Şimdi Ara

Asasisns creed revalation açma sorunu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MikeEhrmantraut (1 mesaj) aykut291 (1 mesaj) burocker86 (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Asasisns creed revalation açma sorunu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3020 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar asasins creed ravalations skidrow sürümünü yükledim.Crack ta yaptım fakat oyun açılmıyor.Update yaptım olmadı.Ondan sonra update siz yaptım yine olmadı.İlk başta karşına bi ekran çıkıyo ondan sonra kapanıyo heralde korsan olduğunu görüp açmasına izin vermiyo sanırsam. Yardım edebilecek biri varsa lütfen şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut291 -- 1 Aralık 2011; 11:25:10 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj
    Bendede unable to find sorunu var.Orjinal olduğu halde kürekledik gene aynı gene aynı
    |
    |
  • Binbaşı
    1179 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aykut291

Merhaba arkadaşlar asasins creed ravalations skidrow sürümünü yükledim.Crack ta yaptım fakat oyun açılmıyor.Update yaptım olmadı.Ondan sonra update siz yaptım yine olmadı.İlk başta karşına bi ekran çıkıyo ondan sonra kapanıyo heralde korsan olduğunu görüp açmasına izin vermiyo sanırsam. Yardım edebilecek biri varsa lütfen şimdiden teşekkürler.

"Yönetici olarak çalıştır" seçeneğini deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burocker86 -- 1 Aralık 2011; 19:53:35 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.