Şimdi Ara

Youtube MP3 Dönüştürücü Sitesi **REKLAMSIZ**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
1
Favori
2.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Site Adresi: https://ytmp3x.net

Açıklama:

Ücretsiz ve reklamsız olarak youtube videolarını, mp3 olarak dönüştürüp indirebilir, dinleyebilirsiniz.

Ben kodladım. Nasıl olmuş ?

• Güncel
  • reklam yapıyorum konu kapanmıyor zaten kimsede tınlamıyor

• güncel

• Güncel
  • Güncel
  • yaw mp3 mü kaldı allasen, spotify apple deezer vs deneme üyelikleriyle bile takılabilirsin

• MP3 dönüştürücü ne ya ?

2010'da falan mıyız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hawaii

yaw mp3 mü kaldı allasen, spotify apple deezer vs deneme üyelikleriyle bile takılabilirsin

internetsiz çalışmıyorlar ama? dönüştürücüden indirip sonradan offline dinleme şansın var

• izayoi kullanıcısına yanıt

Spotify premium'da var indirip offline dinleme özelliği ama ücretli işte. Bir de youtube'daki bazı az bilinen şarkılar ve coverlar çıkmıyor o nedenle benim tercih ettiğim bir uygulama değil.

• Kimse beğenmemiş ama ben çok takdir ettim. Üstelik özendim, kıskandım ve merak duydum. Hangi dil ile kodladınız acaba?
  • Fazla güzel olmuş ama maalesef bizim insanlarımızın bazıları bilmiyor Mp3 dönüştürdükten sonra çıkan o video devam ettirme/durdurma falan varya en sağdaki 3 noktaya tıklayıp indir diyoruz işte onu yapamadıkları için siteden çıkabilirler ona bir çözüm getirmeyi düşünebilirsin ok işaretiyle orayı gösterebilirsin sitene öyle bir şey ekle bence

düzenleme: pardon aşağıda indirme butonu koymuşsun zaten kusursuz olmuş ben aşırı beğendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meola147of -- 18 Nisan 2021; 17:8:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

Kimse beğenmemiş ama ben çok takdir ettim. Üstelik özendim, kıskandım ve merak duydum. Hangi dil ile kodladınız acaba?

şimdilerde bu ne yıl 2010 mu filan derler ama böyle arkadaşlar zamanı gelince whatsapp seviyesinde bile iş çıkarır

• quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

Kimse beğenmemiş ama ben çok takdir ettim. Üstelik özendim, kıskandım ve merak duydum. Hangi dil ile kodladınız acaba?

Teşekkürler, arkaplanda php laravel framework, tasarım bootstrap framework.

• quote:

Orijinalden alıntı: izayoi

şimdilerde bu ne yıl 2010 mu filan derler ama böyle arkadaşlar zamanı gelince whatsapp seviyesinde bile iş çıkarır

Alıntıları Göster

Hocam aslında istesem spotify tarzında yapardım ama telif olayları yüzünden başıma bela olur. Yaptığım sitede hiç şarkı sanatçı adı geçmediği için sıkıntı yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.