Şimdi Ara

### Asimo'nun Garajı ### (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
2
Favori
7.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forumda bir kac basligi takip ediyorum yillardirda DH yi takip ederim. Ender yazarlardansiniz.
    Bu yuzden kendinizi uzmenize gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GÜNAYDIN GARAJ SAKİNLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adigeokan -- 10 Şubat 2014; 8:07:29 >
  • adigeokan kullanıcısına yanıt
    Gunaydin Garaj,

Bol gunesli ve kazancli gunler
  • Günaydın Arkadaslar, yine uyari yine 15 gün ceza burasi serbest mi acaba
  • Honda ya benzin gostergesin hakkinda 7 subat aksami msg atmistim.

Mutluhan dan aradilar. Oldukca guzel ve bilgi acisinda zengin bir telefon gorusmesi oldu.

Benzin gosterge zava zingosu 25 Subatta geliyormus. Beni bu tarih ve sonrasi arayip cihazi ücretsiz takacaklarmis.

1 yada 1.5 saatte siz kahvenizi yudumlarken ve DH garajinda calisirken halledecegiz dediler.

Olay bu. Honda yi begenmeyenlere, yok ses geliyor, yok kaput dusuyor yok kılıydı tüyüydü diyen Vegoo ve avansis e kapak olsun size o kadar dedim detaylarda takilmayin resmin geneline bakin Honda hayat onda diye.

İsmail Hocamin izniyle

Hondayı beyenmeyenle®! Hondaya binmek isteyenlerdi®!

• Attila Khan kullanıcısına yanıt
    Garajda ozgurluk var. Gecmis olsun dostum. Mapusda kendine dikkat et Burda elimden geldigince sana ilgi alaka gostermeye calisacagim.

Not: Bazi seyleri gormemek en guzelidir. Bu arada birak ceza almayi yorulmadigini bile hissedeceksin. Bu arada nazar var dedim inanmadin. Bak ceza da yedin.

Falci buyucu filan bak iste.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemele

Honda ya benzin gostergesin hakkinda 7 subat aksami msg atmistim.

Mutluhan dan aradilar. Oldukca guzel ve bilgi acisinda zengin bir telefon gorusmesi oldu.

Benzin gosterge zava zingosu 25 Subatta geliyormus. Beni bu tarih ve sonrasi arayip cihazi ücretsiz takacaklarmis.

1 yada 1.5 saatte siz kahvenizi yudumlarken ve DH garajinda calisirken halledecegiz dediler.

Olay bu. Honda yi begenmeyenlere, yok ses geliyor, yok kaput dusuyor yok kılıydı tüyüydü diyen Vegoo ve avansis e kapak olsun size o kadar dedim detaylarda takilmayin resmin geneline bakin Honda hayat onda diye.

İsmail Hocamin izniyle

Hondayı beyenmeyenle®! Hondaya binmek isteyenlerdi®!

Hocam altı üstü 100 gayme icin bu kadar iltifata deger mi

Sana asagidaki parcayi gonderiyorum, lutfen sonuna kadar dinle ve Rahmetli Ustad i saygiyla aniyorum. Seni özlüyoruz Bozkır ın tezenesi. Mekanin cennet olsun.

http://www.youtube.com/watch?v=MdDw7Yg0Psw
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemele

Garajda ozgurluk var. Gecmis olsun dostum. Mapusda kendine dikkat et Burda elimden geldigince sana ilgi alaka gostermeye calisacagim.

Not: Bazi seyleri gormemek en guzelidir. Bu arada birak ceza almayi yorulmadigini bile hissedeceksin. Bu arada nazar var dedim inanmadin. Bak ceza da yedin.

Falci buyucu filan bak iste.

" Attila mapusa düştügünde baya gülmüştük hocam " bari bu kez üzülmüş gibi yap be mübarek sevinmesi gerekenler belli Kotumser29, Lohusamaniac, Kirliyürek ve yancilari sana ne oluyor

Du bakalım devamı gelebilir cezalarin Acil Stop geri gelmis simdi sanada sarabilir ne çektiniz be

• cemele C kullanıcısına yanıt
    Bu konuyla alakalı bilgi alıp dönüyor olacagım.

