Şimdi Ara

Aşk acısı cok zor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
1.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 aylik ilişkimi bitirdim her ne kadar kısa olsada zordu ve hala unutamiyorum ki ben bitirmedim kız arkadaş duygularindan emin değilmiş artik ikilemlerdeymiş böylece bitti dedik neyse ben hala bunu facebookta ekli tuttum günlerce gururumu ayaklar altinda aldim o mesaj atmadi ben attim ilişkim bittikten 2 hafta sonra bir cafede denk geldik o görmedi beni ben gördüm onu ama birşey diyemedim akşami facebook hesabindan yazdim hıc tınlamadi desem yeridir hı ben görmedim dedi geçti ama arkadaşlar ne yaparsam yapayim aklımdan atamiyorum sabah ilk işim onun facesine bakmak oluyor telefon numarasini sildim rehberimden sırf rahatsiz etmemek icin ve şu ayrilik ara tatilede denk gelince ölüp ölüp diriliyorum üniv başlasada gitsem diyorum sizce bu dönemlerde ne yapmayalim ciddi bi konu lütfen dalgaya almayin

• Mesela onu en son gördüğünde onun için deli gibi yandığını hissettirmişsindir şimdi sen. Sürekli onu kesmişsindir. Oda seni görmüştür merak etme. Kendisine baktığını anlamıştır. Yapman gerekeni yazıyorum arkadaşım. Şimdi sen bu kızı artık unutuyorsun! Gördüğün zaman ilk sen kafanı çeviriyorsun. Onu takmıyorsun ve iletişime ise kesinlikle girmiyorsun. Sanki ondan nefret edermişçesine davranışlarda bulunuyorsun. Ardından kız eğer hırs sahibi bir kız ise (ki kızların yüzde 99'u hırs sahibidir) seni geri isteyecektir en azından kafasından acaba benden niye vazgeçti sorusunu geçmesine yardım edecektir.
  • kalk abdest al vakit namazını kıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4540Merkez

kalk abdest al vakit namazını kıl

maneviyat adina zaten namaza başladim ki huzur buluyorum fakat işte aklima geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hükümdar Han

Mesela onu en son gördüğünde onun için deli gibi yandığını hissettirmişsindir şimdi sen. Sürekli onu kesmişsindir. Oda seni görmüştür merak etme. Kendisine baktığını anlamıştır. Yapman gerekeni yazıyorum arkadaşım. Şimdi sen bu kızı artık unutuyorsun! Gördüğün zaman ilk sen kafanı çeviriyorsun. Onu takmıyorsun ve iletişime ise kesinlikle girmiyorsun. Sanki ondan nefret edermişçesine davranışlarda bulunuyorsun. Ardından kız eğer hırs sahibi bir kız ise (ki kızların yüzde 99'u hırs sahibidir) seni geri isteyecektir en azından kafasından acaba benden niye vazgeçti sorusunu geçmesine yardım edecektir.

hocam bunu nasil belli etmeliyim mesela nefret ettiğimi akabinde facebook hesabimdan her gün ayrilik üzerine birşeyler karaliyorum sizce yazmalimiyim böyle şeyler

• seni takmayan birisi için niçin üzülüyorsun ki? boşver kaybeden o oldu, sevmeye değmeyecek birisi için üzülmeye hiç değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsmrc -- 26 Ocak 2013; 22:34:26 >
  • çok iyi bilirim o duyguları hocam.ergenlikte herkezin basına gelip geçmiştir.insan hiç geçmeyecek gibi hissediyor ama bi bakmışsın acıların birgün gün geçtikçe azalıyor hatda nefret duygusuna dönüsüyor zamanla.kendimden tecrübeliyim.

Ayrılma Tarihim : 08 Mayıs 2012

Kendime gelme Tarihim: Ekim-Kasım Ayları

benim durumum o kadar vahimdi yani senin gibi 3 aylık değil hemde 3 senelikti
  • quote:

Orijinalden alıntı: etem1907

çok iyi bilirim o duyguları hocam.ergenlikte herkezin basına gelip geçmiştir.insan hiç geçmeyecek gibi hissediyor ama bi bakmışsın acıların birgün gün geçtikçe azalıyor hatda nefret duygusuna dönüsüyor zamanla.kendimden tecrübeliyim.

Ayrılma Tarihim : 08 Mayıs 2012

Kendime gelme Tarihim: Ekim-Kasım Ayları

benim durumum o kadar vahimdi yani senin gibi 3 aylık değil hemde 3 senelikti

Benim de 5 yillik iliskim bitmisti ben ne yapayim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde 8 aylık ilişkim bitti ne bir aşk acısı çektim nede başka bir şey tek sıkıntım konuşacak birisinin olmaması takma kafana yani bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaçam

seni takmayan birisi için niçin üzülüyorsun ki? boşver kaybeden o oldu, sevmeye değmeyecek birisi için üzülmeye hiç değmez.

Abi işte ne kadar öyle olduğunu bilsen de onu sevmemenin doğru olduğunu bilsen de insanın kalbi acıyor beOnun gibisini bir daha bulamayacağımı hissediyorumOnu o kadar benimsemiştim ki. O benim Dünya'dan istediğim tek şeydi ya. Allah'ın bana lütfuydu o bana Beni en iyi o anlardı, şimdiye kadar kafa yapımız, düşüncelerimiz falan kimseyle bu kadar uyuşmamıştı. O başkasını istiyor yanlış olduğunu bile bile. Ben onun yaptığı hatayı yapmayacağım biiznillah

• quote:

Orijinalden alıntı: Mü'min

quote:

seni takmayan birisi için niçin üzülüyorsun ki? boşver kaybeden o oldu, sevmeye değmeyecek birisi için üzülmeye hiç değmez.

