Şimdi Ara

Asım Can Gündüz kalp krizi geçirdi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkiye'de ki gelmiş geçmiş en iyi gitaristlerden birisi olan Asım Can abimiz bugün kalp krizi geçirdi konu hakkında şuanda fazla bilgimiz yok fakat twitter hesabından çok iyiyim mesajını verdi
     Asım Can Gündüz kalp krizi geçirdi Asım Can Gündüz kalp krizi geçirdi

Edit: Bugün aynı zamanda Asım Can abimizinde doğum günü ...

2. Edit :http://youtu.be/JCDAJTVlIMU Asım Can abi güzel enerjisiyle , güzel bir haber verdi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarSarpSr -- 18 Ağustos 2014; 12:44:25 >

• Cümleler kendisine tam oturuyor, insan okurken sesini hayal edebiliyor. Kilosuna, sağlığına çok çok dikkat etmeli. Geçmiş olsun diyelim
  • Geçmiş olsun. Allah şifa versin inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asım abim gayet iyi. Zaten iyi olduğunu çektiği video ile sosyal paylaşım ortamında duyurdu. Anjiyo olmuş, korkulacak bir durum yokmuş. Ben onu çok severim. Çok tatlı ve hoş sohbetli güler yüzlü bir insan. HENDRIX gibi bir virtüöz. Bu yıl Nisan ayında Caddebostan / Hayal Cafe'de konserine gitmiştim. Çıkış da fotoğraf da çektirmiştim. Aslanlar gibi ayakta Asım abim.
  • Aman diyeyim, çok değerli bir insan ve müzisyen. Ben dinlemeden daha bir yere gitmesin. :) Geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.