Şimdi Ara

Askerlik ve Kurs mevzusu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi ben 2 yıllık makina bölümü okuyacağım aslında istesem 4 yıllık herhangi bir özelde başka bir bölüm okuyabilirim fakat ben bir an önce üniversite bitirip bu pilot olmak için verilen kurslara yazılıp pilot olmak istiyorum üniversite bittiği gibi 1 yıl amerikada kalıp iyice ingilizcemi geliştirip sonra orda veyahut burda pilotluk için kursa gitmek istiyorum fakat bu askerlik mevzusu canımı sıktı okul bitti gibi asker cagırıcaklardır eminim fakat benim kurs planım yurt dısı kursu planım felan onlar mazeret olarak kabullenmiyor galiba :/ Yada üni bittiği gibi acıkögretime yazılıp yurt dısına cıkma gibi bir fırsatım varmı?

• Ah be güzel kardeşim :) Keşke ağızdan döküldüğü kadar rahat olsa birşeyleri gerçekleştirmek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NNoitra

Ah be güzel kardeşim :) Keşke ağızdan döküldüğü kadar rahat olsa birşeyleri gerçekleştirmek :)

Şuan herşey rahat tek sorun bu askerlik mevzusu Eğer yurt dısına cıkma gibi bi ihtimalim olmicaksa veya kursa gitmek için yokmudur bir çaresi. Açıkögretim yazılınca yurt dışına cıkma gibi bir fırsatım olabilirmi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.