Şimdi Ara

### Asimo'nun Garajı ### (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
2
Favori
7.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ======================================/\======================================

Gününüz aydın, nasibiniz bol olsun dostlar / kardeşler.

======================================/\======================================
  • hakko modelistlik kullanıcısına yanıt

////////////////////////////////////////////////////o0o\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Sadece o foruma girilmiyor. Sanırım çerezleri kalmadı. Benim bagajdan takviye yaparsak sayfa açılır mı ki?

////////////////////////////////////////////////////o0o\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
  • Günaydın garaj sakinleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adigeokan kullanıcısına yanıt
    Günaydın Okan kardeşim, hoşgeldin.
  • bizim çerezleri kabul etmezler hocam bizim çerezler geyik çerezi teknik çerezi varmı ki
    tübitak ve nasa gibi yerlere sormak lazım hangi çerezi yiyorlar
  • günaydın okan tertibim
  • Selamlar ,ve hoşbulduk

Vedat üstat, tertibim Hakan

Güzel mutlu sağlıklı muhabbeti
    Cıvıci bir gün diliyorum

• Anasayfa da sorun var. Cepten giriyorum bilgisayardan yemiyor. Yazanlarda mobile kullanicilar sanirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemele

Anasayfa da sorun var. Cepten giriyorum bilgisayardan yemiyor. Yazanlarda mobile kullanicilar sanirin.

Ya işte böyle alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste demis bilenler bilmeyenlere anlatsin

İyi mi ha iyi mi - Son cümle Sami Hoca' dan alıntıdır tüm haklari kendisinde saklıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: vegoo

Sadece o foruma girilmiyor. Sanırım çerezleri kalmadı. Benim bagajdan takviye yaparsak sayfa açılır mı ki?

• Attila Khan kullanıcısına yanıt
    Cokmu hosuna gitti. Pismis kelleye donmussun.

Benim icin sorun yok dedim yaaa mobile surum olarak ister cep ister normal bilgisayardan erisim var.
  • cemele C kullanıcısına yanıt
    Ne yalan söylim tabiki hoşuma gitti umarim düzelmez
    Duzelecek bir durum yok. Orda da cayır cayır yazıyorum panpa

• cemele C kullanıcısına yanıt
    Yaz tabii gerçi tadı tuzu kalmadı ana konunun; Vegoo Hocam yine ceza almış ama bu kez Acil Stop'ta almis sen mi şikayet ettin doğru söyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Attila Khan -- 12 Şubat 2014; 0:34:19 >
    Benim sikayetle isim olmaz. Hele burda kimi kime sikayet edecegim

Üstat mapus a düştü demek. Hasretine dayanamadın onu iceri aldirmis olmayasin.
  • Sanki bize nispet yapar gibisin hocam " cayır cayır "

Adminler simdide imzama sarmislar kural disiymis millet destan yaziyor imza diye iyice soğudum bu forumdan artik
    Atlla kardes; simdi kizabilirsin, baska orneklerde sunabilirsin ama imzanda siyasi bir partinin adinin olmasi bencede uygun degil.
    Herkes imzasinda gonlundeki partiyi isaret etse eminim cok fazla kapisma ve gruplasma olur.

• Jazz la Civic bugun baya kirliydi yıkattım araçların rengi değişti resmen griden beyaza dönüştüler siz siz olun aracınızı kirli tutmayın zaten hiç huyum değildir ama anca fırsat bulabildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HondatugraL

Jazz la Civic bugun baya kirliydi yıkattım araçların rengi değişti resmen griden beyaza dönüştüler siz siz olun aracınızı kirli tutmayın zaten hiç huyum değildir ama anca fırsat bulabildim.

Sizde demi jazz ve cıvıc var
    Bendede 2004 jazz ve 2012 cıvıc var

• adigeokan kullanıcısına yanıt
    Hocam birde honda motor al kadroyu tamamla

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.