Sen Üstat a tesekkur et. Garaj da mapuslugu yasamiyorsun

Sevinirmiyim Atilla kardesim sana takılıyorum, Allah gercek hayatta mapu yatırmasin birde insanlarin vicdan ve gonullerinde mapus yatırmasin.
  • Eyvalllah Hocam

Alıntı : Siz GTI'nizi ite durun biz VTEC le geliyoruz - Berk Tmzl
  • xman sorun
    merhabalar.7 yıllık Fransız aracımdan sonra peugeot 307 yenı kasa cıvıc aldım.ancak sınır bozucu şeyler devam etmekte.tazyikli suyla yıkarkern ön tamponun boyası attı.ikincisi ise sol ön taraftan sürekli cıkır cıkır , cıkır da cıkır diye ses geliyo. yol sesini içeri alması zaten ayrı bi olay.

yman cevap
    Plastik parçalarda ve sonradan boyalı parçalara tazıklı su tutmayın. (Yakından) Yıkamacılardaki cihazların basıncı 300 ps cıvarı.

100 ps olanı 10 cm mesafeden elinize tutarsanız etinizi keser. 300 olanı varın siz düşünü
    n.

Not: Eski aracimda sonradan boyattigim bagaj basamaginin ordaki boya catlama ve akabinde boyasi atmisti. Neden diye sorular sordum.

Megerse yikama neden olmus. Cunki bir kac sefer ordaki lekeye 5 cm den su tutulmustu yikamacida.

Aracimi kendim yikiyorum Atilla haberin olsun. Sonra demedin uyarmadin deme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemele -- 10 Şubat 2014; 16:29:23 >

• cemele C kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısın bu konuda ama bizim sitede araba yikamak yasak o nedenle mecbur benzincide su tutturup kuruluyorum yapacak birsey yok eskiden cesmeler falan vardi artık onlarida kuruttu bu belediye saman ithal eden suyun kıymetini bilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: vegoo

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>o0o<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Teşekkürler İsmail kardeşim. Senin de kulaklarını çınlattık ama.

Hakan kardeşim arabasını cillop gibi yapmış. Gerçi diğerlerininki de öyleydi. Benimki ise, köy servisi gibiydi aralarında.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>o0o<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

vedat hocam sizin civicte parlıyordu maşallahı vardı ama bagajınız için aynı düşüncede değilim çok dağınıktı yahu

• hakko modelistlik kullanıcısına yanıt

hakko modelistlik: vedat hocam sizin civicte parlıyordu maşallahı vardı ama bagajınız için aynı düşüncede değilim çok dağınıktı yahu
    dedin ha

Hani aramızda sır olarak kalacaktı bagaj? Şimdi ben de senin dediğini açık edeyim de gör bakalım!!!

Benim bagajı görünce; " Abi seninle ortak işporta açalım" demedin mi?

DipNot: Bir sonraki işportayı (benim aracın bagajını) yine Turkuaz'da açalım. Ama bu sefer deniz kıyısında semaverli olsun.
  • vegoo kullanıcısına yanıt
    hocam biz izmirliyiz ortamını buldukmu tanışır kaynaşırız daha önceden belirttiğim gibi siz olmadan buluşma olmaz hocam birdahaki buluşmayı sahil kenarında yapalım sizin bagaja bir çuval çiğdem çekirdek koyalım bardağı 1 tlden ben satarım civiclere modifiye parasını çıkarırız semaver çayımızıda söyleriz vur muhabbetin dibine bu sefer harbiden kovalarlar bizi oradan

şimdi diyorumki acilen buluşalım hocam
    @vegoo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakko modelistlik -- 10 Şubat 2014; 19:19:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakko modelistlik

hocam biz izmirliyiz ortamını buldukmu tanışır kaynaşırız daha önceden belirttiğim gibi siz olmadan buluşma olmaz hocam birdahaki buluşmayı sahil kenarında yapalım sizin bagaja bir çuval çiğdem çekirdek koyalım bardağı 1 tlden ben satarım civiclere modifiye parasını çıkarırız semaver çayımızıda söyleriz vur muhabbetin dibine bu sefer harbiden kovalarlar bizi oradan

şimdi diyorumki acilen buluşalım hocam
    @vegoo

===============================o0o==============================

Dur hele gülmem geçsin, öyle yazayım.

Benim bagaja çuvalla çekirdek koyarsak hiç satamayız. Dağınıklığı gören almaktan vazgeçer. Önceden külahlara koyalım, kolaylık olur.

DipNot: Bir dahaki buluşmada, gençlere söyleceğim, üzerindeki fotoğraf makinasını alsınlar. Benim arka koltukların üstündeki naylonu çekersin ha... Bakınız delil aşağıda.

===============================o0o==============================

• vedat hocamla kafa kafaya verdik bir dahaki buluşmanın sözünü alıyorum

### Asimo'nun Garajı ###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakko modelistlik -- 10 Şubat 2014; 22:32:34 >
  • Beyler Allah muhabbetinizi artırsın

Bagajda Çiğdem işi güzel .hakan tertibim akıllı
    Çuvalı hemen Vedat hocamın bagajına atı verdi

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.