Şimdi Ara

Aşk üçgenine düştüm napmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar belki hatırlayanlar vardır uzun zaman önce konu açmıştım bir kız var diye kız komşum kızla bakışıyoruz ama kıza açılamıyorum kızda utangaç babası biraz sinirli ondan galiba bu hala devam ediyor 5 aydır ama kız başkasını sevmiyor beni seviyor eminim 5 aydır gelişen olaylardan anlıyorum ama geçen gün okuldayım sınıfta oturuyoruz arkadaşlarla bi kız geldi alper kim die sordu benim dedim gelen kız bizim sınıftan bir kız seninle çıkmak istiyor dedi şimdi sorun nedir diyeceksiniz sorun şu benim sevdiğim kız B şubesine giderken öbür kız A şubesinde şimdi beni seven kızı red edip aşkımla bu şekilde devam mı ediyim yoksa unutmayı deneyip yeni kızla mı deniyim hiç hikrim yok kafam çok karışık...

• sana çıkma teklif edenle takıl
  • Sana çıkma teklife edene koşupta komşunu üzme derim. Sonuçta hergün birbirinizi görüceksiniz. Eğer sevgileriniz sağlamsa birbirize karşı acele etme. Kızlara da şu hakkı tanıma. Kendilerini her erkeği yola getirebilir havalarına sokuyolar. Reddetmeyi bil yani.
  • sev seni seveni
  • Kare çiz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: soultrex

sana çıkma teklif edenle takıl

ewt doğru söylüo öbür seni seven kızla tanışcagınız meçhul gibi dueuyo 5 aydır tanışamadığınıza göre...en iisi senle çıkmak isteyenle çık
  • Hipotenüs olayları yani. Hiç bulaşma bilader aman diyim.
  • 4 S Kuralını Uygula

S.S.S.S
  • evet napsam hiç bilmiyorum napcam
  • hangisi güzelse onla takıl
  • O üçgene bir kız daha atıp dörtle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.