Şimdi Ara

Asla Nerf Yemez Dedikleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süre buna dokunmazlar diye düşündükleriniz nedir? Riven, fiora, ahri, liğ sin, yasuo, gp, zed, janna, zyra falan diyorum başka aklıma gelmedi şimdi. Dengeli olduklarını düşünüyor musunuz?

• Yasuo,Darius,Garen,Fiora,Camille,Riven,Nasus,Veigar gibi herolar asla aşırı nerf yemeyeceklerdir bana göre,onun dışında Zed ne olursa olsun r'ye basınca öleceğiz çoğunlukla,kha tek gördüğü yerde içimizden geçecek,Jhin'in her zaman karşısını korkutabileceği şarjlı 4. vuruş psikolojisi olacak vs vs. Son olarak Xin,Master,Try,Vayne da hep ama hep tilt edecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theh3rkul3s -- 31 Mart 2017; 18:17:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Syndra diye bi hero var. R ye basıyo tek. Zaten yanına yaklaşamıyorsun. Böyle saçmalık olmaz ya

• quote:

Orijinalden alıntı: hamdibey1

Syndra diye bi hero var. R ye basıyo tek. Zaten yanına yaklaşamıyorsun. Böyle saçmalık olmaz ya

Kanka Mordekaiser var, R'ye basıyon, 5'te 5. Çok saçma
  • gp biraz daha nerflenmez herhalde? loreda öldürüp dirilttiler, sonra oyunda nerfleye nerfleye öldürdüler. şuan yediği portakallarla hayatta kalıyor. her beğeni gp'ye bir kasa portakal olarak dönüyor. lütfen duyarlı olalım.
  • heralde zhonya daha fazla nerf almaz
  • Yasuo, riot'un geçim kaynağı olur kendileri.

• Rengar, Kha'Zix, Ryze, Kassadin

Buyrun sayısalcılar size ters fonksiyon örneği
  • Anivia'nın kanatlarını yoldular. Güzel kuşuma yaklaşan olursa ki sanmam, direk kafa atarım.
  • Önce alakasız bir özellik bufflanır ve şampiyonun popülaritesi biraz artar. Sonra eskiden zaten dengeli olan bütün özellikler teker teker nerflenir ve tebrikler nur topu gibi bir %40 win rate şampiyonunuz oldu.

Bu olay iki patch içinde her şampiyonun başına gelebilir.

• Asla nerflenmez demek saçma bence fakat önümüzdeki uzun bir süre boyunca nerflenmez dediklerim khazix rengar ivern taliyah illaoi miss fortune.

• quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

Asla nerflenmez demek saçma bence fakat önümüzdeki uzun bir süre boyunca nerflenmez dediklerim khazix rengar ivern taliyah illaoi miss fortune.

Rengar bir sonraki guncellemede nerfleniyor

• Ben hala twisted fate kolay kolay nerf yemez diyorum.

Sezon3ten beri oynuyorum hiç nerf yediğini hatırlamıyorum yanlışsam düzeltin.
    Aksine ufak ufak bufflar aldı (kart seçme kolaylaşması, e pasifinin kulelerde de stacklanabilmesi gibi)
  • Irelia, ne çok güçlü ne de güçsüz fakat s6'daki gücü yok şu anda. Umarım yakında ufak bir buff alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

Asla nerflenmez demek saçma bence fakat önümüzdeki uzun bir süre boyunca nerflenmez dediklerim khazix rengar ivern taliyah illaoi miss fortune.

Sen yorum yapma la.
  • theh3rkul3s T kullanıcısına yanıt
    senin karşına hep otp zed ler geliyor herhalde dostum, zed oyuncularının %90 ı komboyu bile bilmiyor.
  • Çoğunlukladan ne anlıyosun biraz anlatsana bana dostum?

• Sanırım Ezreal diyebilirim her zaman oynanıyordu bariz düşmedi hiç,zaten yama notlarında görmüyoruz

• urgot reyiz nerf yemez buff gelir
  • Niyeymis o Başlığa göre yazdım adamın mesajını okumamistim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.