Şimdi Ara

AŞK 101 | Netflix Türk Yapımı | 24 Nisan 1.Sezon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
3
Favori
4.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakan Muhafız ve Atiye’den sonra üçüncü olarak Netflix’e olacak Love 101 izleyiciler tarafından merakla beklenmeye başladı.

Çekimleri İstanbul'da devam eden Love 101 dizisinde 1990'lı yıllarda geçen bir hikaye anlatılmakta. Hayata tutunma mücadelesi veren beş liseli gencin hikayesi dizi severlerle buluşacak. 130'u aşkın ülkede yayınlanacak Love 101 dizisinin yönetmenlik koltuğunda ise Ahmet Katıksız oturuyor. Meriç Acemi'nin kalemiyle Netflix'te yayın hayatına başlayacak dizinin çekimleri devam ediyor.

OYUNCU KADROSU

KUBİLAY AKA
    MERT YAZICIOĞLU
    ALİNA BOZ
    PINAR DENİZ
    KAAN URGANCIOĞLU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 11 Nisan 2020; 13:1:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiye’de yapılan saçma sapan diziler ile kıyasladığımızda , arada dağlar kader fark var bu dizide .

3. Bölümü bitirdim . Aşırı sardı . Oyuncu seçimleri efsane . Direk karakterlere oturmuş oyuncular . Açıkçası hiç sıkılmadan izledim . Diğer yapılan 2 Türk dizisine baktığımızda Aşk101 onlardan da kat kat daha iyi olmuş
    evet bende gördüm onu

yemin ediyorum zerre akıl yok bu tiplerde. ulan sanki kuzey kore'de yaşıyoruz da, devlet kanalı netflix' den başka bir şey çekmiyor. bu kadar rahatsız oluyorsan üye olma ve izleme. bu kadar basit bir çözüm yöntemi. netflix izlemek istemeyen televizyonunu açsın izlesin yahu o zaman.

bomboş tepki. yallah atvye
    yok

dizide herkes çiftken, bir tek sevgilisi olmayan osman adlı karakter var. biliyorsunuz o da gay falan diye olay olmuştu. dizide öyle bir durum yok. ama bazı bölümler diğerlerine göre 10 dakika falan daha kısa. bazı kişiler o yüzden osman'ın gay olduğu kısımlar silinmiş diyorlar

eğer doğruysa büyük skandal. netflix'ten bu şeriatçı gericilerden korkmayıp tüm sahneleri yayınlamaları gerekirdi. bu ülkede dönersen ıslık çal, hamam gibi onlarca lgbt film çekildi. çekersin ve yayınlarsın. nasıl diğer lgbt içeriklerini korkmadan yayınlıyorsan bunu da yayınlarsın. ceza alırsan da kazandığın paralardan ödersin, sosyal medyadan duyurursun herkes arkanda olur, destek olur. bunu göze alamıyorsan çık ülkeden zaten.
    Diziyi şu anda bitirdim

Cidden önyargı ile başlamıştım ama öyle bir sardı ki . Müzik seçimleri olsun cast olsun hikayenin işlenişi olsun açık ara tr de yapılmış en iyi gençlik dizisi olabilir

Netflix de sanırım yavaş yavaş akıllandı ki böyle güzel bir işi Türkiye’de yapmalarına helal olsun on numara bir iş çıkarmışlar .

Tüm ekibe, yazarlara , yönetmene teker teker teşekkürler

Kamera açıları bile Türkiye’de açık ara en kaliteli çekim bence aşırı beğendim .

2. Sezonda görüşmek üzere 👋🏻
    Elite i öven halkımız aşk101 i yerden yere vurma çabasında hocam . Yabancılar yaptı mı ağzı açık izlerler . Biz yaptık mı eleştiri . Bir kerede bir şeyin halkını teslim etse şu izleyici kitlemiz

İzleyicimiz senelerdir robot gibi aynı şeyleri izlemekten kafaları bulanmış bence . Farklı birşey yapıldımı hemen eleştiri

Hatırlıyorum da şahsiyet ilk çıktığında bu halk gene yerden yere vurdu . Sonra baktılar yabancılar övmeye başladı hemen sahiplendiler diziyi .

