Şimdi Ara

Aşk bir yalandır ( kanıtlıyorum )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler hepimiz güzel kızlardan hoşlandık zamanında ve reddedildiğimiz de oldu.

Peki neden reddedildik hiç düşündünüz mü ?

Çünkü yeterince yani güzel bi kızın hoşlanacağı kadar yakışıklı ve zengin görülmedik.

Aşk sadece çıkar ilişkisidir, birinden nedensiz hoşlanılmaz. Siz hiç inşaat işçisine aşık olan bi güzel kız gördünüz mü ? Olmaz çünkü adamda ne para ne tip var. Ezik yani.

Misal Asgari ücretli bi adamın evlenmesi çok zor beyler. Para yok tip yok. Görücü usulü evlenmek istese kimse kızını vermez bu zamanda.

Benim kaldığım öğrenci yurdunda bi abi vardı hizmetliydi temizlik yapardı. Adam 32 yaşindaydı hala bekardı. Sorardık abi niye evlenmedin diye adam 7 kere kız istemiş asgari ücretli diye kimse kızını vermemiş beyler.

Artık köylü kızları bile memur kocadan aşağısını istemiyo.

Ben hiç çirkin bi kızdan hoşlanmadım aşırı güzel kızlarda benden hoşlanmadı. Davul bile dengi dengine değil artık herkesin gözü yükseklerde.

Yani demem o ki aşk diye bişey yok hep çıkar ilişkisi beyler kandırmayalım kendimizi. Bi kız için hayatınızı köpek etmeyin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• "Reddedildik" den sonra okumadım zira hiç reddedilmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

"Reddedildik" den sonra okumadım zira hiç reddedilmedim.

kaç kere teklif ettin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

"Reddedildik" den sonra okumadım zira hiç reddedilmedim.

kaç kere teklif ettin hocam

Etmedim hocam.

• Kısmen doğru .

Ben bu zamana kadar hangi kıza değer vermediysem kopek gibi peşimden koştular .
  • Gece gece içimizi kararttın hadi git işine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genetiğimizde yazıyor bu, buna karşı çıkamayız. Karaktere girmiyorum, hepimiz düşünebilen hayvanlar olsak da sonuçta hayvanız ve hayvani yönümüzden yola çıkıyorum. Önden belirteyim.

Yıl MÖ 80.000. Evet. Elimizde bir erkek ve bir dişi homo sapiens var. Erkek dişinin kalçasının ve göğsünün büyüklüğüne bakarak etkileniyor, dişi ise erkeğin gücüne ve pratikliğine. Bunun altında erkeğin bilinçaltında çocuğu doğurabilir mi (kalça), çocuğu besleyip büyütebilir mi (meme) düşüncesi yatarken dişide ise "hamile kaldığımda beni koruyup besleyebilir mi" düşüncesi yatıyor.

Yıl 2017. Dişilerde giyim bulunduğu için ilgi artık biraz yüze kaymış. Güzel partner güzel çocuklar demek. Yine de kalça ve göğüsler hala etkili. Erkeklerde güç ve pratiklik demiştik. Yine değişmeden devam ediyor. Ama artık güç sadece kol gücü değil; sosyal statü, para, prestij anlamlarına da geliyor.

Aşk hormonlarımızın bize oynadığı bir yalandır elbette, kanımızdaki tüm o reaksiyonlar bizim kontrolümüzde gerçekleşmez. Uygun partner gördüğünüz zaman beyin kontrolü ele alır. Aşık oldum sanarsınız.

Beynimiz hala büyük büyük dedelerimizinkiyle aynı şekilde çalışmakta, bu mekanizma neslin devamını (yani bizi) meydana getirdi. Gelecek nesilleri de oluşturmaya devam edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isengardlı -- 22 Aralık 2016; 12:51:40 >

• Isengardlı kullanıcısına yanıt
    Sonra büyük büyük büyük deden maymun jonas dünyaya gelir diğil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Oozed

Sonra büyük büyük büyük deden maymun jonas dünyaya gelir diğil mi

Hiç maymun demedim, homo sapiens'in anlamını bilmiyorsun sanırım. Ayrıca o sizin dedenizin maymunluğudur efendim.

Homo sapiens ne biliyorum.Ondan yukarı çıkarsan veya yanlara dağılırsan maymunlarla karşılaşırsın.
    Ve benim Hz Adem e kadar ve Hz Adem de dahil tüm dedelirm insan bunu da unutma

• quote:

Orijinalden alıntı: Oozed

Homo sapiens ne biliyorum.Ondan yukarı çıkarsan veya yanlara dağılırsan maymunlarla karşılaşırsın.
    Ve benim Hz Adem e kadar ve Hz Adem de dahil tüm dedelirm insan bunu da unutma

Yaradılışçılığı savunabiliyor olabilirsin ama ben evrimden de hiç bahsetmedim. Öyle ya da böyle yaklaşık 200.000 yıldır türümüz var. Görüşüne kimsenin bir şey dediği yok. Konuyu baltalama hadi, işine bak, iyi geceler.

Sanada iyi geceler

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Kaç kere sevgilin oldu

• Ne sanmistiniz hocam. Doganin kurali bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayzace

Kaç kere sevgilin oldu

bu nası soru lae
  • amyfm kullanıcısına yanıt
    Hiç teklif etmemiş ya merakk ettimmm

• Aşk denen şey tek taraflıdır sen aşık olursun ve karşıdakini daha cok seversin herzaman ondan daha fazla o senin ona değer verişini ve sevgini sever.Erkeklere duygusuz diyen kızlar aslında erkeklerden daha duygusuzlar erkek sadece icinde fırtınalar koptuğunu belli etmez zayıf görünmemek için ama aklında herzaman bi yerde o vardır
  • 1 kere teklif ettim 1 kere kabul edildi %100 winrate'im var ben geçerli olduğunu düşünmüyorum
  • Haydaa son jenerasyon schopenhauer gelmis foruma onunuzu ilikleyin
  • evet aşk geçici bir duygudur ama güzellikle ,kalça göğüs le falan doğrudan ilişkili değildir .bende dolgun kalça göğüs görünce etkileniyorum.bu sadece seks ile alakalı bir durum sanırım.yakışıklı biri veya çok güzel bir kadınla evlenen birisini düşünün.bir süre sonra ne yakışıklılığı ne de güzelliği güzel yüzü göğsü falan gözükecek.bunlar puf olup yok olacak.geriye huyu suyu davranışları kalacak.seks olayıda sıradanlaşacak.

pekde güzel olmayan uzak durmaya çalışdığım ama huyunuda az çok bildiğim bir kadına uzaktan uzaktan aşık oldum galiba.garip bir duruma girdim.

ha bu arada evrim bilimsel bir gerçek artık.

evrimi farkında olan kendininde farkındadır.bunu unutmayın.

hadi size iyi evrimler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.