Şimdi Ara

Ashen Türkçe Yama V.2.1 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
8
Favori
4.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ISKA

Üstte sadece pak dosyasını paylaştım. Windows no editor pak dosyasının olduğu klasöre atın ve oyunu çalıştırın. Türkçe olacaktır.
    hocam sürümü indirdim klasöre attım ancak malesef türkçe olmadı.
  • Ashen Türkçe Yama V.2.1 böyle hata alıyorum sizce neden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkandor

böyle hata alıyorum sizce neden ?
    Oyunu kurduğun dizini seçtin mi klasör seç kısmından. Oyunu farklı dizine kurmuşsundur orayı seçmen lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni çıkan Nightmare Isle DLC'si için çeviri düşünüyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YildirimBuyucusu

Yeni çıkan Nightmare Isle DLC'si için çeviri düşünüyor musunuz?
    Evet hatta çeviriye başladım bile. Bitince yama güncellenecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Truelegend

Alıntıları Göster
    Harikasın dostum.

Ashen, 9 aralıkta steam’e de gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Selamlar, çevirinin son durumu nedir. Merakla bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YildirimBuyucusu

Selamlar, çevirinin son durumu nedir. Merakla bekliyoruz.

Alıntıları Göster
    Oyuna dlc gelince yeni dil dosyasında değişiklikler olmuş bazı cümleler değişmiş veya aralara yeni cümleler eklenmiş. ben eskisinden devam ederim diye umuyordum ama böyle olunca eski dosyadan yeni dosyaya çevrilmiş yerleri tek tek kontrol ederek taşımak zorunda kalıyorum. daha sonra dlc ye ait yerler çevrilecek. yani biraz uzun sürecek gibi görünüyor malesef.

• Merhaba, V1.1 in türkçe olmamasının nedeni isimlendirme kaynaklı. ''Ashen-Addone.pak'' olarak çıkıyor kurulumdan ama ben ''Ashen-Addone_P.pak'' olarak değiştirince türkçe oldu. Türkçe olmuyor diyen arkadaşlar bir denesin.
  • Çeviri güncellendi.
  • quote:

Çeviri güncellendi.
    Çeviri için teşekkürler elinize sağlık. Uzun süre önce orijinal dilinde bitirmiştim şimdi bir de Türkçe ve DLC ile birlikte bitireceğim. Bu arada yamayı kurduktan sonra çıkan "pakchunk0_Addone_P" uzantısız olarak çıkıyor ve o yüzden oyun Türkçe olmuyor sonuna .pak ekleyince oluyor. Sanırım uzantıyı eklemeyi unutmuşsunuz onu düzeltirseniz, diğer indiren arkadaşlar bir sorun yaşamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karma999

Çeviri için teşekkürler elinize sağlık. Uzun süre önce orijinal dilinde bitirmiştim şimdi bir de Türkçe ve DLC ile birlikte bitireceğim. Bu arada yamayı kurduktan sonra çıkan "pakchunk0_Addone_P" uzantısız olarak çıkıyor ve o yüzden oyun Türkçe olmuyor sonuna .pak ekleyince oluyor. Sanırım uzantıyı eklemeyi unutmuşsunuz onu düzeltirseniz, diğer indiren arkadaşlar bir sorun yaşamaz.

Alıntıları Göster
    haber verdiğin için teşekkürler. evet unutmuşuz maalesef. düzeltilip link tekrar eklenecek.

• quote:

Alıntıları Göster
    Setup düzeltilip yeni link eklendi. Şimdi dener misin?

• quote:

Setup düzeltilip yeni link eklendi. Şimdi dener misin?

Alıntıları Göster
    Şuan bir sıkıntı yok. Kuracak arkadaşlar doğru yeri seçtikleri müddetçe sorun olacağını sanmıyorum. Yavaş yavaş oynayacağım herhangi bir yerde hata vs görürsem buradan bildiririm sana.
  • Çeviri için emeğine sağlık, teşekkürler. Ayrıca çevirini güncellediğin için de ayrıca teşekkür ederim.
  • Yeni bitirdim oyunu ve DLC'yi, açık konuşayım yakın zamanda oynadığım en iyi çeviriydi ve zevkle oynadım. Bir tek yerde çevrilmemiş kısımla karşılaştım onunda resmini atıyorum. Tabi oyunu daha önce de bitirdiğim için bu sefer atladığım yerler olmuş olabilir ama görevleri tamamen bitirdim ve sadece burası gözüme çarptı.
    Ashen Türkçe Yama V.2.1
  • quote:

Yeni bitirdim oyunu ve DLC'yi, açık konuşayım yakın zamanda oynadığım en iyi çeviriydi ve zevkle oynadım. Bir tek yerde çevrilmemiş kısımla karşılaştım onunda resmini atıyorum. Tabi oyunu daha önce de bitirdiğim için bu sefer atladığım yerler olmuş olabilir ama görevleri tamamen bitirdim ve sadece burası gözüme çarptı.
    nerde çıktı bu tam ekran ss olsaydı daha iyi olurdu. dil dosyası komple değiştiği için oyunun ayarlarıyla ilgili çevrilmemiş yer kalmış olabilir. hatırladığım bir yer de oyunu ilk defa kurup açtığında parlaklık ayarlama ekranı geliyor. onu da unuttum sanırım. bu arada tüm görevleri yaptıysan atladığın yer olduğunu sanmıyorum. sadece bütün zırh ve silahları toplamamış olabilirsin belki.

• quote:

nerde çıktı bu tam ekran ss olsaydı daha iyi olurdu. dil dosyası komple değiştiği için oyunun ayarlarıyla ilgili çevrilmemiş yer kalmış olabilir. hatırladığım bir yer de oyunu ilk defa kurup açtığında parlaklık ayarlama ekranı geliyor. onu da unuttum sanırım. bu arada tüm görevleri yaptıysan atladığın yer olduğunu sanmıyorum. sadece bütün zırh ve silahları toplamamış olabilirsin belki.

Alıntıları Göster
    Tuş ayarlarını değiştirirken aynı tuşu 2 farklı eyleme atayınca veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karma999 -- 18 Kasım 2019; 18:32:23 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.