Şimdi Ara

AŞK 101 | Netflix Türk Yapımı | 24 Nisan 1.Sezon (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
3
Favori
4.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk bölümünü izledim, son bölüme kadar, zorla onu ona aşık etme meselesiyle izlemiycem. Öyle mi, zorla beden hocasıyla diğer hocayı çöpçatanlık konusumu son ana kadar.
  • Seçilen şarkılar çok güzeldi.

• 3. bölümde mutfakta ve 4 bölümde evdeki nişan sahnesinde çalan şarkıyı bilen var mı shazam bulamıyor.
    Hatta direk 4.bolumun credits de bu şarkı varmış

İlk 4 bölümü izledim dizi izletiyor kendini ama konu çok zayıf ve 90lari yansıtmıyor. Bütçe düşük heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 26 Nisan 2020; 16:27:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • final hariç beğendim özellikle müzik seçimleri mükemmel
  • Dizi beklediğimden çok daha iyi. Başyapıt beklemeye gerek yok,çerezlik gidiyor işte.

Sadece aşk meselelerini biraz oldu bittiye getirmişler,çok hızlı ilerledi bazı yerler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

3. bölümde mutfakta ve 4 bölümde evdeki nişan sahnesinde çalan şarkıyı bilen var mı shazam bulamıyor.
    Hatta direk 4.bolumun credits de bu şarkı varmış

İlk 4 bölümü izledim dizi izletiyor kendini ama konu çok zayıf ve 90lari yansıtmıyor. Bütçe düşük heralde
    Netflix Türkiye'nin kendisi Spotfy listesi oluşturmuştu.Ama hangi hesabındaydı hatırlamıyorum.
    Tüm sosyal medya hesaplarına bakın Netflix Türkiye'nin
  • https://open.spotify.com/playlist/3AgkRNhzLBi4yzNoprqTtM?si=VBMpNiqNSJ656O7X6GyKPw

@b0Ni

Dizideki Türkçe şarkıların hepsini daha önceden biliyordum ama bu hariç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 26 Nisan 2020; 23:10:18 >

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    baktım hepsine ama burada yok sanırım, 4.bölümün credits sahnesinde dediğim şarkı. yabancı
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

baktım hepsine ama burada yok sanırım, 4.bölümün credits sahnesinde dediğim şarkı. yabancı
    Tüm şarkıların listesini yapıp eksik şarkı koymak çok saçmaymış.
  • 1. bölüm başarılı dizi benim lisem de geçtiği için (maçka akif tuncel) ilgimi çekti, baktım. neredeyse okul sahnelerinde ki her mekanda bir anım vardır. 2012 mezunuyum bakalım sonuna kadar izleyeceğim.
  • Vasat bir dizi. Gerçeklikle alakası yok. Mantık hatası ararsan 50 tane bulursun zaten. Boş kafayla kafa dağıtmalık, çerezlik bir iş.

6/10.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senior Hilter S kullanıcısına yanıt
    çomar çomarı haklı bulurmuş...
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    lisede ergenus dizisinde ne sansürlenecek miş? n diyenler kesin xhamst v.s.e. izliyor...
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    gay karakter yok her bölüm ayn zunlukta olamaz ki... süre kısıtlaması yoksa süreyi tamamlama olmaz tabi... homfobikler ağlasın dizide gay yok...
  • bir solukta izledim bitti. şu karantina günlerinde iyi vakit geçirtti. mantık hatası ararsan yüzlerce bulursun ama o gözle izlememek lazım. sıkılmadan izletti mi, izletti. kötü roldeki kadın öğretmenle bir şarap içmek isterdim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 27 Nisan 2020; 14:13:15 >
  • Osman neden sürekli sizce fındık yiyor ?

• furandor kullanıcısına yanıt
    fındık satışını arttırmak için sizce neden olacak ki...
  • furandor kullanıcısına yanıt
    Fiskobirlik'i satın almış.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.