Şimdi Ara

ASKERLİK VE ÇÜRÜK ALMA İLE İLGİLİ ÖNEMLİ SORU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Acemiliğim hatayserinyol jandarma. İlk askerlik şubesine gidip orada boy ve kilom ölçüldüğünde tam sınırda kaldım ve bi sorun çıkmadan askerliğe el verişli bulundum. Yaklaşık 3 ay önce yapmıştm başvurumu ve boyum 1.72 kilom ise 100 idi. Fakat 3 ay içinde kilo almışım anlamadan ve bugun baktığmda 108 kiloydum ve çarşamba günü birliğime teslim oluyorum. Acaba bu boy kilo oranı bana sıkıntı çıkartırmı ? Çıkartırsane gibi bir yaptırım uygularlar ? Yeni sisteme göre 1 ay hava değişimimi verirler yoksa bu şekilde kabul ederlermi. Ayrıca yine yeni sisteme göre bu hava değişikliği şafağımdan düşermi. Kısaca bu durum ile ilgili nasıl bi sonuca bağlarlar sizlerden bilgi istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bişi olms hayırlı tskrlr smdiden numaranı vrirsn özldn konusuruz bnde orada askerim
  • direk alırlar sen merak etme
  • Reyhanlı görevleri seni bekler.
    Ortalık kızıştı..

Anlatsana şu muayene mevzusunu; ne yapıyorsun, nasıl yapıyorsun, sırasıyla anlat işte.
    Boş boş duracağıma bende hizmet edeyim bari..
  • Neden bişey olmaz üst sınıra göre 8 kilo fazlamvar

• quote:

Orijinalden alıntı: aşk kırıntıları

bişi olms hayırlı tskrlr smdiden numaranı vrirsn özldn konusuruz bnde orada askerim

Neden bişey olmaz üst sınıra göre 8 kilo fazlamvar

• bnmde 10 kilo eksiğim vardı ama şuan askerim
  • Arkadaşım her hangi bir sağlık sorunun yoksa bir problem çıkmaz.

Mesela Doğuştan Engelin vardır o zaman sıkıntı olur.
    Sakatlanırsın o zaman sıkıntı olur.

8 Kilo fazla diye bir problem çıkmaz.Revir de görüşürsün sana yardımcı olurlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.