Şimdi Ara

ASKERE GİTMEDEN SAÇI KAÇ NUMARAYA VURALIM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
96
Cevap
1
Favori
118.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asabi_troll

quote:

Orijinalden alıntı: prenskaan

quote:

quote:

quote:

bizim kardeşde gidicek eylülde teslim. uzun dönem.

şuan okurken şaşırıyorum bazılarının yazdıklarına.

yok 3 mü olur yok 2 çok kısa yuhh. bari 0 keselim olurmu öle şey falan:)

öyle şeylere kafa takıyosunuzki inanılır gibi değil.

herkes askerliği sabah kalk traş ol yatak topla kahvaltı spor eğitim akşam yemeği tamam gün bitti.5 ay yada 15 ay böyle geçicek sanıyor heralde.

bi laf vardır böyle saçına sakalına kıyamayanlar için söylenir. oraya gidince ustalarınız söyler size.

burda saçını değil g..tünü kurtarmaya bakıcaksın .. sanırım yeterince açık oldu ona göre kestirin işde:):):)

bos bir acıklama

sen bi git onlar doldururlar o boşluğu merak etme..

desene kardesinin isi epey zor o zaman 15 ay

kardeşim daha askere gitmeden askerlik hakkında anlatılanara yorum yapacak kadar "dallama" biri olmadığı için benim kardeşim. onun ki rahat geçer

kardeşim için söledim üstüne alınma

ilk mesajında belliydi zaten seviyen bu mesajla tescillemis oldun kardesine hayırlı teskereler demekten baska birse yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bizim kardeşde gidicek eylülde teslim. uzun dönem.

şuan okurken şaşırıyorum bazılarının yazdıklarına.

yok 3 mü olur yok 2 çok kısa yuhh. bari 0 keselim olurmu öle şey falan:)

öyle şeylere kafa takıyosunuzki inanılır gibi değil.

herkes askerliği sabah kalk traş ol yatak topla kahvaltı spor eğitim akşam yemeği tamam gün bitti.5 ay yada 15 ay böyle geçicek sanıyor heralde.

bi laf vardır böyle saçına sakalına kıyamayanlar için söylenir. oraya gidince ustalarınız söyler size.

burda saçını değil g..tünü kurtarmaya bakıcaksın .. sanırım yeterince açık oldu ona göre kestirin işde:):):)

bos bir acıklama

sen bi git onlar doldururlar o boşluğu merak etme..

desene kardesinin isi epey zor o zaman 15 ay

kardeşim daha askere gitmeden askerlik hakkında anlatılanara yorum yapacak kadar "dallama" biri olmadığı için benim kardeşim. onun ki rahat geçer

kardeşim için söledim üstüne alınma

ilk mesajında belliydi zaten seviyen bu mesajla tescillemis oldun kardesine hayırlı teskereler demekten baska birse yok

bence sewiye gayet düzgün. bişi söylediğimde direk o kişinin şahsına söylerim. kimsenin kardeşinide karıştırmam anasını bacısınıda tartışmalara.

he başkasına cvp veririken direk o kişiye cvp vermezde kardeş mardeş karıştırırsan askeriyedede.. oraya ne prensler girdi prenses olarak çıktı prenskaan kardeşim

bidaha ortaya kardeş mardeş atıp sonrada seiyeden seviyeden bahsetme.

• en iyisi kazıtıp gidin ohh ben kazıttım.
  • Askerlik geldi çattı ,3 gün sonra yerler belli olur. En iyisi yanlar 3 üst 4 numara

Gerçi kep giyeceğiz kepsiz olmayacağımız için üst 5 olsa çok farkedilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carmentality

Askerlik geldi çattı ,3 gün sonra yerler belli olur. En iyisi yanlar 3 üst 4 numara

Gerçi kep giyeceğiz kepsiz olmayacağımız için üst 5 olsa çok farkedilir mi acaba?

başınızda gıcık bir komutan yoksa genelde kep altına pek karışmazlar ama bize gıcıgın gıcıgı denk geldi 3 numaraya niye uzun saçlısın diyordu
  • 333.dönem asteğmen bir kardeşiniz olarak herkese hayırlısıyla vatani görevini tamamlayıp dönmeyi diliyorum...

saç traşı mevzusuna gelince teslim olduğunuz andan itibaren sizi topluca hareket ettireceklerinden saçınız kısa da uzun da olsa mutlaka o makine saçınızdan bir geçer...sırayla herkes traş olur benim saçım kısaydı niye kesti ki falan diye kendinize sorular sorarsınız ama bizde kel doçentler falan vardı onları bile traş ettiler...üstelik muhtemelen karşınızda ayna falanda olmayacak nasıl göründüğünüzü bile bir süre göremeyeceksiniz...

ama ankarada sınava girerken henrik larsson tipi saçları olan arkadaşlarımız vardı...bu arkadaşlar gibi olanlar varsa yine askerden önce saç traşı olun derim...çünkü bu şekilde teslim olmak illa ki hoş karşılanmayacaktır hem de ortalama 5 dk traş süresinin üstüne çıkarsanız mutlaka sizi tersleyen biri olacaktır...
    ilk günden golü yemeyin...düzgün bi traş olun orda zaten rötuşları yapacaklar...

herkese şimdiden hayırlı teskereler...

• arkadaslar pekı 0 kazıtsak Ole qıtsek oLurmu.benım sacımda sackıran warda bayaqı o0le yapmayı dusunuorum Olurmu Sızce
  • Ben 5 yapmıştım teslim olduğum gün. Yemin töreni öncesine kadar idare etti. Tören öncesi zaten birlikte acıma yok. Fena kırpıyorlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoLor11

arkadaslar pekı 0 kazıtsak Ole qıtsek oLurmu.benım sacımda sackıran warda bayaqı o0le yapmayı dusunuorum Olurmu Sızce

0 yaptırma en azından 1 numara olsun
  • ben biraz önce yanlar 3, üstler 4 yaptırdım.. hayırlı tezkereler...
  • benımde bı sorum olacak..
    sac trası yapıyorlar pekı sakal trasıda yapıorlarmı..
    yoksa orda ılk kendımızmı oluoruz.. yoksa oluptamı teslım oluoruz:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosvernicki
    benımde bı sorum olacak..
    sac trası yapıyorlar pekı sakal trasıda yapıorlarmı..
    yoksa orda ılk kendımızmı oluoruz.. yoksa oluptamı teslım oluoruz:)

Bizim birlikde jilet yasakti. Sadece makine.. Hastalik bulasmasin diye.. Sakal tirasida yapilmiyor..
  • yusuf hocam hastalık derken hanqı hastalık
  • en basiti aids..
  • yıde aıdslı olanı askere alıorlarmı?
  • Bende bu hafta tras olmayi dusunuyorum. haftaya teslim olacaz.
    Ustler 5 yanlar 3 yeterli olur bence... kabak gibi gitmeyelim yaw
  • 0 numara ne yav, naziler gibi. Alman ordusuna mı katılıyoruz. Yanlar 2, üstler 3 idealdir, çok laga luga yaparlarsa orda da alıp kessinler zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRCFT -- 5 Aralık 2010; 16:05:22 >
  • berbere gidin nizami asker traşı yaptırın(yoksa askeriyede sıra bekleyip yaptırırsınız) ayrıca askerde her sabah ense ve saç traşı kontrolü var. istersen askerliğin bitimine 1 gün kalsın yine kontrol ediyorlar
  • 0 numaraya çoğu yerde izin vermezler yasaktır
    3 numaradır asker saçı
  • tüm yorumları okudum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.