsun,tebrikler ne diyelim artık

• Ne uğraşacağım ya o kadarda meraklı değilim ben sadece bi skin oynamaya etki etmezki :) ama hayırlı olsun güle güle kullan
  • olay ne
  • Pes etmedim şimdi Atadam Darius ile oynuyorum teşekkürler
  • ulan gördüğüm en gereksiz insanlar şu forumda ya. boş mezar bulsa girer derler ya aynı o yani. asla pes etme böyle mezarcı kal :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemsezgin

ulan gördüğüm en gereksiz insanlar şu forumda ya. boş mezar bulsa girer derler ya aynı o yani. asla pes etme böyle mezarcı kal :D

Nokta koyduktan sonraki ilk harf büyük yazılır birinci sınıfta öğretilmiyor mu bunlar ?
  • Tamamen şans

• valla pes etmedik de alacak yer bulamadık
  • güle güle kullan
  • Sayende pulsefire teemo kazandım
  • bende 0 bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrNightFury

quote:

ulan gördüğüm en gereksiz insanlar şu forumda ya. boş mezar bulsa girer derler ya aynı o yani. asla pes etme böyle mezarcı kal :D

Nokta koyduktan sonraki ilk harf büyük yazılır birinci sınıfta öğretilmiyor mu bunlar ?

bu beyinle daha fazlasını beklemiyordum zaten.
  • quote:

+1
  • pozt
  • Saol kardeş foxfire teemo kazandım sayende hatta fazladan aldım 1 tanede sana pm attım hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmtalha_44

Tamamen şans

+1
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.