Abi işte ne kadar öyle olduğunu bilsen de onu sevmemenin doğru olduğunu bilsen de insanın kalbi acıyor beOnun gibisini bir daha bulamayacağımı hissediyorumOnu o kadar benimsemiştim ki. O benim Dünya'dan istediğim tek şeydi ya. Allah'ın bana lütfuydu o bana Beni en iyi o anlardı, şimdiye kadar kafa yapımız, düşüncelerimiz falan kimseyle bu kadar uyuşmamıştı. O başkasını istiyor yanlış olduğunu bile bile. Ben onun yaptığı hatayı yapmayacağım biiznillah

temelinde sevgi, aşk olmayan hiç bir şey uzun ömür olmaz, anlaşmak iyidir güzeldir ama ikisinden birisi eksik olunca olmuyor
    bir kişi daha az seviyor bir kişi daha çok, iki tarafta eşit sevince adı aşk oluyor. Sevilmemişsin kısa ve net

• quote:

Orijinalden alıntı: Player 1

quote:

quote:

temelinde sevgi, aşk olmayan hiç bir şey uzun ömür olmaz, anlaşmak iyidir güzeldir ama ikisinden birisi eksik olunca olmuyor
    bir kişi daha az seviyor bir kişi daha çok, iki tarafta eşit sevince adı aşk oluyor. Sevilmemişsin kısa ve net

Ne yaptın abi sevilmemişsin kısa ve net ne bu kadar basit mi ya Bazen istediğim kimse bana aşık olmayacakmış gibi geliyor...Ama olacağına inanıyorum elhamdülillah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-878DAD7F8 -- 27 Ocak 2013; 9:47:56 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ne yaptın abi sevilmemişsin kısa ve net ne bu kadar basit mi ya Bazen istediğim kimse bana aşık olmayacakmış gibi geliyor...Ama olacağına inanıyorum elhamdülillah

ALLAH büyüktür, sen farkında olmadan sana hayırsız olanı öyle bir yolundan ayırır ki , mutsuz olsanda o ayrılış sana hayırlı olabilir.

Bak ben 32 yaşımdayım senin gibi düşündüm ama dibine kadar yalnız kaldım hep, herşeyin hayırlısı

• Aşkı doğru tanımlarsanız acı çekmezsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ALLAH büyüktür, sen farkında olmadan sana hayırsız olanı öyle bir yolundan ayırır ki , mutsuz olsanda o ayrılış sana hayırlı olabilir.

Bak ben 32 yaşımdayım senin gibi düşündüm ama dibine kadar yalnız kaldım hep, herşeyin hayırlısı

Doğru diyorsun abi. Allah'ın istediği olsun...

• quote:

quote:

quote:

quote:

bende acimi cekiyorum napalim hayat işte insanlarin ne kadar nankör olabildiğini görüyorsun daha 2 3 hafta önce sensiz yapamam diyen insanlarin umursamadiğini gördüm inan acı olgunlaştiriyor insani daha doğru kararlar verebiliyorsun benden sana tavsiye yakınında tut onu arkadaş gibi davran ama yapacağiniz hayalleri tek yap mesela benim kız arkadaşimla alp lere gitme düşüncem vardi bu sene hazirlik bitince tek başima gidicem dil okullarina ordan da kısmet olursa alp lere gidicem ve bu fotolari paylaşicam bizzat :) akabinde hep keman calmami isterdi kısmet ayrildiktan sonraymiş başliyorum kursa 10 gün sonra dediğim gibi hayat herşeye rağmen devam ediyor sen kendini geliştirmeye bak o bunlari görünce senin peşinden koşucak ama seni birakan bir insanin 2. defa birakmayacaği ne malum o yüzden hiç yüz vermeyeceksin o kaybetti sen kaybetmedin bende onsuz yapamam diyorum hele ki şu ara tatilde memleketimde benim kafaya denk arkadaşim olmadiği icin yalnizlik cekiyorum ama biticek bu aci.

• quote:

Orijinalden alıntı: sgrafik

Aşkı doğru tanımlarsanız acı çekmezsiniz.

hocam buyrun herkese acik bi konu siz nasil tanimlarsiniz
  • Seni anlıyorum..nasıl dersen, Fransa'da bir Yunan kızla 4 sene boyunca beraberdim, ailesi dahi beni tanıyodu(benimkiler tanımıyodu, Türkler ya, sonuçlar fena olurdu), millet alışmıştı bizi beraber görmeye, göremeyince de anlıyolardı bi terslik olduğunu.Aradan 1 sene geçti, şu an gülüyorum o zamanları hatırlayınca.Ha birde, o kızla hala konuşuyorum, Skype'dan görüntülü konuşma falan açıyoruz, onunda benimde yeni sevgilim var, ama hal hatır soruyoruz, ben şebeklik yapıyorum Skype'da, dertleşiyoruz, bağımızı koparmadık.Eğer kalbi iyiyse o kişinin, seninle bütün bağını koparmaz.Eğer koparırsa da anlaki, sana değer vermemiş, at onu hayatından
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.