Şimdi Ara

Askere Gidecek Herkes Okusun Bu yazımı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır nerden baksanız 8 yıldır forumu takip etmekteyim..en başta tabi bu bölümü,askerlik yerleri belli olduğu herkes birbirine işte şurada toplanalım beraber gidelim,birlik olalım gibi saçma saçma şeyler söyleniyor ha diyeceksin ki neresi saçma bunun?
    Acemi birlikleri devasa çok büyük yerlerdir içeri adım attığınız da birbirinizi bir daha bulma görme şansınız neredeyse yok gibidir

• quote:

Orijinalden alıntı: İğrenç Espiri Uzmanı

Uzun zamandır nerden baksanız 8 yıldır forumu takip etmekteyim..en başta tabi bu bölümü,askerlik yerleri belli olduğu herkes birbirine işte şurada toplanalım beraber gidelim,birlik olalım gibi saçma saçma şeyler söyleniyor ha diyeceksin ki neresi saçma bunun?
    Acemi birlikleri devasa çok büyük yerlerdir içeri adım attığınız da birbirinizi bir daha bulma görme şansınız neredeyse yok gibidir

yabancı şehire yanında tanıdık biriyle gitmek gayet güzel birşey neden saçma olsun :) sonrası şans işi teslim olup acemiliği aynı koğuşta yapanda var :) saçma değil yani.
  • Valla aslında çok doğru ben mesela ankara/etimesgut'a düştüm forumdan KöfteSuyu'da aynı düştü o 2ci alayda ben 1ci alaydayım dünyanın en büyük tümeni oldugu için birbirimize anca hastanede giderken görebildik oda saniyelik ama daha ufak biyere düşenler belki görüşebilir.
  • birlikte gitmek iyi oluyo da bi daha içerde karşılaşma işi zor. biz arkadaşla girdik kayıt olduk falan filan bi kayboldu 1 aydır görmedim tesadüf ki bugün evci izninne çıkarken nizamıye kapsında karşılaştık ama birlikte gitmek iyi oluyo muhabbet etçek biri olursa iyi oluyo dertleşiyon falan girtdikten sonra zaten herkes topraam devrem falan filan gidio
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.