Şimdi Ara

Askerlik yapan yedekler bakabilirmi acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler büyük sıkıntıdayïm yedek astsubay adayı olarak kursumu bitirdim kıta görevine başladım yer söylemeyeceğim.1 hafta oldu başlayalı hudut karakolunda görev yapıyorum karakol komutanı geldiğimden beri çok ters davranıyor bana er muamelesi yapıyor nöbet yerine herkes araçla giderken beni yürütüyor ilk kaç gün mevzi nöbetleri tuttum oryantasyon falan hiç görmedim direk başladım ve benden sorumluluk alanında bütün her yerin adını bilmemi istiyor bir gün içinde eğer bilmezsen tutanak tutacağını dilekçe yazacağını söyledi çok büyük sıkıntıdayïm öğrenmek için şuan elimden geleni yapıyorum ama üstüme yaptığı baskıdan bişey kalmıyor kafamda her gördüğü yerde fırça atıyor alışma süreci bile tanımadı bana askerliğini yedek astsubay yapan benzer şeyler yaşayan varmı nasıl bir yol izlemeliyim belki umrunuzda olmayacak ama şuan kaçmayı veya intihar etmeyi düşünecek noktaya geldim Allah rızası için bana bir yol gösterin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar cevap verecek kimse yokmu

• Allah kolaylık versin kardeşim, dirayetini koru güçlü kal.

• askeriyede hiçbir komutan eziyet edemez. kanunen yasaktır. yapabileceklerin neler?

1- gidip kendisiyle konuş. bende araçla gitmek istiyorum, yoruluyorum de. baygınlık geçirecek gibi oluyorum, bende psikolojik sıkıntılar var, aşırı baskıya gelemiyorum de. birkaç hafta bekle. sana davranışı değişiyor mu? bak. olmadı mı?

2- orada teğmen, yüzbaşı, binbaşı, albay şeklinde altta üste gidecek şekilde konuş. çözüm bulmaya uğraş. biraz daha bekle. olmadı mı?

3- başka albaylarla (bağlı bulunduğun personel şubedeki) konuş. yine aynı. olmadı mı?

4- gittin konuştun, şikayetler ettin, çok bunaldın. en kötü ihtimalde cimere yaz.

eziyet edemez, şikayet hakkın var. bunu bil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3DCA2A8C8 -- 10 Temmuz 2021; 18:44:25 >
  • Peki sebebi nedir böyle davranmasının bir fikrin var mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.