Şimdi Ara

Askerlik kilo sınırı (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.298
Cevap
115
Favori
949.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meraba arkadaslar yasim 21 tecili bozucam kilom 56-57 boy 1.92 durum sizce ne olur tesekkurler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Boy 168 kilo 47 durum ne olur acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecatalog35

Meraba arkadaslar yasim 21 tecili bozucam kilom 56-57 boy 1.92 durum sizce ne olur tesekkurler

Rahat geçersin,Ben de Ekim ayında muayene olmuştum.183 Boy - 51 Kilo ile 1 Yıl erteleme aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: anlbrkkee

Boy 168 kilo 47 durum ne olur acaba

Sizin aralığınız, Alt sınır 168 Boy - 44 Kilo. Alt sınırın 1 tık üstündesiniz.Askere alınırsınız gibi gözüküyor.43 Kilo da erteleme alıcağınıza inanıyorum tabii doktorlara görede değişebiliyor bazen

• Askeri birliğe teslim olduktan sonra boy kilo ölçümü yapılıyor mu?

• Arkadaşlar selam.

Yaklaşık 10 gün sonra bedelli olarak askere başlayacağım ancak son 2 3 ayda boy kilo endeksimi bir 10 kilo kadar geçtim. 1.83 boy 120 kilo civarındayim. Teslim olduktan sonra geri gonderilme vs gibi bir durum olur mu? 1 yıl erteleme vs verirlerse ciddi sıkıntılilı bir surec olur benim icin. Açıkçası pek hareket sıkıntım yok sadece göbek biraz çıktı bu süreçte. İnternette arastirmama rağmen pek yanıt bulamadım.

• Askerlik şubesinden postayla eve raporum geldi.3 sene önce bedelli askerlik için yatırdığım parayı da hesabıma iade etmişler.Artık askerlikle herhangi bir işim kalmadı raporumu da aldım paramı da aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: JackyJack

Arkadaşlar selam.

Yaklaşık 10 gün sonra bedelli olarak askere başlayacağım ancak son 2 3 ayda boy kilo endeksimi bir 10 kilo kadar geçtim. 1.83 boy 120 kilo civarındayim. Teslim olduktan sonra geri gonderilme vs gibi bir durum olur mu? 1 yıl erteleme vs verirlerse ciddi sıkıntılilı bir surec olur benim icin. Açıkçası pek hareket sıkıntım yok sadece göbek biraz çıktı bu süreçte. İnternette arastirmama rağmen pek yanıt bulamadım.

tablodan fazla askere almazlar ki

• İyi akşamlar bir sorum olacak benim yeğenim askere gidecek fakat göbek ve bel fıtığı var ve iki kolunda da tendon zedelenmesi var şimdi yeğenim askere gidebilir mi yoksa muaf mi şimdiden teşekkürler iyi akşamlar hayırlı kandiller cümleten 🙏

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar boyum 186 kilom 125 civarı şuanda yoklama kaçağıyım. Bu kiloda muayaneye gitsem ertlememi verirler yoksa direk muafiyet alabilme şansım varmıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moschion22 -- 29 Mart 2021; 18:4:13 >
  • Heyet ve doktorlara bağlı hocam biraz, kiloda tabloya göre neyse onu direk veriyorlar ama diğer hastalıklar için baya inceliyorlar. Muafiyet verme ihtimalleri var ama vermeselerde niye vermediniz denilmez sizin yeğenininiz durumunda. Ama dediğiniz gibi sıkıntıları varsa ve bazı şeyler yapmasına engel oluyorsa verirler diye düşünüyorum @furkantokat60

1 yıl erteleme verirler direk muafiyet vermezler, sizin boyunuza göre kilonuz 113 olmalıydı maksimum. @moschion22

• süreç çok karışık şurada adam askerlik şubesine gittiğini yazmamış. https://teknoseyir.com/durum/1364213

asal formu çıkarıp direkt aile hekimine mi gidiyoruz yoksa önce askerlik şubesine mi ? yoklama kaçağı olanlar nasıl yaptı

• Arkadaşlar selam,

Benim sağlık raporu kütüğümdeki askerlik şubesinden bana gelecekti, uzun sürer dediler 2-3 ay, 2 haftada çıkmış oradan bana gelmiş sonra teslim edilemedi diye iade edilmiş, ne beni arayan var ne soran, ne de haberim var, şimdi diyorlarki kendi şubene git istanbulda bir daha iste, başına gelen var mı?

• tugai kullanıcısına yanıt

Hocam kendi şubenize kısaca konuyu anlatan bir dilekçe yazarak raporun yeniden tarafınıza gönderilmesini talep edin.Sanırım dilekçeyle yeniden gönderim talebinde bulunmaktan başka yapacağınız birşey yok.

• @Long Nightt Aynen malesef o şekilde yapacağım, ama ne takip numarası var, ne arayan var, olmayacakmış da, sürekli arayacağım mecburen

• Merhabalar

1.82 boy

122 kilo ne olur sizce?

• Spacejax kullanıcısına yanıt

Hocam acaba insta hesabın felan varmı bise dansmam lazm da sana acil görürsen yazarsan sevinirim

• gritisgr G kullanıcısına yanıt

Bir yıl erteleme alırsın.

• Herkese merhaba arkadaşlar ben işlemlerimi bitirdim yazmayı da unutmuşum Şubat ilk haftası işlemlere pazartesi başlayıp çarşamba bitirdim pandemi dolayısıyla çok hızlı ilerledi işlemler üçüncü işlem olduğu için askerden artık muafım evime 1 ay kadar sonra tsk dan kağıt geldi askerden muaf olduğum ile ilgili. Herkese başarılar dilerim ben artık kafamdan sildim askerlik olayını

• Boy kilo nedir

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.