Bakın görün Aşk 101 de elite popülerliğini yakalarsa dış platformlarda , o zaman nasıl bağrına basacaklar diziyi seyredin .
  • Konu itibariyle biraz ergenimsi duruyor sanki pis yedili netflix edition gibi ama göreceğiz bakalım.

• Ulen bizim kanallar bunlarla dolu zaten.
  • bunlar ne be hiçbirini tanımıyorum liseli dizileri çocukluğumuzda kaldı bizim arka sıradakiler falan ....
  • Twitterda dolaylı olarak gündeme oturmuş durumda. LGBT içermesinden dolayı kudurmuşlar gibi görünüyor.

Yine de LGBT içerip içermediğinden emin olamadım. Etrafta görüntüleri dolanan twitter hesabı şu an sadece takipçilerine açık görünüyor. Fan sayfası paylaşımı da olabilir. Doğru mu değil mi dizi çıkınca belli olacak artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cobbler

Twitterda dolaylı olarak gündeme oturmuş durumda. LGBT içermesinden dolayı kudurmuşlar gibi görünüyor.

Yine de LGBT içerip içermediğinden emin olamadım. Etrafta görüntüleri dolanan twitter hesabı şu an sadece takipçilerine açık görünüyor. Fan sayfası paylaşımı da olabilir. Doğru mu değil mi dizi çıkınca belli olacak artık.
    evet bende gördüm onu

yemin ediyorum zerre akıl yok bu tiplerde. ulan sanki kuzey kore'de yaşıyoruz da, devlet kanalı netflix' den başka bir şey çekmiyor. bu kadar rahatsız oluyorsan üye olma ve izleme. bu kadar basit bir çözüm yöntemi. netflix izlemek istemeyen televizyonunu açsın izlesin yahu o zaman.

bomboş tepki. yallah atvye

• yerli elite

o degilde burak aksak&selçuk aydemirin netflix dizisi yalan oldu galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

yerli elite

o degilde burak aksak&selçuk aydemirin netflix dizisi yalan oldu galiba
    bu mu?
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140797772
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    yallah atvye

Çok hoş laf hocam kullanırım bunu ben

Yazdıklarınıza da ne kadar katılsam az. Bi sosyal medyada görmüşler diye ne yaygara çıkarttılar. Otursunlar televizyonlarını izlesinler çoğunun Netflix ne onu bile bildiğini sanmıyorum. Geçen günlerde de cocukların gökkuşağı çizmelerine LGBT örgütünün işi çizdirmeyin diyorlardı Kudursunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bu mu?
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140797772

Alıntıları Göster
    50m2 olması lazım.ocak ayında çekimlere başlamışlardı.galiba virüs dolayısıyla ara vermişlerdir
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Koronadan daha tehlikeli bir virüs var mı diye sorsan, sana vereceğim cevap bunların zihniyeti derdim sanırım
  • Dizinin basrolü gaymis. Imza topluyolar dizi yayinlanmasin diye :D. Izlemicektim ama izlerim artik. Gay degilim ama merak ettim bakalim nasil cekmisler.

• ne yalan söyleyeyim, fragmanı beğenmedim değil

• quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Dizinin basrolü gaymis. Imza topluyolar dizi yayinlanmasin diye :D. Izlemicektim ama izlerim artik. Gay degilim ama merak ettim bakalim nasil cekmisler.
    hocam sırf dizide gay var diye dizi izliyorsan gaylik olabilir sende dikkat et
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

50m2 olması lazım.ocak ayında çekimlere başlamışlardı.galiba virüs dolayısıyla ara vermişlerdir

Alıntıları Göster
    ha bunu diyorsun hocam. vay be şuan dikkatimi çekti benim de burak aksak 2 tane netflix dizisi çekiyor şuanda
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141546000

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

ha bunu diyorsun hocam. vay be şuan dikkatimi çekti benim de burak aksak 2 tane netflix dizisi çekiyor şuanda
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141546000

Alıntıları Göster
    burak reis en son 2020 yılına sövüyordu

• Requiem for a Dream kullanıcısına yanıt
    Yok hocam türkler nasil cevirmis böyle bi dizi diye merak ettim. Iyi cesaret etmisler.

• netflix açıklama yaptı konuyla alakalı. osman gay değil sanırım

yine şeriatçıların oyununa geldik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 10 Nisan 2020; 16:55:34 >
  • Veled dizisi çöp benim için...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.